Instalacja wodna

Instalacja wodna

Lokalizacja:

638 wykonawców

uzyskaj max oszczędności

oferty w 3 minuty

Instalacja wodna

Dostęp do bieżącej wody jest podstawą bytową, której w żadnym domu nie powinno zabraknąć. Zanim jednak woda popłynie z kranów, musi zostać wykonana cała instalacja wodna. Proces ten, choć wydawać się może prosty do realizacji, wymaga tak naprawdę skrupulatnych przemyśleń i planów. Wykonanie instalacji to usługa, którą zajmują się doświadczeni fachowcy. W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo wykonawców, którzy chętnie podejmą się zlecenia!

 

Dołącz do grona specjalistów

Jesteś fachowcem, specjalitą i chcesz otrzymywać zlecenia na usługi.
Zarejestruj się na zlecenioamt.pl, nie trać czasu na przygotowywanie ofert.
MY ZROBIMY TO ZA CIEBIE

Wykonanie nowej instalacji wodnej

Prace związane z instalacją wodną dzielimy na dwie główne kategorie: wykonanie nowej instalacji do wody (w domu / mieszkaniu) i wymiana instalacji hydraulicznej (w domu / mieszkaniu). W przypadku wykonywania nowej instalacji niezbędne są konkretne plany jej umiejscowienia. Zwykle są one już widoczne na planach budowy domu. Jeśli jednak chcesz wprowadzić zmiany, musisz uzgodnić to już na początku, aby fachowiec mógł przygotować konkretny plan

Szukając wykonawcy usługi, warto skorzystać z naszego serwisu. Gdy Twoja oferta zostanie dodana, szybko otrzymasz konkretne propozycje od wykonawców. Warto nadmienić, że oferty będą stricte dopasowane do Twoich wymagań zarówno pod względem cenowym, jak i lokalizacji czy nawet rodzaju technologii wykonania danej instalacji!

Remont instalacji wody

Raz wykonana instalacja wodna wymaga regularnych przeglądów i kontroli. Zdarza się, że wraz z upływem czasu może wymagać również remontu. Nie zawsze jest to podyktowane usterką. Czasami wymiana instalacji hydraulicznej w domu lub mieszkaniu to zabieg mający na celu np. wprowadzenie pewnych zmian w rozstawieniu punktów. W takiej sytuacji mówimy o remoncie, który wymaga ingerencji w układ hydrauliczny domu lub mieszkania. Jakie są koszty jeśli chodzi o remont instalacji wodnej (w domu / mieszkaniu)? Z naszym kalkulatorem szybko je przeliczysz i poznasz konkretną wycenę dla swojej usługi!

Wystarczy, że dodasz zlecenie, wypełniając formularz, a następnie otrzymasz odpowiedź w postaci oferty, ile wyniesie Cię taka usługa. Warto tutaj pamiętać, że większość cenników hydraulika zawiera już koszt materiału. Dobrze więc wiedzieć, z czego mamy już wykonaną instalację. Kolejną ważną kwestią przy wymianie instalacji jest koszt demontażu starej. Zwykle liczony jest od punktu. Zależnie od regionu koszt demontażu może wahać się w granicach 125-170 zł za punkt. Z naszym kalkulatorem policzysz wszystko szybko i bez trudu otrzymasz konkretną wycenę usługi oraz oferty od fachowców z okolicy!

Z jakich rur wykonać instalację hydrauliczną?

Pora przejść do kluczowej sprawy przy wykonaniu oraz wymianie instalacji wodnej, czyli materiału. Dzisiaj mamy szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj materiału wykorzystywany do instalacji hydraulicznych. Z uwagi na fakt, że w cennikach wielu specjalistów zawarty jest koszt materiału, zależnie od wybranej technologii koszt wykonania usługi może się diametralnie różnić. Wykonanie instalacji wodnej z PP będzie generowało inną kwotę końcową usługi niż wykonanie instalacji hydraulicznej z PeX. Jednak to nie jedyne rury, z których można wykonać taką instalację. Coraz popularniejsze staje się również wykonanie instalacji CWU z Inox, która cechuje się bezkorozyjnością. Dlatego tak ważne jest, aby wiedzieć, z jakiego materiału mamy lub chcemy wykonać instalację. Co najważniejsze, nie musisz znać cen rur czy złączek, nasz kalkulator sam przeliczy koszt usługi na podstawie informacji odnośnie rodzaju materiału. Jest to wygoda zarówno dla zleceniodawców, jak i wykonawców.

