Naprawa wydechu

Naprawa wydechu

Lokalizacja:

211 wykonawców

nawet 32% oszczędności

oferty w 3 minuty

Naprawa wydechu

Sprawny układ wydechowy to gwarancja bezpiecznego, komfortowego i przyjaznego dla środowiska podróżowania. Już dziś znajdź specjalistę, którego domeną jest profesjonalna naprawa tłumików lub zleć spawanie wydechu, korzystając z kalkulatora cen i wyszukiwarki ofert na Zleceniomat.pl.

 

Dołącz do grona specjalistów

Jesteś fachowcem, specjalitą i chcesz otrzymywać zlecenia na usługi.
Zarejestruj się na zlecenioamt.pl, nie trać czasu na przygotowywanie ofert.
MY ZROBIMY TO ZA CIEBIE

Naprawa, spawanie układów wydechowych

Podstawowym zadaniem układu wydechowego w każdym samochodzie jest odpowiednie odprowadzanie spalin oraz ich oczyszczanie. Coraz bardziej restrykcyjne normy emisji szkodliwych gazów do atmosfery sprawiają, że sprawny i niezawodny wydech to jeden z najważniejszych układów w każdym samochodzie.

Na Zleceniomat.pl otrzymasz możliwość stworzenia zlecenia, na które odpowiedzą najlepsi specjaliści z Twojej okolicy. Jeśli potrzebny Ci fachowiec, który oferuje takie usługi, jak naprawa wydechu, spawanie tłumików, wymiana lub naprawa rury wydechowej, po prostu złóż zlecenie, przelicz koszty i otrzymuj wyceny stworzone specjalnie dla Ciebie.

Naprawa układów wydechowych – kiedy jest konieczna?

Problemy z układem wydechowym mogą dotknąć każdego kierowcę. Warto nauczyć się rozpoznawać ich najczęstsze objawy. Kiedy sprawdzenie i naprawa wydechu mogą okazać się niezbędne? Najpopularniejsze symptomy to m.in.:

– charakterystyczny, metaliczny odgłos, narastający przy zwiększonych obrotach silnika,

– zauważalny spadek mocy silnika,

– zwiększone spalanie paliwa,

– nienaturalnie głośna praca jednostki napędowej,

– nadmierna emisja spalin z rury wydechowej.

Jeśli podczas jazdy samochodem zaobserwujesz któryś z powyższych objawów, nie zwlekaj – szybka naprawa tłumików pozwala uniknąć znacznie poważniejszych i bardziej kosztownych usterek!

Do najczęstszych przyczyn awarii układu wydechowego zaliczają się natomiast:

– działanie korozji na elementy tłumika,

– zapchany filtr cząstek stałych,

– uszkodzony (pęknięty) katalizator,

– obluzowany wieszak układu wydechowego.

Drobniejsze nieszczelności oraz usterki można zazwyczaj usunąć poprzez spawanie tłumików. Jednak w przypadku poważniejszych i bardziej rozległych awarii, naprawa wydechu może oznaczać konieczność wymiany uszkodzonych elementów.

Naprawa, spawanie tłumików – oferta

Po wykonaniu dokładnej diagnostyki fachowcy, których specjalnością jest naprawa rur wydechowych, podejmują decyzję o optymalnym sposobie usunięcia awarii. W zależności od potrzeb specjalista może wykonać spawanie wydechu, wymianę tłumika środkowego oraz końcowego, wymianę filtra DPF bądź katalizatora, a także zregenerować lub wymienić sondę lambda, kolektor wydechowy czy tłumik drgań. Profesjonalna usługa – naprawa wydechów – obejmuje również uszczelnienie połączeń pomiędzy poszczególnymi elementami układu oraz ewentualną wymianę wieszaków elastycznych oraz obejm tłumika.

Naprawa układów wydechowych – znajdź specjalistę na Zleceniomat.pl!

Poszukujesz mechanika do zlecenia naprawy wydechu w Twoim samochodzie? Załóż bezpłatne konto na Zleceniomat.pl – zlecaj zadania, wyceniaj koszty naprawy i nie przepłacaj za serwis! Już dziś dodaj swoje zlecenie spawania tłumika lub wymiany wydechu, a my zbierzemy dla Ciebie najlepsze, spersonalizowane oferty prosto od lokalnych warsztatów, gdzie pracują najlepsi specjaliści.

logo
Loading...
  • Ilość szt.
    - +

Idziesz jak burza, już po robocie.

Tylko tyle informacji potrzebujemy, by przygotować dla Ciebie typową wycenę.

Teraz możesz