Czy chcesz zamknąć formularz? Wszystkie wprowadzone dane zostaną utracone.
Zapisz formularz do późniejszej edycji
Kontynuuj edycję formularza
Wyjdź bez zapisania odpowiedzi

Jak składać zlecenia na zleceniomat.pl? Dodaj usługi do zlecenia

Dodanie pojedynczej usługi

Na liście usług przedstawione podstawowe informacje związane z daną usługą, takie jak Nazwa, jednostka miary oraz cena katalogowa.

 

Przed dodaniem usług do zlecenia możesz zobaczyć ich szczegóły klikając w przycisk "Zobacz". Są tam np. zdjęcia przykładowych realizacji dodane przez Wykonawców. Klikając w zdjęcie, jesteś przekierowywany na Wizytówkę Wykonawcy, który je zamieścił.

 

Karta usługi

By dodać usługę do Zlecenia, kliknij w ikonkę koszyka na miniaturce usługi. Jeżeli jesteś już w szczegółach usługi to możesz ją dodać do Zlecenia klikając w przycisk "Dodaj do zlecenia" na karcie usługi.

 

Zestawy usług

W poszczególnych Kategoriach przygotowaliśmy też gotowe zestawy usług wchodzące w skład najpopularniejszych zleceń. Wybierając taki zestaw widzisz wszystkie typowe usługi wchodzące w jego skład wraz z przykładowymi ilościami, które możesz zmienić. Jeśli którejś usługi z zestawu nie chcesz zlecać, usuń ilość lub wpisz 0. Takie usługi nie zostaną dodane do zlecenia.

zestawy usług

 

Usługi dodane przez Ciebie do zlecenia są dostępne w zakładce Twoje zlecenie, które znajduje się w prawym górnym rogu strony.

Na tym etapie możesz modyfikować zlecenie poprzez dodanie kolejnych usług, usunięcie już dodanych lub zmianę ilości. Po przeliczeniu zlecenia widzisz jego wstępną wycenę według cen orientacyjnych. Precyzyjne zapytanie które stworzyłeś jest gotowe do przesłania potencjalnym Wykonawcom w celu przygotowania indywidualnej wyceny.

 

Pamiętaj, że nie możesz składać zapytań ofertowych jako gość serwisu. W celu wysłania zapytania o oferty zaloguj lub zarejestruj się. Proces rejestracji jest bardzo krótki i prosty i sprowadza się do wprowadzania tylko podstawowych informacji.

 

 

Szukaj