Naprawa układu napędowego

Naprawa układu napędowego

Lokalizacja:

215 wykonawców

uzyskaj max oszczędności

oferty w 3 minuty

Szybka diagnostyka układu napędowego

Precyzyjnie oraz szybkie zlokalizowanie usterek, jest niezbędne, aby naprawa układu napędowego mogła przebiegać sprawnie. Jest to szczególnie istotne w przypadku samochodów firmowych, które nie mogą być wyłączone z użytku. Diagnostyka układu napędowego pozwala zlokalizować potencjalne problemy ze sprzęgłem, skrzynią biegów oraz elementami odpowiedzialnymi za przeniesienie napędu pojazdu. Są nimi m.in. półosie, wały napędowe, podpory, łączniki, rury, krzyżaki lub części przegubu hydrokinetycznego. Dzięki doświadczeniu oraz wyspecjalizowanym narzędziom fachowcy i specjaliści potrafią ekspresowo przywrócić samochód do życia. Diagnostyka układu napędowego to bez wątpienia usługa ciesząca się dużym zainteresowaniem ze strony kierowców.

 

Dołącz do grona specjalistów

Jesteś fachowcem, specjalitą i chcesz otrzymywać zlecenia na usługi.
Zarejestruj się na zlecenioamt.pl, nie trać czasu na przygotowywanie ofert.
MY ZROBIMY TO ZA CIEBIE

Profesjonalna naprawa układu napędowego

Układ napędowy w większości pojazdów składa się z dużej ilości trudno dostępnych elementów. Samodzielna wymiana poszczególnych części wymaga swobodnego dostępu, jaki zapewnia jedynie profesjonalny podnośnik lub kanał diagnostyczny. Dotarcie do pojedynczych elementów wymaga zazwyczaj demontażu większości części układu kierowniczego oraz hamulcowego.

Fachowiec poradzi sobie z takim zadaniem bez większych trudności, ale brak odpowiednich kluczy i narzędzi pneumatycznych często powstrzymuje osoby zajmujące się tuningiem przed ingerencją w układ napędowy. Zlecenie napraw i znalezienie odpowiedniej oferty jest znacznie łatwiejsze dzięki naszej stronie. Agreguje ona zlecenia i usługi specjalistów na terenie całego kraju, co ułatwia znacznie zaplanowanie prac naprawczych oraz wstępne oszacowanie kosztów.

Kompleksowa naprawa układu napędowego – do czego potrzebny jest specjalista?

Usterki i nieprawidłowości w działaniu sprzęgła i skrzyni biegów należą do niezwykle uciążliwych i często kosztownych napraw. Elastyczna oferta zawiera usługi takie jak wymiana oleju, linek, czujnika biegu jałowego lub całej skrzyni biegów. Na stronie zdefiniować można również poszczególne parametry, które z pomocą intuicyjnie działających słowników pozwolą przykładowo wybrać sposób wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegu.

Specjalista przydaje się szczególnie w pracach naprawczych związanych ze sprzęgłem, ponieważ elementy takie jak koło zamachowe wymagać mogą regeneracji, wymiany lub przetoczenia, do czego potrzebna jest specjalistyczna aparatura i wiedza. Odpowietrzanie i regeneracja wysprzęglika oraz regulacja linek nie należą do najprostszych zadań, zaś nieprawidłowa konfiguracja może łatwo stać się przyczyną awarii, a nawet wypadku.

Naprawa elementów odpowiedzialnych za przeniesienie napędu

Z biegiem czasu w każdym samochodzie wcześniej czy później potrzebna jest naprawa układu oświetlenia. Do elementów wchodzących w skład tego układu zaliczyć można halogenowe lub ksenonowe żarówki, reflektory, czujniki świateł stop i cofania. Bardzo dużą popularnością cieszy się także usługa montażu świateł do jazdy dziennej oraz automatycznego włącznika. Zamglone i nieprzejrzyste reflektory zmniejszają bezpieczeństwo jazdy i powinny zostać poddane wymianie lub renowacji. Pamiętać warto również o odpowiednim ustawieniu świateł, ponieważ zbyt wysoka lub niska pozycja może oślepiać pozostałych uczestników ruchu drogowego.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania ze Zleceniomatu w celu otrzymania dopasowanej do potrzeb oferty.

