Jak działa serwis?

Dodaj zapytanie o cenę

logo
Loading...

 

CZYM JEST ZLECENIOMAT?

To jedyny serwis, gdzie w kilka minut wycenisz swoje zlecenie i porównasz oferty cenowe firm z Twojej okolicy

JAK DZIAŁA ZLECENIOMAT?

KLIENT
SKŁADA DARMOWE ZAPYTANIE

 • Jak utworzyć zapytanie?
  Więcej...
  Wybierz i uruchom kalkulator
  Na stronie głównej wpisz czego szukasz podpowiemy Ci pasujące kalkulatory zleceń. Wybierz jeden z nich i zacznij wycenę zlecenia.
  Odpowiedz na kilka pytań
  Wystarczy kilka kliknięć, a przygotujemy typowe zapytanie o ofertę. Przechodząc do edycji możesz zmienić typowe zakres zlecenia i dopasować je do swoich indywidualnych potrzeb. Po zakończeniu zobaczysz wstępną wycenę zlecenia.
  Porównuj oferty firm
  Po chwili na podanego w kalkulatorze maila przyjdą oferty cenowe i kontakt do firm w Twojej okolicy. Porównuj ich oferty cenowe i skontaktuj się w celu ustalenia szczegółów np. dostępnych terminów.zleceniomat.pl
TWORZY OFERTY
FIRM


 • Jak to robimy?
  Więcej...
  Tworzymy wycenę
  W oparciu o udzielone w kalkulatorze odpowiedzi klientów dobieramy odpowiednie usługi i produkty oraz obliczamy niezbędne ilości. Klient od razu otrzymuje wstępną wycenę swojego zlecenia.
  Wyszukujemy firmy
  Na podstawie przygotowanego zapytania, w podanej przez klienta lokalizacji wyszukujemy firmy, które są w stanie zrealizować zlecenie.
  Wysyłamy oferty firm
  Tworzymy oferty cenowe firm i wysyłamy je wraz z danymi do kontaktu klientom. Klienci wygodnie porównują oferty i kontaktują się firami w celu uzgodnienia szczegółów.

FIRMA
ZDOBYWA NOWYCH KLIENTÓW

 • Jak zdobyć klientów?
  Więcej...
  Załóż konto
  Zarejestruj się w serwisie i utwórz swoją wizytówkę. W określonej lokalizacji będziemy dla Ciebie szukać klientów
  Zobacz jak »
  Utwórz swój cennik
  Wybierz interesujące Cię cenniki i dodaj je w całości lub części do swojej oferty. Podaj swoje ceny na poszczególne pozycje by dokładniej przygotować Twoje oferty.
  Zobacz jak »
  Odpoczywaj
  Nic więcej nie musisz robić. Nasz serwis automatycznie utworzy nielimitowaną ilość ofert i wyśle je każdemu klientowi z Twojej okolicy, lub poinformuje Cię, jeśli brakuje w Twoim cenniku jakiejś usługi zapytania klien