Naprawy blacharsko - lakiernicze

Naprawy blacharsko - lakiernicze

Lokalizacja:

218 wykonawców

uzyskaj max oszczędności

oferty w 3 minuty

Naprawy blacharskie i lakiernicze — od czego zacząć?

Najważniejsze jest odpowiednie zaplanowanie, ponieważ w pierwszej kolejności powinny zostać przeprowadzone prace blacharskie przy samochodzie. Dopiero po odpowiednim przygotowaniu elementów można przystąpić do prac lakierniczych.

 

Dołącz do grona specjalistów

Jesteś fachowcem, specjalitą i chcesz otrzymywać zlecenia na usługi.
Zarejestruj się na zlecenioamt.pl, nie trać czasu na przygotowywanie ofert.
MY ZROBIMY TO ZA CIEBIE

Naprawy lakiernicze samochodu – do czego przydają się specjaliści?

Naprawy lakiernicze wymagają z reguły odpowiedniego sprzętu oraz przestrzeni co uniemożliwia wielu osobom przeprowadzenie ich we własnym zakresie. Do lakierowania poszczególnych elementów karoserii potrzebna jest specjalistyczna komora, która zapewnia odpowiednie warunki dla świeżo nałożonego lakieru.

Naprawy lakiernicze samochodu – jakie usługi są popularne?

Bardzo dużą popularnością cieszą się zlecenia polerki mechanicznej całego pojazdu, która pozwala wyeksponować piękne odcienie lakieru. Naprawy lakiernicze oparte na polerowaniu to świetny sposób na podniesienie wartości używanego auta przed sprzedażą. Sprawdzony fachowiec potrafi w taki sposób często usunąć widoczne z daleka niewielkie rysy i zabrudzenia.

Naprawy blacharskie samochodów – czy fachowcy są potrzebni?

Naprawy blacharskie to jedna z najbogatszych w oferty i zlecenia kategorii na naszej stronie. Dobry specjalista potrafi czasem usunąć wgniecenia bez potrzeby lakierowania, co pozwala obniżyć potencjalne koszty. Naprawa blachy w samochodzie to zlecenie, które obejmować może także odbudowę progu wewnętrznego.

Naprawy blacharskie – pełna oferta

Naprawy blacharskie samochodu dotyczyć mogą również wymiany elementów takich jak błotniki, drzwi, maski, klapy bagażników i progu zewnętrznego. W ofercie dostępna jest też usługa demontażu i naprawy uszkodzonego zderzaka. Blacharka samochodu obejmować może również wymianę spawanych elementów karoserii.

Naprawa blacharska auta – o czym warto pamiętać?

Naprawy blacharskie samochodu to doskonały moment na zabezpieczenie podwozia przed korozją. Usługa konserwacji antykorozyjnej dostępna jest również dla aut dostawczych, ciężarowych oraz 4x4.

Naprawy blacharskie samochodów – jakie błędy popełniane są najczęściej?

Niestety w wielu przypadkach samodzielne prace blacharskie przy samochodzie prowadzą tylko do znacznego pogorszenia sytuacji. W internecie naprawa blacharska auta często przedstawiana jest fragmentarycznie, co zwiększa ryzyko uszkodzenia części.

Naprawy blacharskie i lakiernicze – jak zadbać o bezpieczeństwo prac?

Naprawy blacharsko-lakiernicze wymagają przedsięwzięcia odpowiednich środków bezpieczeństwa w trakcie wykonywania prac. Zadbać należy o skuteczną wentylację pomieszczeń oraz odpowiednie maski i wytrzymałe okulary, które ochronić mogą przed oparami i odłamkami. Niezależnie od zakresu prac naprawy blacharsko-lakiernicze pamiętać warto też o odpowiednich rękawiczkach oraz kombinezonie roboczym.

Jak znaleźć warsztat typu blacharka naprawa?

Ze względu na ogromne zapotrzebowanie na specjalistów zajmujących się pracami blacharsko-lakierniczymi zakłady tego rodzaju znaleźć można w większości miast na terenie Polski.

