Czy chcesz zamknąć formularz? Wszystkie wprowadzone dane zostaną utracone.
Zapisz formularz do późniejszej edycji
Kontynuuj edycję formularza
Wyjdź bez zapisania odpowiedzi

Wykonanie dachu

Kalkulatory kosztów budowy


 

Podobne kategorie

 

 

 

Jesteś w kategorii w, której znajdziesz cenniki usług dekarskich i blacharskich przygotowane przez fachowców w tych dziedzinach. W jaki sposób uzyskać informacje o najlepszych dekarzach ? Za pomocą kalkulatora przekaż nam, o jaki dach Ci chodzi, a my przygotujemy oferty od najlepszych ekip w Twojej okolicy....

 

Jak wybrać dekarza?

Nikt nie wykonuje konstrukcji dachu w pojedynkę, więc w przypadku zleceń dekarskich powinniśmy raczej mówić o wyborze ekipy specjalistów. Ich zatrudnienie jest bardzo odpowiedzialną decyzją. Od jakości wykonania dachu może bowiem zależeć to, czy w przyszłości ustrzeżemy się niechcianych przecieków i regularnych wydatków na remonty. Lepiej od razu wybrać sprawdzonego Wykonawcę w rozsądnej cenie, niż tracić nerwy na późniejsze poprawki. W skrajnych przypadkach źle położony dach może wymagać kapitalnego remontu. Niektóre usterki ujawniają się dopiero po wielu latach, co znacznie utrudnia ocenę pracy fachowców. Tych problemów można jednak uniknąć korzystając z serwisu zleceniomat.pl, który dobierze Wykonawcę zleceń dekarskich skrojonego do naszych potrzeb i portfela.

 

Obróbki blacharskie dachu i montaż rynien

Blacharstwo budowlane związane z wykańczaniem dachu wymaga dużej precyzji, a niewłaściwe wykonanie prac wchodzących w jego zakres także będzie skutkować problemami (przede wszystkim przeciekaniem). Miejscem najczęstszych przecieków są okolice komina. Blaszany kołnierz łączący jego ścianę z pokryciem dachu powinien być wykonany bardzo szczelnie. Nie oszczędzaj na pasie podrynnowym i nadrynnowym. Ich brak może powodować, że woda z dachu nie będzie prawidłowo spływać do rynien. Odpowiednie zamontowanie rynien to klucz do bezproblemowego odprowadzenia wody z dachu i nie obrywania go przez spadający śnieg. Także obróbki wokół okien połaciowych mogą być miejscem potencjalnych problemów, zwłaszcza gdy okna nie posiadają fartucha uszczelniającego.

 

Aby znaleźć solidnego profesjonalistę od usług dekarskich lub obróbek blacharskich, który w odpowiadającej nam cenie wykona zlecenie dotyczące montażu dachu i systemu rynien, przejdź do naszego kalkulatora i sprecyzuj swoje zlecenie. Zobacz wstępną wycenę, a po chwili oferty cenowe od ekip dekarskich z naszego serwisu. Jeśli interesują cię inne usługi budowlane, znajdziesz je w kategorii Budowa.

 

 

Cenniki usług budowlanych

 

 

 

 

Szukaj