Remont łazienki

Remont łazienki

Lokalizacja:

1961 wykonawców

nawet 32% oszczędności

oferty w 3 minuty

REMONT ŁAZIENKI

Remont łazienki kojarzy się często z bardzo wysokimi kosztami. Mają one tendencję do niekontrolowanego rozrostu na skutek pojawienia się sytuacji nieprzewidywalnych jeszcze na etapie prac wykonawczych. Kompleksowy remont łazienki często wymaga wymiany instalacji wodno-kanalizacyjnej. W niektórych przypadkach drobne naprawy nie będą wystarczające. Wówczas wysokie koszty muszą być poparte usługami remontowymi najwyższej jakości, które zagwarantują bezproblemowe użytkowanie na długie lata. Szybki remont łazienki jest możliwy, ale wymaga zatrudnienia do tego profesjonalistów, którzy sprawnie poradzą sobie z kolejnymi etapami prac. Zleceniomat.pl to serwis łączący doświadczonych fachowców z osobami zainteresowanymi usługą na tani remont łazienki. Warto poznać go lepiej i w prosty sposób odnaleźć najlepszych usługodawców.

Fachowcy prezentujący swoje usługi na zleceniomat.pl to najlepsi specjaliści z zakresu glazurnictwa, elektryki czy instalacji wodnych. Szybkość wykonania każdego zlecenia, dokładność i atrakcyjna cena to gwarancja sukcesu dla inwestycji, jaką staje się remont starej łazienki.

 

Dołącz do grona specjalistów

Jesteś fachowcem, specjalitą i chcesz otrzymywać zlecenia na usługi.
Zarejestruj się na zlecenioamt.pl, nie trać czasu na przygotowywanie ofert.
MY ZROBIMY TO ZA CIEBIE

`

Remont małej łazienki

Remont łazienki tanim kosztem nie musi pociągać za sobą drastycznych kompromisów pod względem jakości wykonania. Istnieje wiele sposobów, by ograniczyć koszty w sposób prosty i skuteczny. Właśnie dlatego remont małej łazienki w bloku czy domku jednorodzinnym warto przemyśleć już na etapie projektowania. W serwisie zleceniomat.pl można wykonać projekt dostosowany do wymagań przestrzennych oraz gustu właściciela. Usługa zlecona profesjonaliście to pierwszy krok w stronę przemyślanego, stylowego wnętrza bez nadwyrężania finansów. Każdy fachowiec oferujący swoje usługi na zleceniomat.pl służy klientowi pomocą w określeniu charakterystyki prac i stworzeniu indywidualnego kosztorysu.

Tani remont łazienki

Tani remont łazienki jest jak najbardziej możliwy. Mając na uwadze konkurencyjne ceny usług z oferty specjalistów na zleceniomat.pl, możemy wybrać ekipę remontową, która najlepiej pasuje do przyjętych założeń budżetowych. Na etapie planowania warto szczegółowo określić wszelkie możliwe warianty projektowe. Analiza dostępnych materiałów pozwala na stworzenie harmonogramu zakupowego oraz znalezienie miejsc, gdzie optymalizacja wydatków pozostaje w zasięgu każdego inwestora. Dla taniego remontu łazienki szczególnie istotny okazuje się wybór właściwej technologii układania płytek. Ich ułożenie w tradycyjny sposób (mocowanie całych kafelków do podłoża, równolegle, jeden obok drugiego, bez docinania i układania w skomplikowane formy, takie jak jodełka czy inne wzory) znacznie zmniejszy liczbę odcinek, a tym samym całkowitą ilość potrzebnego materiału.

Remont łazienki w bloku

Każdy specjalista zdaje sobie sprawę, jak dużym wyzwaniem logistycznym i finansowym może się okazać remont łazienki w bloku, zwłaszcza tym wiekowym. W celu uniknięcia niemiłych niespodzianek, warto zaplanować zakres prac, rozdzielając założenia projektowe na elementy funkcjonalne oraz wizualne. Oferta zleceniomat.pl umożliwi wybór usługodawcy, który zapewni sprawny remont łazienki w bloku z wielkiej płyty oraz każdym innym budynku. Projektanci oraz wykonawcy projektu uwzględnią pożądany aspekt funkcjonalny wnętrza i zadbają o jego estetyczne wykończenie zgodne z gustem właściciela. Zleceniomat.pl oferuje kontakt do tysięcy specjalistów, którzy prezentują wysoki poziom usług i są zmotywowani do dostarczania klientom efektywnych i ekonomicznych rozwiązań.

Dla niektórych łazienek wystarczające okazuje się powierzchowne odświeżenie. Inne wymagają kompleksowego remontu, łącznie z przebudową przyłączy kanalizacyjnych. Szczegółowy plan działania pozwala zaplanować wydatki, zanim jeszcze się pojawią. Daje szansę na znalezienie słabych punktów w projekcie, które można zmienić na rzecz tańszych rozwiązań.