Ile kosztuje naprawa układu napędowego ?

Usługa taka jak naprawa układu napędowego, koszty generuje co do zasady na dość wysokim poziomie. Wynika to z tego, że koszt naprawy układu napędowego to nie tylko wydatki związane z robocizną, ale również te wynikające z konieczności wymiany niektórych, z reguły relatywnie drogich podzespołów. Aby to zrozumieć, należy przyjrzeć się temu, na jakich elementach koncentruje się naprawa układu napędowego. Cena nowych części do skrzyni biegów, czy elementów układu napedowego takich jak sprzęgło z kołem zamachowym nie należy do szczególnie niskich. Podobnie sytuacja prezentuje się w przypadku dyferencjału lub wału napędowego obecnych w autach z napędem tylnym albo na cztery koła.

Jeśli chodzi zatem o czynność taką jak naprawa układu napędowego, koszt ostatecznie można oszacować na kwotę z przedziału od 50 zł do 2500 zł, przy czym średnia wynosi zwykle w okolicach 300 zł. Jeśli górne granice stawek wydają Ci się dość spore, nie przejmuj się. Za naszym pośrednictwem z łatwością odnajdziesz wielu różnych specjalistów, spośród których wybierzesz ofertę najkorzystniejszą cenowo.

Najczęściej zadawane pytania do naprawy układu napędowego:

 • Ile zapłacę za usługę naprawy układu napędowego ?

  Koszt naprawy układu napędowego bywa zależny od cen poszczególnych Wykonawców. Usługa naprawę układu napędowego najczęściej rozliczana jest za wykonanie całości, ale fachowcy podają również cenę wykonania pojedynczej sztuki. Reasumując rozliczenie końcowe za naprawę układu napędowego będzie ustalone w trakcie tradycyjnych negocjacji z wykonawcą jeszcze przed rozpoczęciem prac i zapisane w umowie.

 • Czym powinienem kierować się przy wyborze wykonawcy w kategorii naprawę układu napędowego ?

  Wybierając specjalistę w kategorii naprawę układu napędowego , powinniśmy zobaczyć wykonane przez fachowca wcześniejsze realizacje oraz poznać opinie o nim wystawione przez innych użytkowników serwisu.

 • Gdzie znajdę dane kontaktowe do Zespołu Obsługi?

  Dane kontaktowe do Zespołu Zleceniomat są dostępne w stopce (na dole strony).
  Poniżej te dane:
  mail: - kontakt@zleceniomat.pl.
  - telefonu: +48 799 939 300.

 • Kiedy wykonawcy otrzymają moje zapytanie?

  Wykonawcy w serwisie zleceniomat.pl otrzymują zlecenie na naprawę układu napędowego bezpośrednio po jego złożeniu przez zleceniodawcę, a dzięki utworzonym na naszej stronie cennikom, oferty w ich imieniu wysyłamy w parę minut.

 • Jak skontaktować się z wykonawcą na Zleceniomacie?

  Parę minut po złożeniu zlecenia na naprawę układu napędowego wysyłamy na skrzynkę email wiadomość, która zawiera dane do fachowców a wraz z nimi oferty przygotowane przez serwis w ich imieniu. Ponadto jako jedyni dajemy możliwość kontaktu Zleceniodawcy z Wykonawcą za pomocą wewnętrznego komunikatora.

logo
Loading...
 • Ilość szt.
  - +

Idziesz jak burza, już po robocie.

Tylko tyle informacji potrzebujemy, by przygotować dla Ciebie typową wycenę.

Teraz możesz