Jesteś wykonawcą? Dodaj swoją usługę do cennika i otrzymuj nowe zlecenia bez wychodzenia z domu! Nasz system automatycznie przeanalizuje nowe zlecenia i automatycznie złoży oferty wykonania usługi w oparciu o cennik i lokalizację oraz zakres świadczonych usług. Szybko i wygodnie! Sprawdź już teraz!

Ile kosztuje wykonanie instalacji wodnej?

W naszym kalkulatorze sprawdzisz, ile kosztuje wykonanie instalacji wodnej w domu lub mieszkaniu. Dowiesz się, jakie są ceny w zależności od regionu oraz szybko znajdziesz fachowca z okolicy. W przypadku usług hydraulicznych specjaliści najczęściej liczą za tzw. punkt. W cenniku bardzo często zawarty jest również materiał, dlatego też kluczowym jest znajomość i świadomy wybór technologii wykonania instalacji.

W przypadku wykonania instalacji wodnokanalizacyjnej z materiałem ceny wahają się w przedziale od 525 zł do nawet 580 zł za punkt.

Natomiast jeśli chodzi o instalację centralnego ogrzewania, koszty szacuje się w granicach 160-200 zł za punkt.

Coraz popularniejsze staje się także ogrzewanie podłogowe. Tutaj fachowcy liczą sobie za metr kwadratowy, a ceny wahają się w granicy 180-250 zł/m2 zależnie od regionu.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania ze Zleceniomatu w celu otrzymania dopasowanej do potrzeb oferty.

Najczęściej zadawane pytania do instalacji wodnej:

 • Cena instalacji wodnej ?

  Cena za instalację wodną bywa uzależniona od cenników usług poszczególnych Wykonawców. Zależnie od preferencji Zleceniodawcy rozliczenie instalacji wodnej specjalista podaje za wykonanie całości usługi lub koszt podawany jest za wykonanie punktu. Przedstawione w serwisie oferty fachowców dotyczące instalacji wodnej nie są wiążące i wymagają osobistych negocjacji i ustaleń z wybranym fachowcem.

 • Jak znaleźć dobrego wykonawcę w kategorii instalację wodną ?

  Szukając specjalisty w kategorii instalację wodną , powinniśmy zobaczyć wykonane przez fachowca wcześniejsze realizacje oraz poznać opinie o nim wystawione przez innych użytkowników serwisu.

 • W jaki sposób mogę znaleźć dobrego wykonawcę na Zleceniomacie?

  W kilka minut po utworzeniu zlecenia na instalację wodną , otrzymujesz email z pomocą którego możesz zalogować się na konto naszego serwisu, a na nie dostaniesz dane Wykonawców którzy złożyli oferty na Twoje zapytanie. Spośród fachowców, którzy złożyli oferty do Twojego zlecenia możesz wybrać tego z interesującymi Cię realizacjami instalacji wodnej lub mającego najlepsze oceny wystawione przez innych użytkowników.

 • Jak mogę cofnąć wysłane zapytanie?

  Cofnięcie zapytania na instalację wodną jest możliwe przez wysłanie maila z prośbą o jego usuniecie na adres: kontakt@zleceniomat.pl., istnieje również możliwość samodzielnego zakończenia aktywności zapytania, poprzez kliknięcie przycisku Zakończ w zakładce Moje wyceny.

 • Komu i kiedy muszę zapłacić za wykonaną pracę?

  Zapłata za wykonaną pracę, zależnie od ustaleń zawartych w umowie należy się fachowcowi wykonującemu zlecenie instalacji wodnej.
  Najczęstszą praktyką jest płatność po wykonaniu zlecenia, jeśli zlecający wykonanie instalacji wodnej nie wnosi zastrzeżeń do jej wykonania.

logo
Loading...

Idziesz jak burza, już po robocie.

Tylko tyle informacji potrzebujemy, by przygotować dla Ciebie typową wycenę.

Teraz możesz