Czy chcesz zamknąć formularz? Wszystkie wprowadzone dane zostaną utracone.
Zapisz formularz do późniejszej edycji
Kontynuuj edycję formularza
Wyjdź bez zapisania odpowiedzi
Tomasz Janucik
15-603 Białystok
Lubomirska 6
502575155
517787896

Wykonujemy ocieplenia poddaszy pianą prawie 9 lat, jesteśmy liderem branży natryskowej co potwierdzają liczne nagrody otrzymane na targach Budma. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, staramy się aby każda aplikacja odbywała się zgodnie ze sztuką izolacji natryskowych, Pomiar wilgotności drzewa czy termowizja w cenie to standardy którymi nawet nie trzeba się już dziś chwalić. Doświadczenie jakie posiadamy pozawala nam na uzyskanie poliuretanu najwyższej jakości na miejscu inwestycji - czyli u Państwa w domu. Dysponujemy własnym agregatem i nigdy nie wpinamy się do instalacji klienta co gwarantuje zawsze stałą wysoką jakość produkowanego poliuretanu na miejscu inwestycji. Odpowiedni sprzęt (Reaktor Graco) oraz specjalistyczny kompresor z osuszaczem powietrza w połączeniu z zapasem mocy agregatu prądotwórczego do grzania i przetwarzania piany pur to gwarancja profesjonalnej obsługi inwestycji. Produkty których używamy z pewnością spełnią Państwa oczekiwania gdyż są stosowane od ponad 40 lat na całym świecie - piana Demilec Sealection 500 (www.demilec.org) to lider wśród pian otwarto-komorowych w USA i Kanadzie.

Każdą inwestycję nadzoruje właściciel firmy Best Point który może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży izolacji cieplnych a jego wiedza na temat poliuretanów to Państwa gwarancja prawidłowo wykonanej pracy.
Zaufało nam już tysiące właścicieli domków jednorodzinnych jak i wielkie firmy wykonawcze. W naszym portfolio posiadamy realizacje na takich inwestycjach jak: izolacja stropu Muzeum Pamięci Sybiru w Białymstoku, Dach amfiteatru w Warszawie, izolacja dachu sali gimnastycznej szkoły w Goniądzu, izolacja fundamentów Diecezji Drochiczyńskiej czy izolacja Ośrodka kulturalno-oświatowego przy Straży Pożarnej w Turośni Kościelnej.
Izolacje pianą pur nie są już nowością, technologia ta zagościła w światowej branży izolacji cieplnych na stałe co potwierdzają architekci projektujący izolacje np. w obiektach wymienionych powyżej… Zaufaj nam i Ty! Umów się na bezpłatne spotkanie, pomiar oraz doradztwo techniczne.

Zapraszam do odwiedzenia nas na naszych stronach, facebooku i kanale youtube!

www.best-point.pl

https://www.youtube.com/playlist?list=PLE36eh0UO_Ri_E5hPlVOOE0oCg3iCl00j

https://web.facebook.com/Best-Point-izolacja-natryskowa-603522819674175/

www.izolacja-natryskowa.pl
tel: 502575155
Remonty i wykończenie / Cenniki remontowe / Suche tynki i zabudowy / Zabudowy poddasza
Remonty i wykończenie / Cenniki remontowe / Izolacje i ocieplenia / Termoizolacje
Budowa / Cenniki budowlane / Fundamenty / Drenaż
Budowa / Cenniki budowlane / Fundamenty / Ławy, ściany, płyta
Budowa / Cenniki budowlane / Fundamenty / Izolacje fundamentów
Budowa / Cenniki budowlane / Konstrukcja budynku / Stropy wieńce nadproża
Remonty i wykończenie / Cenniki remontowe / Izolacje i ocieplenia / Hydroizolacje
Remonty i wykończenie / Cenniki remontowe / Suche tynki i zabudowy / Wykończenie
Ten sprzedawca nie otrzymał jeszcze żadnych komentarzy
Szukaj