Montaż drzwi wewnętrznych

Montaż drzwi wewnętrznych

Lokalizacja:

971 wykonawców

uzyskaj max oszczędności

oferty w 3 minuty

Wymiana drzwi wewnętrznych

Montaż drzwi wewnętrznych to niełatwe zadanie, zwłaszcza dla osób, które nigdy wcześniej nie wykonywały tego typu zlecenia.
Mimo że w instrukcji od producenta znaleźć można informacje umożliwiające samodzielny montaż stolarki drzwiowej, to w praktyce jest to bardzo kłopotliwe i czasochłonne.
W komplecie ze skrzydłem znajdują się zazwyczaj łączniki, ościeżnica trzyczęściowa, listwy maskujące i zawiasy.
Niewłaściwe zamocowanie tych elementów powoduje, że drzwi wyglądają nieestetycznie i nie działają prawidłowo, np. nie domykają się albo otwierają z trudem.
Co istotne, brak doświadczenia i umiejętności w zakresie montażu to niejedyny czynnik skłaniający do skorzystania z pomocy specjalistów. W wielu przypadkach gwarancja na stolarkę obowiązuje bowiem tylko w przypadku, kiedy montują ją wykwalifikowani fachowcy.

 

Dołącz do grona specjalistów

Jesteś fachowcem, specjalitą i chcesz otrzymywać zlecenia na usługi.
Zarejestruj się na zlecenioamt.pl, nie trać czasu na przygotowywanie ofert.
MY ZROBIMY TO ZA CIEBIE

Wstawianie drzwi wewnętrznych

Aby zatem mieć pewność profesjonalnego i estetycznego zamontowania drzwi wewnętrznych, warto skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów. Fachowiec sprawnie zrealizuje zlecenie, dzięki czemu drzwi będą się bez trudu otwierały i zamykały, a cała konstrukcja będzie prezentowała się bardzo efektownie.

Jeśli poszukujesz profesjonalnej ekipy do zamontowania drzwi, skorzystaj z serwisu Zleceniomat.pl. Przedstaw swoje zapotrzebowanie na konkretne usługi, a specjaliści z okolicy przedstawią Ci oferty z wyceną na ich realizację. Na stronie znajdziesz także kalkulator, który pozwoli Ci sprawdzić szacunkową cenę montażu stolarki drzwiowej. Wybierając ekipę, sugeruj się doświadczeniem i opiniami na temat fachowców. W serwisie znajdują się referencje od zadowolonych klientów, które pomogą Ci podjąć decyzję o współpracy z wybranym zespołem. Weź też pod uwagę jakość obsługi klienta, profesjonalizm i dostępność terminów (najlepsze firmy są zazwyczaj zajęte). Dobry specjalista musi cechować się doświadczeniem, umiejętnościami, które pozwalają zamontować dowolny rodzaj i model drzwi, a także ponadprzeciętną dokładnością.

Montaż drzwi wewnętrznych z ościeżnicą regulowaną

W dobrych sklepach z wyposażeniem wnętrz znajdziesz różne typy i modele drzwi, spośród których z pewnością wybierzesz wersję najlepiej dopasowaną do aranżacji pomieszczenia i Twoich potrzeb. Przed zakupem skrzydła dokładnie wymierz szerokość i wysokość wnęki drzwiowej. Pamiętaj też o dopasowaniu ościeżnicy. Masz do wyboru ościeżnice o regulowanej bądź stałej szerokości.

Montaż wewnętrznych drzwi z ościeżnicą regulowaną jest prostszy niż usługa zamontowania skrzydła ze stałą ościeżnicą. Instalując je, należy pamiętać o miejscu na listwy wykończeniowe albo opaski. Elementy te cechują się szerokością w zakresie od 75 do nawet 360 mm, co pozwala na łatwe dopasowanie ich do każdej ściany.

