Remont, wykończenie salonu

Remont, wykończenie salonu

Lokalizacja:

2026 wykonawców

nawet 32% oszczędności

oferty w 3 minuty

REMONT SALONU

Pod pojęciem remontu kryje się wiele znaczeń. Czasem chodzi jedynie o lekkie odświeżenie wnętrza, kiedy indziej o wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, a w jeszcze innym przypadku o całkowitą zmianę aranżacji lub przebudowy. Remont salonu, szczególnie bez aneksu, może nie wydawać się szczególnie skomplikowanym zadaniem, jednak jeśli zależy nam na naprawdę udanym efekcie końcowym, to warto, by nawet prostsze prace remontowe wykonali specjaliści.

W naszym katalogu znajdują się oferty firm oraz fachowców z całego kraju, którzy chętnie podejmą się każdego wyzwania, od odmalowania ścian i sufitów, po kompleksowe usługi remontowe, obejmujące wymianę podłogi, wykonanie sufitu podwieszanego, a nawet przeniesienie ścian, jeśli tylko pozwala na to konstrukcja budynku. Niezależnie od zakresu prac, z pewnością nie jeden fachowiec, posiada odpowiednie doświadczenie oraz kwalifikacje, aby podjąć się danego zlecenia. Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu nie tylko osoby szukające ekipy do remontu, ale także specjalistów świadczących takie usługi.

 

Dołącz do grona specjalistów

Jesteś fachowcem, specjalitą i chcesz otrzymywać zlecenia na usługi.
Zarejestruj się na zlecenioamt.pl, nie trać czasu na przygotowywanie ofert.
MY ZROBIMY TO ZA CIEBIE

Remonty salonu w domu lub mieszkaniu. Jak się do tego przygotować ?

Niezależnie od tego, czy mieszka się w bloku, szeregowcu, czy w domu jednorodzinnym, salon to najbardziej reprezentacyjna część każdego lokalu mieszkalnego. Dlatego wszelkie remonty w tym pomieszczeniu warto dokładanie i z dużym wyprzedzeniem zaplanować. Najbardziej istotne kwestie, na które należy zwrócić uwagę, to zakres prac, ich harmonogram oraz budżet, w którym muszą się zmieścić koszty materiałów, wynagrodzenie fachowców oraz ewentualne nowe wyposażenie pokoju.

Tani remont to nie zawsze złe rozwiązanie, ale trzeba się liczyć z tym, że efekt może nie spełnić oczekiwań lub szybko okaże się konieczna kolejna odnowa. Oczywiście, w naszym katalogu nie brakuje specjalistów, którzy dysponują ogromną wiedzą i doświadczeniem, a koszt usług nie jest wygórowany. Dlatego najlepiej po prostu poszukać opinii dotychczasowych klientów na temat danej ekipy. Szukanie specjalisty najlepiej rozpocząć jednak dopiero po określeniu zakresu prac, aby zatrudnić firmę, która samodzielnie wykona wszystkie czynności, co pozwoli na zmniejszenie kosztów oraz uniknięcia problemów wynikających z braku koordynacji.

Jak korzystać z serwisu zleceniomat.pl ?

W zleceniomat.pl proponujemy połączenie generatora indywidualnych ofert, porównywarki cen poszczególnych wykonawców oraz wyszukiwarki opinii na ich temat. Usługa jest dostępna dla każdego, kto utworzy wycenę remontu salonu, a następnie przy pomocy naszego serwisu wyśle je do wykonawców z okolicy. Nasz serwis automatycznie wygeneruje listę, na której znajdą się odpowiedni fachowcy, wszelkie informacje na ich temat, włącznie z cennikiem oraz opiniami.

Coraz więcej wykonawców decyduje się na korzystanie z naszego pośrednictwa, a już teraz oferta jest bardzo szeroka. Każdy specjalista może zarejestrować się jako wykonawca i czekać na zainteresowanych swoimi usługami.

 

Ile kosztuje remont salonu? ?

 • Jaki jest koszt remontu salonu ? Decydując się na zmianę aranżacji pokoju dziennego, wiele osób zastanawia się, jaki jest koszt remontu salonu. Warto przy tym wspomnieć, że ostateczna cena zależy od wielu czynników – między innymi od rodzaju przeprowadzonych prac, stanu pomieszczenia czy zakupionego wyposażenia. Zazwyczaj na podstawowe prace wykończeniowe związane z gruntowaniem ścian, szpachlowaniem czy montażem podłogi powinniśmy przeznaczyć około 2-3 tys. złotych, w zależności od wielkości pokoju dziennego. Ponadto, jeśli chodzi o remont salonu, cena zależy także od kosztów związanych z zakupem mebli, oświetlenia i sprzętu elektronicznego. Z tego też powodu w oszacowaniu kosztów niezwykle pomocne okazuje się utworzenie wyceny. Na naszej stronie, oprócz znalezienia odpowiedniego wykonawcy, można z łatwością stworzyć podstawową wycenę, a także dowiedzieć się, jaki jest najczęściej spotykany cennik remontu salonu.
 • Na co zwrócić uwagę, wybierając wykonawcę w kategorii układanie płytek ? Wybierając specjalistę w kategorii układanie płytek , powinniśmy zobaczyć wykonane przez fachwca wcześniejsze realizacje .
 • Ile kosztuje korzystanie ze Zleceniomatu? Złożenie zlecenia w serwisie zleceniomat.pl nie wiąże się z ponoszeniem żadnych kosztów.
 • Na czym polega Zleceniomat? Zleceniomat to porównywarka ofert złożonych za naszym pośrednictwem przez Wykonawców na zlecenia utworzone przez Zleceniodawców.
 • Jak mam się zarejestrować na Zleceniomacie i wybrać wykonawcę? Nie muszisz się rejestrować w naszym serwisie, jedynie co powinieneś zrobić by wybrac wykonawcę to złożyć zlecenie.
  W kilka minut po utworzeniu zlecenia, otrzymujesz email z pomocą którego może się zalogować na konto naszego serwisu, a tam otrzymujesz dane Wykonawców którzy złożyli oferty na Twoje zapytanie.
logo
Loading...
 • Pow. pokoju m2
  Podaj powierzchnię pokoju. Jeśli chcesz remontować kilka pokoi podaj ich ilość i powierzchnię dla jednego z nich. Po przejściu do szczegółów dla każdego pokoju będziesz mógł zmienić powierzchnię i wybrać zakres prac.
  - +
 • Ilość
  - +
 • Ilość szt.
  - +
 • Podaj ilość kuchni
  - +
 • Pow. pokoju m2
  Podaj powierzchnię pomieszczenia. Jeśli chcesz wykończyć kilka takich samych pomieszczeń podaj ich ilość i powierzchnię dla jednego z nich. Po przejściu do szczegółów będzie można zmienić powierzchnię każdego z pomieszczeń i wybrać różny zakres prac.
  - +

Idziesz jak burza, już po robocie.

Tylko tyle informacji potrzebujemy, by przygotować dla Ciebie typową wycenę.

Teraz możesz