Malowanie i tapetowanie

 

W tej kategorii znajdziesz usługi związane z malowaniem ścian i sufitów oraz tapetowaniem. Możesz tu też zlecić malowanie m.in. poręczy, balustrad, drzwi i okien. Korzystając z przygotowanych formularzy i odpowiadając na kilka pytań, wygodnie utworzysz swoje zlecenie lub, jeśli jesteś Wykonawcą, dodasz usługi do swojego cennika....

 

Gruntowanie oraz malowanie ścian i sufitów

Gruntowanie oraz malowanie ścian i sufitów – przygotowanie i cennik

Odnowienie koloru jest ważne po pewnym czasie od ostatniego malowania, kiedy to po codziennym użytkowaniu mieszkania zauważamy nieestetyczne zabrudzenia. Przed malowaniem pokoju lub całego mieszkania należy przeprowadzić gruntowanie powierzchni, która ma zostać poddana tej czynności. Cena malowania ścian zależy od różnych elementów np. pracochłonności przygotowania ściany lub sufitu do malowania. Inna też będzie cena za malowanie balustrad, poręczy czy rur i grzejników, a inna w przypadku drzwi lub okien. Na koszt malowania ma wpływ także region w którym zlecenie ma być wykonane.

 

Malowanie elewacji

Farba do malowania elewacji powinna wykazywać się dużą odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Na etykiecie produktu szukaj informacji o zawartości silikonu, który sprawi, że opady i kurz nie będą tak wsiąkać w zaprawę tynkarską. Biorąc pod uwagę trudności, które można napotkać przy malowaniu elewacji, widać, że warto powierzyć pracę profesjonalistom, którzy doradzą, jak pomalować elewację i wykonają samo malowanie tak, aby efekt był trwały, a wizualna strona domu na najwyższym poziomie. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wygląda malowanie elewacji krok po kroku, przejdź do opisu usługi.

 

Tapetowanie – cena i przebieg prac

Tapetowanie wymaga wiele cierpliwości i dokładności - nie polega ono bowiem tylko na przyklejeniu tapety, ale także na odpowiednim przygotowaniu powierzchni poprzez gruntowanie ścian, na których tapeta ma się znaleźć. Jeśli nie chcemy sami zastanawiać się, jak tapetować ściany i trudzić się z tapetowaniem trudnych powierzchni, takich jak sufity, skosy czy narożniki, możemy to zlecić fachowcom, którzy wykonają tę usługę profesjonalnie. Nie bez znaczenia jest cena za tapetowanie – nasz serwis automatycznie przygotuje indywidualne oferty cenowe na wykonanie poszczególnych zapytań Zleceniodawców.

 

Nie zapomnij wysłać zlecenia, by otrzymać oferty od fachowców. Zazwyczaj ceny są o wiele niższe od katalogowych. Jeśli potrzebujesz kompleksowej oferty związanej z pracami remontowymi, zapoznaj się z usługami dostępnymi w dziale: Remonty i wykończenie.

 

Szukaj