Remonty

Szukasz fachowców do remontu lub wykończenia?

Dobrze trafiłeś!
Wybierz kalkulator by wycenić swoje zlecenie i otrzymać oferty od fachowców

Zlecenia

Malowanie ścian

Warszawa(woj.mazowieckie)

Warszawa

1 790,00 zł
Malowanie ścian
Branża: Remonty i wykończenie
Branża: Remonty i wykończenie Data dodania: 2021-10-24 10:32:14 Szczegóły

Warszawa(woj.mazowieckie)

Data dodania: 2021-10-24
1 790,00 zł Szczegóły
Remont mieszkania

Zabrze(woj.śląskie)

Zabrze

11 550,00 zł
Remont mieszkania
Branża: Stolarska
Branża: Stolarska Data dodania: 2021-10-24 09:43:07 Szczegóły

Zabrze(woj.śląskie)

Data dodania: 2021-10-24
11 550,00 zł Szczegóły
Remont mieszkania

Zabrze(woj.śląskie)

Zabrze

16 505,50 zł
Remont mieszkania
Branża: Remonty i wykończenie
Branża: Remonty i wykończenie Data dodania: 2021-10-24 09:43:06 Szczegóły

Zabrze(woj.śląskie)

Data dodania: 2021-10-24
16 505,50 zł Szczegóły
Układanie paneli

Gdańsk(woj.pomorskie)

Gdańsk

2 400,00 zł
Układanie paneli
Branża: Remonty i wykończenie
Branża: Remonty i wykończenie Data dodania: 2021-10-24 09:42:37 Szczegóły

Gdańsk(woj.pomorskie)

Data dodania: 2021-10-24
2 400,00 zł Szczegóły
Safe during season's work

Remont domu, mieszkania czy pomieszczenia ?

Jeśli szukasz wszechstronnej ekipy remontowej , która zajmie się całościowo remontem Twojego mieszkania, domu, firmy lub zaoferuje drobne prace wykończeniowe, korzystając z przygotowanych kalkulatorów kosztów w tej kategorii wycenisz swoje zlecenie i znajdziesz wykonawców, którzy sprostają Twoim wymaganiom. Znajdziesz tu cennik usług remontowych, który będzie obejmować m.in. odnowę ścian i elewacji, wymianę okien, renowację podłóg, wymianę instalacji gazowej, elektrycznej i sanitarnej, a także remont dachu, garażu lub wiaty garażowej i inne.

Znajdą się tu również prace wykończeniowe, np. malowanie i tapetowanie ścian, w tym również malowanie boazerii, montaż podbitki dachowej, zakładanie rolet i żaluzji, montaż okien i drzwi, położenie podłóg, projektowanie i montowanie kominków, ocieplanie i wyciszanie ścian.
Rodzaj i zakres prac jest bardzo szeroki, podobnie jak ilość wykonawców zarejestrowanych w serwisie, którzy oferują konkurencyjne ceny za ich realizację. Oszczędzaj swój czas - wybierz usługi, które chciałbyś zlecić i wyślij zapytanie ofertowe. W ciągu kilku minut zleceniomat.pl na podstawie cenników wykonawców wyśle do Ciebie wycenę uwzględniającą Twoje zapotrzebowanie. Spośród dostępnych ofert znajdź wykonawcę spełniającego Twoje oczekiwania. A to wszystko całkowicie za darmo! Jeśli jesteś wykonawcą usług z tej kategorii zarejestruj się za darmo w serwisie i jednym kliknięciem dodaj cennik usług do swojej oferty.

<"

Ocieplanie budynku z fachowcami ze zleceniomat.pl

Godny zaufania, rzetelny i skuteczny fachowiec to klucz do sukcesu w wielu dziedzinach, zwłaszcza związanych z budową i wykańczaniem budynków. Jeśli chcesz szybko znaleźć dobrego specjalistę wykonującego ocieplenia domów, skorzystaj z serwisu zleceniomat.pl. To jedyny portal, w którym w ciągu zaledwie kilku minut dokładnie wycenisz zlecenie, otrzymasz korzystne oferty oraz kontakt do najlepszych fachowców w branży.

Ocieplanie domu – jak znaleźć fachowca?

Jeśli planujesz ocieplenie domu i interesuje Cię wycena zlecenia oraz polecany specjalista, który sprawnie i skutecznie je wykona, to dobrze trafiłeś. W naszym serwisie udostępniamy praktyczny kalkulator, z pomocą którego wycenisz koszty materiałów oraz robocizny usługi. Kalkulator ogólny to świetny wybór, gdy potrzebujesz orientacyjnej, błyskawicznej wyceny. Z kolei kalkulator szczegółowy to najlepsze rozwiązanie, jeśli chcesz mieć więcej opcji do wyboru. Możesz w nim ustawić więcej detali dotyczących Twojego zapotrzebowania i zakresu prac, aby otrzymana oferta na ocieplanie budynku była w pełni dopasowana do Twoich wymagań.
Wystarczy zaledwie kilka kliknięć, a przygotujemy dla Ciebie wstępną wycenę na ocieplenie budynku od wewnątrz, a następnie wyślemy Twoje zapytanie do fachowców z portalu. W krótkim czasie na podany adres e-mail prześlemy informację o przygotowanych dla Ciebie propozycjach wraz z cenami od firm z podanej lokalizacji. Dzięki temu masz możliwość porównania ich nie tylko pod względem opinii czy kompleksowości oferty, ale też kosztów usługi.

"