Montaż drzwi przesuwnych

Montaż drzwi przesuwnych

Lokalizacja:

959 wykonawców

uzyskaj max oszczędności

oferty w 3 minuty

Montaż drzwi przesuwnych

Nie ma takiego wnętrza, gdzie nie sprawdziłyby się eleganckie drzwi przesuwne. Ich ogromny potencjał na rzecz oszczędności przestrzeni i dostarczania walorów estetycznych sprawił, że montaż drzwi przesuwnych stanowi jedną z najczęściej wyszukiwanych usług w naszym serwisie. Jeśli poszukujesz najlepszego specjalisty w swoim regionie, trafiłeś w idealne miejsce. Usługa montażowa obejmuje doradztwo w zakresie materiałów, a także montaż samych drzwi w wybranej lokalizacji. Specjaliści oferujący swoje usługi w serwisie Zleceniomat.pl posiadają bogate doświadczenie w realizowaniu tego typu zadań. Ich portfolio projektowe obejmuje montaż drzwi przesuwnych w lokalach mieszkalnych, domach jednorodzinnych oraz przestrzeni firmowej. Z jednego miejsca zyskujesz dostęp do setek ofert w Twojej okolicy. Masz możliwość porównania zakresu prac wykonywanych przez daną firmę, a także już na wstępie otrzymujesz szacunkową wycenę każdej oferty. Zlecenie montażu za pośrednictwem serwisu Zleceniomat.pl daje pewność rzetelności i dokładności. Każdy specjalista podlega ocenie swoich klientów, od czego zależy przyszły rozwój jego biznesu.

 

Dołącz do grona specjalistów

Jesteś fachowcem, specjalitą i chcesz otrzymywać zlecenia na usługi.
Zarejestruj się na zlecenioamt.pl, nie trać czasu na przygotowywanie ofert.
MY ZROBIMY TO ZA CIEBIE

Montaż drzwi przesuwnych w ścianie

Montaż drzwi przesuwnych w ścianie stanowi najbardziej pożądaną usługę wśród właścicieli niewielkich mieszkań, gdzie oszczędność każdego metra kwadratowego przestrzeni pozostaje na wagę złota. Zlecenia tego typu bardzo często dotyczą także domów jednorodzinnych. Właściciele posesji doceniają komfort i estetykę takiego rozwiązania. Fachowiec dokonujący montażu drzwi chowających się w ścianę musi wykonać odpowiedni stelaż wzmacniający. Waga systemu przesuwu wraz z drzwiami sięga niekiedy 50 kg, dlatego konieczne staje się ich mocne osadzenie. Oferta drzwi przesuwnych w ścianie wymaga prac na szerszą skalę niż w przypadku alternatywnych rozwiązań. Daje jednak najwyższe walory użytkowe i estetyczne, zapewniając nietuzinkową organizację przestrzeni.

W naszym serwisie znajdują się jedynie sprawdzone firmy, które mają szerokie pojęcie i doświadczenie w wywozie gruzu, a także odpowiedniej utylizacji zawartości. Wynajmując kontenery na odpady budowlane, masz pewność, że pomieszczą m.in. rozmontowane posadzki, cegły, odpady kamienne, pustaki, dachówki i wiele innych elementów konstrukcyjnych.

Mocowanie drzwi przesuwnych

W naszym serwisie swoje ogłoszenia publikują fachowcy, którzy specjalizują się w rozmaitych technologiach na mocowanie drzwi przesuwnych. Korzystając z wyszukiwarki ofert, natychmiast otrzymujesz informacje o firmach w Twojej lokalizacji, spełniających wprowadzone kryteria. W kwestii mocowania drzwi przesuwnych należy przede wszystkim pamiętać o zastosowaniu wytrzymałych komponentów. Kaseta mocująca wraz z prowadnicą musi być dostosowana do wagi samych drzwi. Dostajesz u nas pełny wgląd w sposób wywiązywania się z obowiązków przez daną ekipę montażową na podstawie opinii wystawianych przez jej poprzednich klientów.

