Montaż drzwi

Montaż drzwi

Lokalizacja:

973 wykonawców

uzyskaj max oszczędności

oferty w 3 minuty

Montaż drzwi

Montaż drzwi staje się zazwyczaj zwieńczeniem wszelkich prac wykończeniowych w domu. Ten ostatni, radosny etap budowy domu powinien być przeprowadzony z należytą starannością. Zleceniomat.pl jest serwisem, gdzie swoje oferty ogłaszają najlepsi specjaliści w wybranej dziedzinie.
Każdy fachowiec może się wykazać wieloletnim doświadczeniem, potwierdzonym opiniami klientów. Transparentność pod względem zakresu usługi oraz wyceny zlecenia stanowi fundament działalności naszego serwisu. Proponujemy rozległą bazę ofert, gdzie każda usługa daje gwarancję rzetelności i profesjonalizmu.
Montaż drzwi wymaga uwzględnienia parametrów antywłamaniowych, odporności na czynniki atmosferyczne, a także zapewnienia optymalnych właściwości izolacyjnych. Fachowcy dostępni na zleceniomat.pl oferują nie tylko wstawianie drzwi zewnętrznych, lecz także pełny pakiet usług na montaż drzwi wewnątrz pomieszczeń.
Każdy specjalista udostępnia szczegółowy wykaz realizowanych prac i zastosowanych technologii, dzięki czemu klient może szybko dokonać selekcji oferty najlepiej odpowiadającej jego potrzebom.

 

Dołącz do grona specjalistów

Jesteś fachowcem, specjalitą i chcesz otrzymywać zlecenia na usługi.
Zarejestruj się na zlecenioamt.pl, nie trać czasu na przygotowywanie ofert.
MY ZROBIMY TO ZA CIEBIE

Wymiana drzwi

Samodzielna wymiana drzwi może okazać się problematyczna, szczególnie jeśli wiąże się również z wymianą futryn. Zlecenie montażu specjalistom pozwala poczuć się znacznie pewniej; w dłuższej perspektywie wiąże się także ze znacznymi oszczędnościami. Dokonując osadzenia drzwi wewnętrznych lub zewnętrznych, kluczową sprawą pozostaje wykonanie precyzyjnych pomiarów. Od jakości montażu zależy eliminacja przyszłych problemów, takich jak samoczynne otwieranie lub brak możliwości całkowitego domknięcia. Ościeżnica musi zachowywać idealnie proste kąty, co także ma swój finał na etapie montażu. Specjalista wymieniający drzwi dba o cały proces instalacji nowych ościeżnic i samych drzwi, gwarantując wieloletnie bezproblemowe użytkowanie.

Wstawianie drzwi

Oferta na osadzanie drzwi ma charakter lokalny. Serwis Zleceniomat stanowi najlepsze miejsce do poszukiwania specjalistów regionalnych, którzy wyróżniają się dobrymi opiniami, konkurencyjnymi cenami i krótkimi terminami realizacji. Zamiast poszukiwać rozproszonych ofert, warto skorzystać z propozycji serwisu dokonującego ujednolicenia ofert fachowców i porównania firm z danej branży. Specjaliści doradzają klientom w wyborze optymalnych materiałów, dostosowując zakres prac do oczekiwań inwestora. W naszym serwisie znajdziesz oferty na montaż drzwi na stare futryny. Wymiana drzwi bez wymiany futryn będzie jednak możliwa tylko wtedy, gdy stare futryny pozostają w bardzo dobrym stanie technicznym (nie są w żaden sposób wypaczone).

Osadzanie drzwi

W zakresie ofert, jakie można znaleźć w naszym serwisie, mieści się również montaż drzwi z ościeżnicą regulowaną, która stanowi znaczne ułatwienie dla techników. Osadzanie drzwi za pomocą tej metody pozwala ograniczyć zakres czasowy prac, a także daje elastyczność w dopasowaniu do danego typu otworu na drzwi. Futryna regulowana dostępna jest w wersji z litego drewna, jak również z materiałów drewnopochodnych. Kompleksowość ofert, błyskawiczna baza firm wykonujących dany typ usługi, a także dostęp do informacji o wycenie zlecenia, przynoszą użytkownikom serwisu Zleceniomat oszczędności czasu i pieniędzy. Korzystanie z serwisu Zleceniomat daje pewność szybkiego znalezienia dobrego specjalisty wykonującego montaż drzwi w domu lub mieszkaniu.

