Malowanie ścian

Malowanie ścian

Lokalizacja:

1769 wykonawców

uzyskaj max oszczędności

oferty w 3 minuty

MALOWANIE ŚCIAN

Odświeżenie wnętrza nieruchomości poprzez malowanie ścian nie tylko poprawia efekt wizualny, lecz znacząco wpływa na tworzenie personalnego klimatu pomieszczeń. Jakkolwiek sama czynność pokrywania ściany farbą może nie wydawać się skomplikowana, nowoczesne malowanie ścian nakazuje postępowanie według określonych procedur technologicznych, wymagających wiedzy oraz doświadczenia. Dlatego na zleceniomat.pl udostępniamy oferty tysięcy fachowców, których usługi obejmują nie tylko dekoracyjne malowanie ścian, ale wszelkie inne prace wykończeniowe. Każdy specjalista posiada własne zasoby najlepszych narzędzi oraz akcesoriów, czyniących cały proces malowania działaniem szybkim, efektywnym i przede wszystkim trwałym.

 

Dołącz do grona specjalistów

Jesteś fachowcem, specjalitą i chcesz otrzymywać zlecenia na usługi.
Zarejestruj się na zlecenioamt.pl, nie trać czasu na przygotowywanie ofert.
MY ZROBIMY TO ZA CIEBIE

Malowanie natryskowe ścian

Oferta na malowanie natryskowe ścian wymaga zastosowania specjalistycznego sprzętu w postaci agregatu hydrodynamicznego. Jego zasada działania opiera się na wyrzucaniu drobinek farby pod bardzo wysokim ciśnieniem. Niekwestionowaną zaletą tego rozwiązania staje się możliwość precyzyjnego i szybkiego pokrycia farbą dużej powierzchni. Nie ma tu konieczności stosowania podwójnej warstwy, gdyż farba nałożona w ten sposób doskonale przylega do tynku. Korzystanie z natrysku to dość nietypowe malowanie ścian, wymagające także nieco doświadczenia. Decydując się na natryskowe malowanie ścian, warto skorzystać z usług fachowca z serwisu zleceniomat.pl. Specjaliści z naszej bazy mogą się pochwalić znacznym doświadczeniem w wykonywaniu prac tego typu oraz nieposzlakowaną opinią.

Malowanie ścian natryskowe doskonale sprawdzi się podczas pracy w trudno dostępnych miejscach oraz przy dużej łącznej powierzchni ścian. Wyschnięta powierzchnia nie ma faktury charakterystycznej dla pociągnięć pędzlem czy wałkiem. Fachowcy wykonujący ten rodzaj usługi przynoszą klientom wartość dodaną w postaci trwałego i estetycznego pokrycia ściany. Redukcja czasu pracy i potrzeba tylko jednokrotnego pokrycia stanowi istotny czynnik optymalizujący koszt.

Malowanie ścian wałkiem

Usługa na malowanie ścian wałkiem wciąż zyskuje na popularności ze względu na niskie koszty procesu oraz szybkość realizacji zlecenia. Przeglądając oferty, warto dać zlecenie prac wykończeniowych wybranemu specjaliście. Polecamy poprzedzić to analizą parametrów przestrzennych do pokrycia farbą. Pomoże to w wypracowaniu przez fachowca planu pracy i pozwoli na oszczędności przy zakupie właściwej ilości farby. Ostatnio za modne malowanie ścian uznaje się rozmaite wzory, a także stosowanie farb strukturalnych. Każdy specjalista przed przystąpieniem do pracy dokonuje oczyszczenia podłoża, aby zapewnić właściwą przyczepność dla nowej farby.

Dekoracyjne malowanie ścian

Zleceniomat.pl stanowi bazę specjalistów, których pasja zakrawa na sztukę. Fachowiec oferujący dekoracyjne malowanie ścian staje się artystą, nadającym wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Ciekawe malowanie ścian przybiera rozmaite formy, dla których niezbędna okazuje się wiedza materiałowa i technologiczna. Specjaliści ze zleceniomat.pl realizują nawet najbardziej specyficzne wizje klientów, opierając się na doświadczeniu i dążeniu do doskonałości na każdym centymetrze kwadratowym. Malowanie ścian w sposób dekoracyjny stanowi wyzwanie, które nagradza spektakularnym efektem wizualnym.