Ile kosztuje naprawa blacharsko-lakiernicza? – naprawa blacharsko-lakiernicza koszty i zakres usług

Koszt naprawy blacharsko-lakierniczej zależy od ilości elementów oraz zakresu wykonywanych prac naprawczych. W ramach prac blacharskich zlecić można przykładowo:

– usuwanie wgnieceń bez lakierowania 50 zł,

– wymianę błotników, maski, klapy bagażnika, drzwi i progu zewnętrznego od 50 zł,

– odbudowę progu wewnętrznego 140 zł,

– wymianę spawanego elementu karoserii 300 zł,

– demontaż, naprawę i montaż zderzaka od 360 zł.

Naprawa blacharsko-lakiernicza koszt — zakres i ceny usług lakierniczych

Odpowiednie przygotowanie elementów do lakierowania oraz wykorzystanie wysokiej jakości narzędzi niezbędne jest do wykonania następujących napraw lakierniczych:

– lakierowanie elementu w komorze lakierniczej X zł,

– lakierowanie maski lub dachu od 450 zł,

– cieniowanie elementu 220 zł,

– polerowanie elementu 50 zł.

Polerowanie mechaniczne całego samochodu:

– małe auto 500 zł,

– średni samochód 600 zł,

– duży samochód 700 zł,

– pojazd terenowy/VAN/SUV 850 zł.

Naprawa blacharsko-lakiernicza – cena zabiegów konserwacyjnych:

– konserwacja podwozia 900 zł,

– konserwacja antykorozyjna dla samochodów osobowych 1200 zł,

– konserwacja antykorozyjna dla aut dostawczych i 4x4 - 1750 zł,

– konserwacja antykorozyjna dla pojazdów ciężarowych 2000 zł.

Najczęściej zadawane pytania do napraw blacharsko - lakierniczych:

 • Ile zapłacę za usługę napraw blacharsko - lakierniczych ?

  Koszt napraw blacharsko - lakierniczych bywa zależny od cen poszczególnych Wykonawców. Usługa naprawy blacharsko - lakiernicze najczęściej rozliczana jest za wykonanie całości, ale fachowcy podają również cenę wykonania pojedynczej sztuki. Reasumując rozliczenie końcowe za naprawy blacharsko - lakiernicze będzie ustalone w trakcie tradycyjnych negocjacji z wykonawcą jeszcze przed rozpoczęciem prac i zapisane w umowie.

 • Czym powinienem kierować się przy wyborze wykonawcy w kategorii naprawy blacharsko - lakiernicze ?

  Wśród fachowców którzy złożyli oferty na Twoje zapytanie o naprawy blacharsko - lakiernicze , wybierz tego który przedstawi najlepsze dotychczasowe realizacje napraw blacharsko - lakierniczych lub ma najlepsze oceny wystawione przez innych użytkowników.

 • Jak działa Zleceniomat?

  Serwis zleceniomat.pl to giełda ofert Wykonawców odpowiadających na potrzeby Zleceniodawców.
  W serwisie dostępnych jest wiele kalkulatorów, z pomocą których wycenisz koszty robocizny lub materiałów. Wystarczy kilka kliknięć, a przygotujemy dla Ciebie typową wycenę zlecenia na naprawy blacharsko - lakiernicze i wyślemy zapytania do fachowców z naszego serwisu.

 • Ile muszę czekać odpowiedź od wykonawcy?

  Jedynie w naszym serwisie w kilka minut od złożenia zlecenia na naprawy blacharsko - lakiernicze otrzymujesz gotową wycenę i to jednocześnie od wielu Wykonawców.

 • Jak mogę skontaktować się z wykonawcą?

  W kilka minut po utworzeniu zlecenia na naprawy blacharsko - lakiernicze, otrzymujesz email z pomocą którego możesz zalogować się na konto naszego serwisu, a tam otrzymasz dane Wykonawców którzy złożyli oferty na Twoje zapytanie o naprawy blacharsko - lakiernicze. Ponadto jako jedyni dajemy możliwość kontaktu Zleceniodawcy z Wykonawcą za pomocą wewnętrznego komunikatora co znacznie ułatwia późniejsza analizę zgromadzonych informacji.

logo
Loading...
 • Ilość szt.
  - +

Idziesz jak burza, już po robocie.

Tylko tyle informacji potrzebujemy, by przygotować dla Ciebie typową wycenę.

Teraz możesz