Ile kosztuje montaż drzwi ?

Koszt montażu drzwi zależy od wielu czynników. Przeważnie trzeba liczyć się z większym wydatkiem w przypadku montażu drzwi zewnętrznych, niż wewnętrznych. Dużo zależy także od specyfikacji wybranego modelu. Cena montażu drzwi przeciwpożarowych lub antywłamaniowych odpowiednio wzrasta w porównaniu z produktami bez takich funkcji. Ponadto koszt montażu drzwi z ościeżnicą to dużo większy wydatek, niż założenie samego skrzydła na już istniejącą ramę. Kolejna kwestia, którą trzeba wziąć pod uwagę ustalając budżet, to ilość drzwi do montażu. Wówczas koszty się sumują, choć niektórzy monterzy w takim przypadku oferują zniżki na każdą kolejną sztukę. Tak naprawdę to, ile kosztuje wstawienie drzwi, zależy w dużym stopniu od danej ekipy remontowej.

W naszym katalogu znajdziesz wiele firm oferujących taką usługę. Przed nawiązaniem współpracy, warto porównać, ile kosztuje montaż drzwi przez konkretnych specjalistów, aby wybrać najlepszą dla siebie opcję. Z reguły w przypadku takiej usługi, jak montaż drzwi cena waha się od 200 do 500 zł.

Najczęściej zadawane pytania do montażu drzwi:

 • Jaki jest koszt montażu drzwi ?

  Cena montażu drzwi bywa zależna od cen poszczególnych fachowców. Usługa montaż drzwi najczęściej rozliczana jest za wykonanie całości, ale fachowcy podają również cenę wykonania pojedynczej sztuki. Reasumując rozliczenie końcowe za montaż drzwi będzie ustalone w trakcie tradycyjnych negocjacji z wykonawcą jeszcze przed rozpoczęciem prac oraz zapisane w umowie.

 • Jak znaleźć dobrego wykonawcę w kategorii montaż drzwi ?

  Szukając specjalisty w kategorii montaż drzwi , powinniśmy zobaczyć wykonane przez fachowca wcześniejsze realizacje oraz poznać opinie o nim wystawione przez innych użytkowników serwisu.

 • Kiedy moje zapytanie trafi do wykonawców?

  Zapytanie złożone przez użytkownika po przejściu krótkiej ścieżki kalkulatora montaż drzwi lub Katalogu usług umieszczonego w stopce strony trafi do Wykonawcy niezwłocznie, a odpowiedź z ofertami otrzymasz w kilka minut.

 • Na czym polega Zleceniomat?

  Nasz serwis kojarzy Zleceniodawców z najlepszymi fachowcami w okolicy. W serwisie dostępnych jest wiele kalkulatorów, z pomocą których wycenisz koszty robocizny lub materiałów. Wystarczy kilka kliknięć, a przygotujemy dla Ciebie typową wycenę zlecenia na montaż drzwi  i wyślemy zapytania do fachowców z naszego serwisu. Nie musisz znać tematu, który chcesz wycenić. W kalkulatorach od razu zaproponujemy najpopularniejszy zakres prac i obliczymy niezbędne ilości. Nasze propozycje możesz zmienić i dostosować do swoich indywidualnych gustów i potrzeb po przejściu do edycji szczegółów. Wstępną wycenę Twojego zlecenia na poznasz zaraz po zakończeniu kalkulatora. W ciągu kolejnych minut na podanego maila prześlemy informację o przygotowanych dla Ciebie ofertach firm z podanej lokalizacji.

 • Jak skontaktować się z wykonawcą na Zleceniomacie?

  Chwilę po wysłaniu zlecenia, serwis przekazuje na skrzynkę Zleceniodawcy oferty Wykonawców, a wśród nich numer telefonu oraz adres email. Ponadto jako jedyni dajemy możliwość kontaktu Zleceniodawcy z Wykonawcą za pomocą wewnętrznego komunikatora.

logo
Loading...

Idziesz jak burza, już po robocie.

Tylko tyle informacji potrzebujemy, by przygotować dla Ciebie typową wycenę.

Teraz możesz