Ile kosztuje malowanie ścian ?

Koszt malowania ścian przez profesjonalistów bywa różny. Jest on zależny od wielu czynników, w tym również regionu, w którym mają odbyć się prace. Zazwyczaj najdrożej płacą mieszkańcy województwa mazowieckiego, wielkopolskiego oraz małopolskiego.

Cena za malowanie ścian uwzględnia różne zmienne. Największy wpływ na wysokość wydatku ma oczywiście wielkość powierzchni, a także liczba nakładanych warstw farby. Najczęściej średnia cena malowania ścian kształtuje się w przedziale 7-12 zł/m2 w przypadku podwójnej warstwy. Oczywiście ceny malowania ścian rosną wraz z ewentualną koniecznością przeprowadzenia prac dodatkowych, jak np. oczyszczenie powierzchni, usuwanie starej farby, gruntowanie itp. Dlatego duży wpływ na koszty malowania ściany ma ich stan. Cena wzrasta, jeśli podłoże jest nierówne, co znacznie utrudnia przeprowadzenie pracy lub gdy tynk jest złej jakości i odpada od ścian wraz z malowaniem i konieczna jest jego wymiana. Jeśli pojawi się potrzeba tynkowania, wydatek będzie dużo wyższy. Znaczenie ma również rodzaj i jakość wybranych przez klienta farb.

Najczęściej zadawane pytania do malowania ścian:

 • Jaki jest koszt malowania ścian ?

  Cena za malowanie ścian bywa uzależniona od cenników usług poszczególnych Wykonawców. Zależnie od preferencji Zleceniodawcy rozliczenie malowania ścian specjalista podaje za wykonanie całości usługi lub koszt podawany jest za wykonanie metra kwadratowego. Przedstawione w serwisie oferty fachowców dotyczące malowania ścian nie są wiążące i wymagają osobistych negocjacji i ustaleń z wybranym fachowcem.

 • Czym powinienem kierować się przy wyborze wykonawcy w kategorii malowanie ścian ?

  Wybierając specjalistę w kategorii malowanie ścian , powinniśmy zobaczyć wykonane przez fachowca wcześniejsze realizacje oraz poznać opinie o nim wystawione przez innych użytkowników serwisu.

 • Kiedy moje zapytanie trafi do wykonawców?

  Zapytanie złożone przez użytkownika po przejściu krótkiej ścieżki kalkulatora malowanie ścian lub Katalogu usług umieszczonego w stopce strony trafi do Wykonawcy niezwłocznie, a odpowiedź z ofertami otrzymasz w kilka minut.

 • Jak skontaktować się z wykonawcą na Zleceniomacie?

  Parę minut po złożeniu zlecenia wysyłamy na skrzynkę email wiadomość, która zawiera dane do fachowców a wraz z nimi oferty przygotowane przez serwis w ich imieniu. Ponadto jako jedyni dajemy możliwość kontaktu Zleceniodawcy z Wykonawcą za pomocą wewnętrznego komunikatora.

 • Jak szybko wykonawcy zobaczą moje zapytanie?

  Wykonawcy widzą zlecenie natychmiast po kliknięciu przez Ciebie przycisku Dodaj po przejściu krótkiej ścieżki kalkulatora malowanie ścian, lub po kliknięciu Wyślij zapytanie również po przejściu kilku kroków wybranej usługi w Katalogu usług.

logo
Loading...
 • Pow. pomieszczenia m2
  Podaj ilość pomieszczenie i powierzchnie jednego z nich. Po przejściu do szczegółów będzie można zmienić powierzchnie dla każdego z pomieszczeń
  - +
 • Ilość pomieszczeń szt.
  - +
 • Długość budynku mb.
  Podaj długość budynku
  - +
 • Szerokość budynku mb.
  Podaj szerokość budynku w metrach
  - +
 • Wysokość ścian m
  Podaj wysokość ścian do malowania w metrach
  - +

Idziesz jak burza, już po robocie.

Tylko tyle informacji potrzebujemy, by przygotować dla Ciebie typową wycenę.

Teraz możesz