Wywóz gruzu

Wywóz gruzu

Lokalizacja:

102 wykonawców

uzyskaj max oszczędności

oferty w 3 minuty

WYWÓZ GRUZU

Remont czy rozbiórka budynku nie obejdzie się bez dużej ilości gruzu. W związku z tym potrzebna jest profesjonalna pomoc w uprzątnięciu zbędnych pozostałości. Wywóz gruzu znajduje się w ofercie wielu firm, ale nie wszystkie wyróżniają się atrakcyjną ceną i szybkim terminem realizacji. Do tego niezbędni są prawdziwi fachowcy. Można ich znaleźć z pomocą serwisu zleceniomat.

 

Dołącz do grona specjalistów

Jesteś fachowcem, specjalitą i chcesz otrzymywać zlecenia na usługi.
Zarejestruj się na zlecenioamt.pl, nie trać czasu na przygotowywanie ofert.
MY ZROBIMY TO ZA CIEBIE

Profesjonalny wywóz odpadów budowlanych

Po wypełnieniu formularza wyceny znajdziesz dziesiątki firm, które oferują kontenery na gruz. Wywóz odbywa się poprzez wynajem kontenera na określony czas. Po wybraniu oferty masz pewność, że kontener:

- zostanie dostarczony pod wskazany adres i o określonej godzinie

- będzie do Twojego użytku przez czas, który wskazałeś w formularzu

- zostanie odebrany, a jego wartość zutylizowana

Już po paru minutach od wskazania niezbędnych szczegółów zlecenia będziesz mógł porównać ze sobą różnych wykonawców i wybrać tego, który Ci odpowiada.

W naszym serwisie znajdują się jedynie sprawdzone firmy, które mają szerokie pojęcie i doświadczenie w wywozie gruzu, a także odpowiedniej utylizacji zawartości. Wynajmując kontenery na odpady budowlane, masz pewność, że pomieszczą m.in. rozmontowane posadzki, cegły, odpady kamienne, pustaki, dachówki i wiele innych elementów konstrukcyjnych.

Odbiór gruzu – najlepsze oferty w okolicy

Czas to pieniądz. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Kontener na gruz musi się pojawić w wyznaczonym miejscu o określonym czasie. Usługa nie może być zrealizowana w innym terminie. Dlatego nasz serwis wyszukuje dostępnych fachowców w Twojej najbliższej okolicy. W efekcie kontenery na odpady budowlane będą podstawiane w terminie. Co więcej, specjalista ustali z Tobą pozostałe kwestie związane z użytkowaniem jego własności. Na przykład godzinę, w której ma się odbyć wywóz odpadów budowlanych.

Dlaczego warto zamówić kontener na gruz poprzez nasz serwis?

Jedną z największych zalet naszego serwisu jest oszczędność Twojego czasu i wygoda porównania ofert.  Natychmiast po wysłaniu zapytania, w podanej lokalizacji szukamy dla Ciebie wyspecjalizowanych firm i prezentujemy ich oferty cenowe. Dzięki temu od razu wiesz, ile wyniesie wynajem kontenera na gruz. W ten sposób możesz wybrać wykonawcę, który oferuje najniższe ceny za wynajem kontenerów i utylizację gruzu. Jeśli inne czynniki są dla ciebie równie ważne – nie ma problemu. Zlecenie można ustawić ze wszelkimi szczegółami, które zobaczą usługodawcy.

Zleceniomat zapewni szybki odbiór gruzu w atrakcyjnym dla Ciebie przedziale cenowym. Wybierając nasz serwis możesz zaoszczędzić nawet do 32%.

Zachęcamy do skorzystania z kalkulatora. Dzięki niemu znajdziesz oferty ściśle dostosowane do Twoich oczekiwań. Po porównaniu cen różnych wykonawców możesz zdecydować się na wybór najkorzystniejszej usługi. Skontaktuj się z wybraną firmą, aby umówić dogodny dla Ciebie termin.

Ile kosztuje wywóz gruzu ?

Odpady pobudowlane i remontowe należy składować i usuwać zgodnie z prawem. Nie wolno ich zostawić w zwykłym śmietniku. Dlatego niezbędny okazuje się kontener na gruz. Cena jego bywa różna. To, ile kosztuje kontener na gruz, zależne jest przede wszystkim od jego rozmiaru i pojemności.

Najmniejsze i zarazem najtańsze modele można wypożyczyć już za 250-300 zł.

Obszerniejsze kontenery są oczywiście droższe i mogą sięgać ceny nawet 1300 zł.

Na wysokość wydatku wpływa również fakt, czy gruz jest czysty, czy klient dysponuje odpadami zmieszanymi.

Składowanie gruzu to nie wszystko. Należy go jeszcze wywieźć do wyznaczonego miejsca utylizacji. Koszty transportu są więc zawsze uzależnione są od pojemności i odległości do miejsca utylizacji. Najkorzystniej wybrać usługę kompleksową, czyli uwzględniającą w cenie zarówno podstawienie kontenera, jak i jego odebranie oraz późniejszy transport odpadów.

Najczęściej zadawane pytania do wywozu gruzu:

 • Ile kosztuje wywóz gruzu

  Koszt wywozu gruzu bywa zależny od cen poszczególnych Wykonawców. Usługa wywóz gruzu najczęściej rozliczana jest za wykonanie całości, ale fachowcy podają również cenę wykonania jednego odbioru gruzu. Reasumując rozliczenie końcowe za wywóz gruzu będzie ustalone w trakcie tradycyjnych negocjacji z wykonawcą jeszcze przed rozpoczęciem prac i zapisane w umowie.

 • Czym powinienem kierować się przy wyborze wykonawcy w kategorii wywóz gruzu ?

  Przy wyborze specjalisty do wywozu gruzu , należy zwrócić uwagę na opinie o wykonawcy oraz jeśli to możliwe poznać wcześniejsze realizacje fachowca.

 • Jak mogę założyć konto na Zleceniomacie i wybrać wykonawcę?

  Nie musisz się rejestrować w naszym serwisie, jedynie co należy zrobić by wybrać wykonawcę to złożyć zlecenie wywozu gruzu
  W kilka minut po utworzeniu zlecenia
  wywóz gruzu, otrzymasz email, który pomoże Ci zalogować się na konto utworzone dla Ciebie, a na nim pozyskasz dane Wykonawców którzy złożyli oferty na Twoje zapytanie.

 • Jak szybko otrzymam odpowiedź od wykonawcy?

  Odpowiedź od Wykonawcy na Twoje zapytanie, otrzymasz w parę minut od dodania zlecenia przez kalkulator wywóz gruzu.

logo
Loading...

Idziesz jak burza, już po robocie.

Tylko tyle informacji potrzebujemy, by przygotować dla Ciebie typową wycenę.

Teraz możesz