Montaż ościeżnicy

Montaż ościeżnicy

Lokalizacja:

922 wykonawców

uzyskaj max oszczędności

oferty w 3 minuty

Montaż ościeżnicy

Ościeżnica drzwiowa składa się z dwóch belek pionowych i górnej belki podłużnej. Montaż ościeżnicy stanowi niezbędny element wykończenia każdego wnętrza.
Nie ma możliwości osadzenia drzwi bez odpowiednio zainstalowanej ościeżnicy, która pełni również funkcje estetyczne. Montaż ościeżnic wymaga wiedzy i doświadczenia, dlatego najlepszym wyborem okazuje się zlecenie tego zadania specjalistycznym firmom.
Fachowcy specjalizujący się w pracach wykończeniowych są w stanie wykonać montaż futryny znacznie szybciej i dokładniej, dając gwarancję wieloletniej przydatności do użycia. Usługa dotycząca montażu ościeżnic pojawia się w ofertach wielu firm budowlanych i dokonujących aranżacji wnętrz. Jednak odwiedzanie kilkunastu stron i samodzielne porównywanie oferty zabiera zbyt dużo cennego czasu, nie dając pewności co do przyszłego sukcesu.
Dlatego w serwisie Zleceniomat zobaczysz zlecenia i usługi na montaż ościeżnicy, jakie pochodzą od firm z Twojej okolicy. Otrzymasz kilkanaście ofert zawierających zakres prowadzonych prac oraz szacunkową wycenę danej usługi. Specjaliści poddawani są ocenom swoich klientów. Zyskujesz tym samym pewność, że fachowiec będzie zaangażowany w swoją pracę, wykonując każde zlecenie na najwyższym poziomie.

 

Dołącz do grona specjalistów

Jesteś fachowcem, specjalitą i chcesz otrzymywać zlecenia na usługi.
Zarejestruj się na zlecenioamt.pl, nie trać czasu na przygotowywanie ofert.
MY ZROBIMY TO ZA CIEBIE

Montaż ościeżnicy stałej

Ościeżnice występują w dwóch podstawowych wersjach – stałej i regulowanej. Montaż ościeżnicy stałej nie pozwala na żaden margines błędu – ościeżnica musi zostać idealnie dopasowana do otworu na drzwi, a belki mają zachowywać perfekcyjne kąty. Ościeżnice tego typu można zakupić po niższej cenie, jednak prace montażowe mogą wiązać się z nieco wyższymi kosztami niż w przypadku ościeżnic regulowanych. Specjalista od montażu drzwi i ościeżnic, którego oferta widnieje w serwisie Zleceniomat, doskonale zdaje sobie sprawę z każdego niuansu technologicznego. Oddajemy Twój projekt pod opiekę najlepszych fachowców, dostarczając ogromnej bazy ofert i narzędzi porównawczych.

Montaż ościeżnicy metalowej

Ościeżnice metalowe zdobyły ogromną popularność w przemyśle, warsztatach czy innych pomieszczeniach gospodarczych. Wyróżniają się ogromną wytrzymałością; dają się przy tym łatwo dopasować do istniejących warunków przestrzennych. Montaż ościeżnicy metalowej stanowi jeden z głównych obszarów poszukiwań wśród osób, które odwiedzają nasz serwis. Ten rodzaj ościeżnic sprawdza się idealnie przy masywnych drzwiach przesuwnych lub wahadłowych, generujących znaczne obciążenia dla całej konstrukcji futryny. Montaż futryny metalowej nie musi wiązać się z chłodnym, niekomfortowym wyglądem. Nowoczesne ościeżnice wykonane z metalu posiadają polakierowaną powierzchnię w wielu wersjach kolorystycznych. Zleceniomat dokonał zebrania w jednym miejscu wielu specjalistów z terenu całej Polski, którzy wykonują instalację metalowych ościeżnic zarówno w przestrzeniach firmowych, jak i w domach jednorodzinnych.