Montaż drzwi wewnętrznych z ościeżnicą stałą

Montowanie drzwi wewnętrznych ze stałą ościeżnicą sprawdza się z kolei w pomieszczeniach, w których nie można wykorzystać opasek albo listew wykończeniowych. Najczęściej ościeżnice tego rodzaju są instalowane we wnękach małych pomieszczeń bądź przy prostopadle połączonych ścianach. Wybierając ościeżnice, pamiętaj, aby zawiasy znajdowały się po właściwej stronie, a ich rozmieszczenie było dopasowane do skrzydła. Dlatego też polecanym rozwiązaniem jest kompleksowa oferta, czyli zakup pełnego kompletu składającego się ze skrzydeł, ościeżnicy i niezbędnych elementów.

W serwisie Zleceniomat.pl znajdziesz fachowców wykonujących kompleksowe usługi montażu drzwi wewnętrznych z ościeżnicami stałymi oraz regulowanymi.

Ile kosztuje montaż drzwi wewnętrznych ?

Ostateczny koszt różni się w zależności od kilku czynników. W kwestii takiej, jak montaż drzwi wewnętrznych cena obejmuje m.in. model wejścia czy konieczność przeprowadzenia dodatkowych prac (takich jak demontaż starych drzwi). Do tego musimy doliczyć jeszcze tak zwaną robociznę, którą nalicza się inaczej w zależności od firmy i lokalizacji.A więc ile kosztuje montaż drzwi wewnętrznych?

Standardowa usługa to koszt około 300 zł.

Z kolei za zamontowanie drzwi wewnętrznych w kasecie trzeba będzie zapłacić przynajmniej 500 zł.

Najczęściej zadawane pytania do montażu drzwi wewnętrznych:

 • Ile kosztuje montaż drzwi wewnętrznych

  Koszt montażu drzwi wewnętrznych zależy od cenników usług lokalnych specjalistów. Korzystając z przygotowanych w naszym serwisie kalkulatorów można poznać całkowity koszt montażu drzwi wewnętrznych lub poszczególne składowe zlecenia. Przedstawione w serwisie oferty fachowców dotyczące wymiany drzwi wewnętrznych nie są wiążące i wymagają osobistych negocjacji i ustaleń z wybranym fachowcem.

 • Jak wybrać dobrego wykonawcę w kategorii montaż drzwi wewnętrznych?

  Spośród specjalistów, którzy złożyli oferty do Twojego zlecenia na montaż drzwi wewnętrznych możesz wybrać tego z interesującymi Cię realizacjami montażu drzwi wewnętrznych lub mającego najlepsze oceny wystawione przez innych użytkowników.

 • Komu i kiedy muszę zapłacić za usługę?

  Zapłata za usługę najczęściej reguluje umowa między Zleceniodawcą zlecenia na montaż drzwi wewnętrznych, a jego Wykonawcą.
  Przeważnie za wykonanie zlecenia płaci się po jego zakończeniu, jeśli zlecający wykonanie montażu drzwi wewnętrznych nie wnosi zastrzeżeń do jej wykonania.

 • Ile kosztuje korzystanie ze Zleceniomatu?

  Wysyłanie zleceń montażu drzwi wewnętrznych  przez Zleceniodawców oraz dodawanie przez Wykonawców usług do cennika jest całokowicie bezpłatne, dzięki czemu wszyscy specjaliści w naszym serwisie otrzymują zlecenia na świadczone przez siebie usługi.

 • Jak mogę znaleźć dobrego wykonawcę na Zleceniomacie?

  Parę minut po złożeniu zlecenia montaż drzwi wewnętrznychwysyłamy na skrzynkę email wiadomość z pomocą którego może zalogować się na konto naszego serwisu, a na nie dostaniesz dane Wykonawców którzy złożyli oferty na Twoje zapytanie. Wśród fachowców którzy złożyli oferty, wybierz tego który przedstawi najlepsze dotyczczasowe realizacje montażu drzwi wewnętrznych lub ma najlepsze oceny wystawione przez innych użytkowników.

logo
Loading...

Idziesz jak burza, już po robocie.

Tylko tyle informacji potrzebujemy, by przygotować dla Ciebie typową wycenę.

Teraz możesz