Tłumaczenia

Tłumaczenia

Lokalizacja:

396 wykonawców

uzyskaj max oszczędności

oferty w 3 minuty

Tłumaczenia

Potrzebny Ci specjalista, który wykona dla Ciebie tłumaczenie dowolnego dokumentu? Zleceniomat.pl to jedyne miejsce w sieci, gdzie w kilka sekund znajdziesz dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb oferty na profesjonalne tłumaczenia. W naszym serwisie pracują wyłącznie najlepsi specjaliści, którzy z chęcią podejmą się realizacji Twojego zlecenia, oferując rzetelne, terminowe i spełniające wszelkie wymogi tłumaczenia dokumentów.

 

Dołącz do grona specjalistów

Jesteś fachowcem, specjalitą i chcesz otrzymywać zlecenia na usługi.
Zarejestruj się na zlecenioamt.pl, nie trać czasu na przygotowywanie ofert.
MY ZROBIMY TO ZA CIEBIE

Profesjonalne tłumaczenia online na Zleceniomat.pl

Nasz serwis jest miejscem, które skupia najlepszych fachowców. O dowolnej porze możesz im zlecić standardowe tłumaczenie dokumentów lub tłumaczenie uwierzytelnione, mając gwarancję kompleksowo zrealizowanej usługi. Biuro tłumaczeń online to coraz częściej wybierane rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Zleceniomat to miejsce, w którym to Ty decydujesz, z kim chcesz współpracować. Wykonaj prostą kalkulację zlecenia i uzyskaj oferty tłumaczenia od najlepszych specjalistów z Twojej okolicy.

Tłumaczenia online – dlaczego warto?

Korzystając z serwisu Zleceniomat.pl, możesz szybko i sprawnie zlecić tłumaczenie tekstu online na dowolny język zagraniczny lub przetłumaczyć dokumenty z języka obcego na polski. W zależności do własnych potrzeb możesz zdecydować się na usługę realizowaną przez polskiego specjalistę lub jednego z wielu tłumaczy zagranicznych, którzy biegle posługują się również językiem polskim.

Zleceniomat.pl to serwis, za pomocą którego bez wychodzenia z domu możesz zlecić profesjonalne tłumaczenia pracy naukowej, umowy, osobistej korespondencji lub dowolnego, innego dokumentu. Oszczędzasz czas i pieniądze, mogąc pozyskiwać oferty tłumaczeń o dowolnej porze dnia i nocy.

Najlepsi tłumacze z Twojej okolicy!

Mając na uwadze komfort naszych Zleceniodawców, dbamy o to, by w serwisie znajdowały się wyłącznie zweryfikowane oferty, pochodzące od doświadczonych i sprawdzonych ekspertów. Współpraca z cenionymi tłumaczami, płynnie operującymi językami obcymi oraz polszczyzną to gwarancja, że Twoje zlecenie zostanie wykonane w sposób kompleksowy i w pełni profesjonalny.

Tłumaczenia ustne – gwarancja profesjonalnego przekładu w każdych warunkach

Za pomocą serwisu Zleceniomat.pl możesz w wygodny i szybki sposób zlecić sporządzenie ustnego przekładu, w tym również usługę tłumaczenia na żywo. Współpraca z certyfikowanymi ekspertami w dziedzinie tłumaczeń symultanicznych to gwarancja wiernie przeprowadzonej translacji, sporządzonej z zachowaniem najwyższych branżowych standardów oraz pełnego profesjonalizmu.

Tłumaczenia dokumentów – zwykłe i specjalistyczne

Jednym z obszarów, w których wielu zleceniodawców decyduje się na współpracę, jest usługa tłumaczeń zwykłych oraz specjalistycznych. Obejmuje ona wszystkie rodzaje przekładów, w stosunku do których nie jest wymagane sporządzenie tłumaczenia uwierzytelnionego, np. tłumaczenie prywatnych listów, tekstów utworów literackich, artykułów naukowych oraz dowolnych, innych treści.

W ramach tłumaczeń specjalistycznych nieuwierzytelnionych możesz również zlecać przekłady branżowe, takie jak tłumaczenia prawnicze, techniczne, translacje medyczne, sądowe czy inżynierskie. W zakresie zadań zlecanych naszym ekspertom znajdują się również kompleksowe tłumaczenia stron internetowych lub aplikacji mobilnych – warto z nich skorzystać, planując ekspansję produktów, usług lub technologii na rynki zagraniczne.