Montaż drzwi harmonijkowych

Współczesne drzwi harmonijkowe nie stanowią jedynie taniej alternatywy dla drzwi przesuwnych, lecz same w sobie oferują wysoki poziom estetyki wykonania. Zgromadziliśmy w naszym serwisie specjalistów oferujących montaż drzwi harmonijkowych w każdym typie nieruchomości. Mniejszy zakres remontu pociąga za sobą oszczędności finansowe. Drzwi harmonijkowe nie wymagają naruszenia konstrukcji ściany, a prostota ich budowy umożliwia bezawaryjną pracę przez wiele lat.

Szerokie spektrum ofert od specjalistów montujących systemy drzwi przesuwnych daje Ci swobodę wyboru. Zleceniomat jest doskonałym miejscem do porównania specjalistów i cen usługi, ułatwiając selekcję najlepszej oferty.

Ile kosztuje montaż drzwi przesuwnych ?

Jeśli chodzi o montaż drzwi przesuwnych, cena usługi zależy od ich wielkości oraz zastosowanego systemu jezdnego.

Koszt zamontowania drzwi naściennych wynosi ok. 200 zł. Cena montażu drzwi przesuwnych chowanych w ścianie waha się od ok. 400 do 600 zł.

Do tej kwoty należy doliczyć koszt samych drzwi, wynoszący od kilkuset złotych w przypadku prostego systemu i małych rozmiarów drzwi z panelu fornirowanego pokrytego okleiną, aż do kilku tysięcy złotych za skrzydła wysokie bądź szerokie, wykonane ze szkła albo naturalnego drewna.

Najczęściej zadawane pytania do montażu drzwi przesuwnych:

 • Jaka jest cena montażu drzwi przesuwnych ?

  Koszt za montaż drzwi przesuwnych bywa uzależniona od cen usług poszczególnych fachowców. Korzystając z przygotowanych w naszym serwisie kalkulatorów można poznać całkowity koszt montażu drzwi przesuwnych lub poszczególne składowe zlecenia. Przedstawione w serwisie oferty fachowców dotyczące montażu drzwi przesuwnych nie są wiążące i wymagają osobistych negocjacji i ustaleń fachowcem.

 • Czym powinienem kierować się przy wyborze wykonawcy w kategorii montaż drzwi przesuwnych ?

  Wybierając specjalistę w kategorii montaż drzwi przesuwnych , powinniśmy zobaczyć wykonane przez fachowca wcześniejsze realizacje oraz poznać opinie o nim wystawione przez innych użytkowników serwisu.

 • Ile muszę czekać odpowiedź od wykonawcy?

  Zapytanie złożone przez użytkownika po przejściu krótkiej ścieżki kalkulatora montaż drzwi przesuwnych lub Katalogu usług umieszczonego w stopce strony trafi do Wykonawcy niezwłocznie, a odpowiedź z ofertami otrzymasz w kilka minut.

 • Jak anulować dodane zapytanie?

  Są dwa sposoby na anulowanie dodanego zapytania na montaż drzwi przesuwnych, pierwszy możliwy przez wysłanie maila z prośbą o jego usuniecie na adres: kontakt@zleceniomat.pl., a drugi zakończenie aktywności zapytania, poprzez kliknięcie przycisku Zakończ w zakładce Moje wyceny.

 • Jak szybko otrzymam odpowiedź od wykonawcy?

  Twoje zlecenie montaż drzwi przesuwnych natychmiast po jego złożeniu jest przetwarzane przez nasz serwis, w którym Wykonawcy umieścili swoje cenniki na wykonywane przez nich usługi. Pozwala nam to na niezwłoczne wysłanie Ci ofert w imieniu fachowców.

logo
Loading...

Idziesz jak burza, już po robocie.

Tylko tyle informacji potrzebujemy, by przygotować dla Ciebie typową wycenę.

Teraz możesz