Montaż futryny regulowanej

Rozwiązaniem, które cieszy się rosnącą popularnością w domach i mieszkaniach, stają się futryny regulowane. Montaż ościeżnic regulowanych zalecany jest również w przypadku wymiany drzwi w starych nieruchomościach, gdzie zachodzi ryzyko wystąpienia ścian o różnej grubości. Montaż futryny regulowanej staje się łatwym zadaniem, jeśli skorzystamy z oferty Zleceniomat.pl. W przeciągu kilku minut otrzymasz wycenę dla swojego projektu, a także uzyskasz dostęp do bazy firm wykonujących usługi zgodne z Twoimi kryteriami wyszukiwania. Montaż ościeżnicy to niezwykle istotny element prac przy osadzaniu drzwi. Od dokładności montażu i jakości komponentów zależy przyszła bezawaryjność. Zleceniomat daje możliwość porównania usług specjalistów na podstawie opinii poprzednich klientów. Fachowcy prezentują dokładne wyceny swoich usług, dając klientom szansę na zaplanowanie budżetu. Zleceniomat to jedyny serwis w Polsce, w którym poszukiwanie fachowca przynosi tak dużą satysfakcję i pewność co do jakości usługi.

Ile kosztuje montaż ościeżnicy ?

Planując budżet na wymianę drzwi w domu, należy wziąć pod uwagę nie tylko koszt produktów, ale także ich montażu. O ile założenie samego skrzydła nie dostarcza wielu problemów, tak montaż ościeżnicy wymaga specjalistycznej wiedzy oraz odpowiedniego sprzętu.

Koszt montażu pojedynczej ościeżnicy przeważnie waha się w granicach 100 -150 zł.

Może jednak wzrosnąć w przypadku konieczności wycięcia starej ościeżnicy. Wiele zależy także od typu drzwi, co wpływa na trudność instalacji. Jeżeli chodzi o montaż ościeżnicy, cena to jeden z parametrów, które możesz sprawdzić na stronie Zleceniomat.pl.

Najczęściej zadawane pytania do montażu ościeżnicy:

 • Ile kosztuje montaż ościeżnicy

  Koszt montażu ościeżnicy zależy od cenników usług lokalnych specjalistów. Korzystając z przygotowanych w naszym serwisie kalkulatorów można poznać całkowity koszt montażu ościeżnicy lub poszczególne składowe zlecenia. Przedstawione w serwisie oferty fachowców dotyczące montażu futryny nie są wiążące i wymagają osobistych negocjacji i ustaleń z wybranym fachowcem.

 • Jak znaleźć dobrego wykonawcę w kategorii montaż ościeżnicy ?

  Spośród specjalistów, którzy złożyli oferty do Twojego zlecenia na montaż ościeżnicy  możesz wybrać tego z interesującymi Cię realizacjami montażu ościeżnicy lub mającego najlepsze oceny wystawione przez innych użytkowników.

 • Jak mogę cofnąć wysłane zapytanie?

  Cofnięcie zapytania na montaż ościeżnicy jest możliwe przez wysłanie maila z prośbą o jego usuniecie na adres: kontakt@zleceniomat.pl., istnieje również możliwość samodzielnego zakończenia aktywności zapytania, poprzez kliknięcie przycisku Zakończ w zakładce Moje wyceny.

 • Jak mogę skontaktować się z wykonawcą?

  Parę minut po złożeniu zlecenia na montaż ościeżnicy wysyłamy na skrzynkę email wiadomość, która zawiera dane do fachowców a wraz z nimi oferty przygotowane przez serwis w ich imieniu. Ponadto jako jedyni dajemy możliwość kontaktu Zleceniodawcy z Wykonawcą za pomocą wewnętrznego komunikatora.

 • Czy korzystanie ze Zleceniomatu jest płatne ?

  Złożenie zlecenia montaż ościeżnicy  w serwisie zleceniomat.pl nie wiąże się z ponoszeniem żadnych kosztów zarówno przez Zleceniodawców jak i Wykonawców.

logo
Loading...

Idziesz jak burza, już po robocie.

Tylko tyle informacji potrzebujemy, by przygotować dla Ciebie typową wycenę.

Teraz możesz