Tłumaczenia uwierzytelnione wykonywane przez uprawnionych specjalistów

Oprócz standardowych oraz specjalistycznych translacji w serwisie Zleceniomat.pl możesz również zamówić tłumaczenia dokumentów, sporządzane przez tłumacza przysięgłego. Tłumaczenie uwierzytelnione zwykle wymagane jest przy dokonywaniu przekładu:

- umów oraz kontraktów,

- aktu urodzenia, ślubu lub zgonu,

- dokumentacji medycznej,

- aktów notarialnych,

- dokumentów biznesowych.

Tego rodzaju profesjonalne tłumaczenia wykonywana są wyłącznie przez specjalistów posiadających tytuł tłumacza przysięgłego, dzięki czemu powodują określone skutki prawne – identyczne, jak w przypadku oryginalnego dokumentu.

Tłumaczenia przez internet – jak działa Zleceniomat?

Zastanawiasz się, jak to możliwe, że w kilka minut od kalkulacji zlecenia, otrzymasz oferty na tłumaczenie tekstu online oraz dane kontaktowe do najlepszych specjalistów? Precyzyjna wycena dokonana za pomocą jednego z naszych kalkulatorów stanowi podstawę przy wyszukiwaniu zleceniobiorców.

Nie musisz nawet znać dokładnego tematu interesującego Cię zagadnienia. Nasze kalkulatory skonstruowaliśmy tak, by utworzenie wyceny było proste oraz w pełni intuicyjne, a sama oferta zawierała wszystkie niezbędne informacje.

Po dokonaniu wstępnej kalkulacji poinformujemy Cię o spełniających wymogi Twojego zlecenia ofertach tłumaczy z interesującej Cię lokalizacji. Teraz możesz już skontaktować się z wybranym specjalistą i zlecić mu wykonanie tłumaczenia!

Profesjonalne tłumaczenia – szybko, wygodnie, bezpiecznie

Zleceniomat.pl to Twój sprawdzony sposób na szybkie, profesjonalne, w pełni poufne tłumaczenia dokumentów. Znajdź ekspertów z Twojej okolicy – przekonaj się już dziś, jak wiele możesz zyskać!

Najczęściej zadawane pytania do szybkiego tłumaczenia online:

 • Ile zapłacę za usługę szybkiego tłumaczenia online ?

  Koszt szybkiego tłumaczenia online zależy od cenników usług lokalnych specjalistów. Korzystając z przygotowanych w naszym serwisie kalkulatorów można poznać całkowity koszt szybkiego tłumaczenia online lub poszczególne składowe zlecenia. Przedstawione w serwisie oferty fachowców dotyczące ekspresowego tłumaczenia online nie są wiążące i wymagają osobistych negocjacji i ustaleń z wybranym fachowcem.

 • Na co zwrócić uwagę, wybierając wykonawcę w kategorii Tłumaczenia ?

  Spośród specjalistów, którzy złożyli oferty do Twojego zlecenia na szybkie tłumaczenie online możesz wybrać tego z interesującymi Cię realizacjami szybkiego tłumaczenia online lub mającego najlepsze oceny wystawione przez innych użytkowników.

 • Komu i kiedy muszę zapłacić za usługę?

  Zapłata za usługę najczęściej reguluje umowa między Zleceniodawcą zlecenia na szybkie tłumaczenie online, a jego Wykonawcą.
  Przeważnie za wykonanie zlecenia płaci się po jego zakończeniu, jeśli zlecający wykonanie szybkiego tłumaczenia online nie wnosi zastrzeżeń do jej wykonania.

 • Jak mogę skorzystać ze Zleceniomatu?

  Nasz serwis kojarzy (agreguje) Zleceniodawców którzy chcą zlecić wykonanie interesującej ich usługi z najlepszymi fachowcami w okolicy, którzy tą usługę/ zlecenie wykonają.

 • Kiedy wykonawcy otrzymają moje zapytanie?

  Zapytanie złożone przez użytkownika po przejściu krótkiej ścieżki kalkulatora szybkie tłumaczenie online lub Katalogu usług umieszczonego w stopce strony trafi do Wykonawcy niezwłocznie, a odpowiedź z ofertami otrzymasz w kilka minut.

logo
Loading...

Idziesz jak burza, już po robocie.

Tylko tyle informacji potrzebujemy, by przygotować dla Ciebie typową wycenę.

Teraz możesz