Malowanie sufitu

Malowanie sufitu

Lokalizacja:

1669 wykonawców

nawet 32% oszczędności

oferty w 3 minuty

MALOWANIE SUFITU

Odświeżenie wnętrza nieruchomości poprzez malowanie ścian i sufitów nie tylko poprawia efekt wizualny, lecz znacząco wpływa na tworzenie personalnego klimatu pomieszczeń. Jakkolwiek sama czynność pokrywania sufitu farbą może nie wydawać się skomplikowana, nowoczesne malowanie sufitów nakazuje postępowanie według określonych procedur technologicznych, wymagających wiedzy oraz doświadczenia. Dlatego na zleceniomat.pl udostępniamy oferty tysięcy fachowców, których usługi obejmują nie tylko malowanie sufitów, ale wszelkie inne prace wykończeniowe. Każdy specjalista posiada własne zasoby najlepszych narzędzi oraz akcesoriów, czyniących cały proces malowania działaniem szybkim, efektywnym i przede wszystkim trwałym.

 

Dołącz do grona specjalistów

Jesteś fachowcem, specjalitą i chcesz otrzymywać zlecenia na usługi.
Zarejestruj się na zlecenioamt.pl, nie trać czasu na przygotowywanie ofert.
MY ZROBIMY TO ZA CIEBIE

Jak wykonać malowanie sufitu wałkiem?

Malowanie sufitu to jedna z pierwszych czynności, których należy się podjąć podczas remontu. Wynika to głównie ze względów praktycznych. Nakładanie farby na tę powierzchnię może się wiązać z pobrudzeniem innych miejsc, jak ściany czy podłoga. Natomiast podczas kolejnych etapów remontu sufit raczej nie będzie zagrożony zabrudzeniem. Najczęściej maluje się go na jednolity kolor, przeważnie biały, choć coraz częściej wybierane są inne kolory.

Malowanie sufitów sprowadza się do dwukrotnego nałożenia farby. Teoretycznie nie powinna to być skomplikowana czynność, a w internecie można znaleźć wiele mniej lub bardziej przydatnych poradników, opisujących krok po kroku malowanie sufitu wałkiem albo w inny sposób. Jednak wybór niepoprawnej techniki malowania, zakup nieodpowiedniej farby lub niewłaściwych narzędzi, może skutkować mało estetycznym wyglądem, z widocznymi zaciekami oraz innymi niedociągnięciami. Nie każdy ma też czas i ochotę, by samodzielnie malować sufity. Na szczęście tego typu usługi chętnie wykona niejeden fachowiec. Zatrudnienie doświadczonego malarza to gwarancja szybkiej oraz starannej realizacji zleconych prac. Najpewniejsi są oczywiście specjaliści, którzy przed rozpoczęciem zlecenia podpisują z klientem stosowną umowę, w której zobowiązują się usunąć wszelkie niedociągnięcia bez dodatkowych opłat. Jak jednak znaleźć odpowiednich fachowców? Z pomocą przychodzi nasza strona, zawierająca cenniki usług malarskich. Tutaj, po złożeniu zapytania, po chwili otrzymasz oferty renomowanych firm z Twojej okolicy.

Komu zlecić malowanie sufitów?

Jeśli szukasz ekipy, która wykona takie zlecenie, jak pomalowanie sufitów w mieszkaniu, najlepszym rozwiązaniem będzie porównanie różnych ofert. Należy zwrócić szczególną uwagę na takie kwestie, jak dostępność terminów, wykonywane usługi czy cennik. Powszechną praktyką powinno być także sprawdzenie opinii, jakie otrzymał dany specjalista. O jego kompetencjach świadczy przecież nie to, jak sam się reklamuje, ale jego poprzednie realizacje. Dlatego dobrze poczytać, co piszą poprzedni klienci. Wyszukiwanie tylu informacji na temat różnych firm wydaje się czasochłonnym zajęciem. Z naszym katalogiem nie zajmie to jednak wiele czasu. Wystarczy wypełnić prosty formularz na malowanie sufitu, podając szczegóły swojego zlecenia, np. liczbę i powierzchnię pomieszczeń. Po wysłaniu takiego zapytania, otrzymasz listę wszystkich firm ze swojej miejscowości, w ofercie których znajduje się taka usługa.

Jako jedyny serwis tego typu nie tylko umożliwiamy kontakt z najlepszymi fachowcami, ale także wyliczamy orientacyjny koszt usług w oparciu o cenniki usług fachowców. Tak szczegółowa oferta pozwoli na wybór najlepszego specjalisty do konkretnych prac remontowych, np. malowania sufitu. Nie musisz obawiać się o prywatność. Fachowcy nie otrzymają Twoich danych, dopóki sam ich nie przekażesz.  Korzystanie z naszego katalogu to najszybszy, najprostszy oraz najpewniejszy sposób na znalezienie odpowiedniej ekipy do wykonania remontu.

 

Ile kosztuje malowanie sufitu

 • Ile kosztuje malowanie sufitu ? Choć malowanie wydaje się jedną z prostszych prac remontowych, to jednak każdy, kto przynajmniej raz próbował zrobić to samodzielnie, wie, że nie zawsze jest łatwo. Dlatego, jeśli chodzi o malowanie sufitu cena usługi może być różna, gdyż zależy nie tylko od wielkości, ale również od jego stanu i ewentualnej konieczności wykonania dodatkowych prac. Z tego względu w koszt malowania sufitu wliczone jest zarówno dwukrotne malowanie, jak i takie prace jak np. wypełnianie ubytków, nakładanie gładzi, gruntowanie czy mycie. Ostateczna cena usługi waha się w zależności od konkretnych prac oraz lokalizacji (w miastach tego typu zlecenia zazwyczaj są droższe) i wynosi od 15 do 30 zł za 1m2.
 • Na co zwrócić uwagę, wybierając wykonawcę w kategorii malowanie sufitu ? Wybierając specjalistę w kategorii malowanie sufitu , powinniśmy zobaczyć wykonane przez fachwca wcześniejsze realizacje .
 • Jak mogę skorzystać ze Zleceniomatu? Serwis zleceniomat.pl to giełda ofert Wykonawców odpowiadających na potrzeby Zleceniodawców.
 • Jak mogę anulować swoje zapytanie? Anulowanie zlecenia jest mozliwe przez wysłanie maila z prośbą o jego usuniecie na adres: kontakt@zleceniomat.pl.
 • W jaki sposób mogę kontaktować się z wykonawcą? W kilka minut po utworzeniu zlecenia, otrzymujesz email z pomocą którego możesz się zalogować na konto naszego serwisu, a tam otrzymujesz dane Wykonawców którzy złożyli oferty na Twoje zapytanie. Ponadto jako jedyni dajemy możliwość kontaktu Zleceniodawcy z Wykonawcą za pomocą wewnętrznego komunikatora co znacznie ułatwia późniejszą analizę zgromadzonych informacji.
logo
Loading...
 • Pow. sufitu m2
  - +
 • Ilość szt.
  - +

Idziesz jak burza, już po robocie.

Tylko tyle informacji potrzebujemy, by przygotować dla Ciebie typową wycenę.

Teraz możesz