Kalkulator remontu łazienki

Kalkulator remontu łazienki stanowi proste i skuteczne narzędzie do wyliczenia ceny całkowitej prac remontowych. Bierze pod uwagę dane o powierzchni podłogi, powierzchni ścian, rejonie inwestycji dla ustalenia kosztów robocizny, a także przewidywanych rozwiązań z zakresu elementów wyposażenia. Na zleceniomat.pl przygotowaliśmy kalkulator remontu łazienki, dzięki któremu można wyliczyć koszt usługi i przygotować niezbędne środki finansowe dla realizacji całego projektu. Zapraszamy na zleceniomat.pl  w celu uzyskania orientacyjnej wyceny w kilku prostych krokach. Profesjonalny remont łazienki staje się dostępny dla każdego klienta, dając gwarancję zadowolenia i wieloletniego użytkowania.

 

Ile kosztuje remont łazienki ?

 • Cena remontu łazienki ? Koszt zrobienia łazienki jest trudny do jednoznacznego oszacowania. Wszystko zależy od zakresu pracy, wyboru materiałów, powierzchni roboczej, standardu wykończenia czy prywatnego cennika firmy remontowej. Na to, ile kosztuje zrobienie łazienki, w dużym stopniu wpływa wizja klienta i to, jaki styl ceni. Najmniej zapłacą miłośnicy designu minimalistycznego, a najwięcej osoby, które marzą o nowoczesnym, luksusowym wykończeniu
  Cena remontu łazienki zależy też od tego, ile prac wstępnych będą musieli wykonać specjaliści.
  Skuwanie starych płytek ze ścian to najczęściej koszt rzędu 15 zł/m2, a z podłogi 15 zł/m2.
  Wyrównanie podłoża przez wylewkę to najczęściej wydatek mieszczący się w przedziale 15 zł/m2.
  Często trzeba też przeprowadzić prace naprawcze ścian i sufitu polegające na wypełnieniu ubytków to koszt 10 zł/m2.
  Koszt remontu łazienki to również układanie płytek (najczęściej ceny zaczynają się od 50 zł/m2) i malowanie ścian (ok. 10 zł m2).
  Do tego dochodzą ceny takich usług jak: montaż wanny, umywalki itp.
  W przybliżeniu można przyjąć, że cena kompleksowego remontu łazienki o powierzchni ok. 5 m2 może wynieść od kilku do nawet kilkunastu tysięcy.
 • W jaki sposób mogę skontaktować się z Zespołem Obsługi? Kontakt z Zespołem Obsługi Użytkownika możliwy jest drogą mailową, pisząc na adres:
  -kontakt@zleceniomat.pl
  -Jeśli wolisz rozmowę bezpośrednią możesz zadzwonić na numer+48 799 939 300.
 • Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawcy? Twoje zlecenie natychmiast po jego złożeniu jest przetwarzane przez nasz serwis, w którym Wykonawcy umieścili swoje cenniki na wykonywane przez nich usługi. Pozwala nam to na niezwłoczne przesłanie Ci ofert w ich imieniu.
 • Komu i kiedy muszę zapłacić za usługę? Zapłata za usługę reguluje umowa między Zleceniodawcą zlecenia, a jego Wykonawcą.
  Najczęściej za wykonanie zlecenia płaci się po jego zakończeniu.
 • W jaki sposób mogę kontaktować się z wykonawcą? W kilka minut po utworzeniu zlecenia, otrzymujesz email z pomocą którego możesz się zalogować na konto naszego serwisu, a tam otrzymujesz dane Wykonawców którzy złożyli oferty na Twoje zapytanie. Ponadto jako jedyni dajemy możliwość kontaktu Zleceniodawcy z Wykonawcą za pomocą wewnętrznego komunikatora co znacznie ułatwia późniejszą analizę zgromadzonych informacji.
logo
Loading...
 • Pow. łazienki m2
  Podaj powierzchnię łazienki. Jeśli chcesz remontować kilka łazienek podaj ich ilość i powierzchnię dla jednej z nich. Po przejściu do szczegółów dla każdej z łazienek będziesz mógł zmienić powierzchnię i wybrać zakres prac.
  - +
 • Ilość
  - +
 • Podaj ilość łazienek
  - +
 • Podaj ilość łazienek
  - +
 • Pow. łazienki m2
  Podaj powierzchnię pomieszczenia. Jeśli chcesz wykończyć kilka takich samych pomieszczeń podaj ich ilość i powierzchnię dla jednego z nich. Po przejściu do szczegółów będzie można zmienić powierzchnię każdego z pomieszczeń i wybrać różny zakres prac.
  - +

Idziesz jak burza, już po robocie.

Tylko tyle informacji potrzebujemy, by przygotować dla Ciebie typową wycenę.

Teraz możesz