Obsługa kadrowo - płacowa

Obsługa kadrowo - płacowa

Lokalizacja:

uzyskaj max oszczędności

oferty w 3 minuty

Dołącz do grona specjalistów

Jesteś fachowcem, specjalitą i chcesz otrzymywać zlecenia na usługi.
Zarejestruj się na zlecenioamt.pl, nie trać czasu na przygotowywanie ofert.
MY ZROBIMY TO ZA CIEBIE

Obsługa kadrowa dla firm – znajdź fachowca od kadr i płac

Poszukujesz specjalisty, który profesjonalnie zajmie się obsługą kadrowo-płacową Twojej firmy? W serwisie Zleceniomat.pl najlepsi fachowcy czekają na Twoje zlecenie. Zasada działania naszego portalu jest bardzo prosta. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz, określając swoje zapotrzebowanie, a my błyskawicznie wyślemy je do sprawdzonych specjalistów z branży księgowej. Nie musisz szukać fachowców w internecie, prasie czy książce telefonicznej, pisać e-maili ani dzwonić do firm. W serwisie Zleceniomat specjaliści zainteresowani Twoim zleceniem sami złożą Ci ofertę.

Po stworzeniu przez Ciebie zlecenia wyślemy je do odpowiednich specjalistów. Firmy, które otrzymają Twoje zapotrzebowanie, mogą na nie odpowiedzieć. Jeśli spełniają Twoje wymagania zawarte w zleceniu oraz zechcą zrealizować dla Ciebie usługi z zakresu kadr i płac, przygotują ofertę i prześlą Ci swój cennik usług. Dzięki nam możesz szybko i bezpłatnie otrzymać atrakcyjne oferty od wyspecjalizowanych firm i spośród nich wybrać fachowca, którego zatrudnisz do obsługi kadrowo-płacowej Twojej działalności.

Obsługa płacowa – jesteś specjalistą? Sprawdź, jak znaleźć klienta

Jesteś fachowcem z zakresu księgowości i poszukujesz klientów? Zleceniomat.pl to jedyny serwis, w którym nie marnując czasu, składasz profesjonalne oferty cenowe potencjalnym klientom. Aby zdobywać klientów na usługi księgowo-kadrowe, zarejestruj się w portalu. Cały proces rejestracji zajmie Ci zaledwie kilka minut. Zakładając konto, wskaż swoje dane kontaktowe oraz odległość, w jakiej mamy szukać dla Ciebie usługobiorców.

W serwisie znajdziesz przygotowany przez nas cennik usług dla Twojej branży. Zawiera on konkretne usługi płacowe i kadrowe. Dodaj do swojej oferty poszczególne pozycje, które realizujesz. Możesz je dodawać pojedynczo albo jednym kliknięciem wszystkie jednocześnie. Obok dodanych do cennika pozycji możesz umieścić swoje ceny. W ten sposób Twoja oferta stanie się bardziej konkurencyjna, a Ty zwiększysz swoje szanse na otrzymanie zleceń. Nie musisz wskazywać konkretnego kosztu – jeśli usługa zależy od kilku czynników, zaznacz parametr ceny minimalnej („Cena od”).

Po rejestracji możesz zmienić swoją wizytówkę, zaznaczyć opcję dodatkowych rabatów dla potencjalnego klienta albo ustawić powiadomienia o nowych zleceniach. Kiedy tylko użytkownika naszego serwisu zainteresuje obsługa kadrowa i złoży on swoje zapytanie na pozycje z cennika, które zaznaczyłeś, natychmiast przygotujemy i wyślemy mu Twoją ofertę cenową. Nie jest ona wiążąca – jako fachowiec nie zaciągasz żadnych zobowiązań, a szczegóły ewentualnej współpracy z klientem ustalasz z nim indywidualnie.

Nie musisz zatem samodzielnie szukać klientów, aby nawiązać atrakcyjne współprace. My się tym zajmiemy, wysyłając Twoje profesjonalne oferty cenowe wraz z kontaktem do Ciebie do potencjalnych zleceniodawców.

Usługi kadrowo-płacowe – na czym polegają?

Obsługa kadrowo-płacowa, jak sama nazwa wskazuje, obejmuje czynności związane z płacami i kadrami w firmie. Rzetelne i profesjonalne prowadzenie spraw kadrowo-płacowych jest ważne w każdym przedsiębiorstwie: zarówno niewielkiej firmie zatrudniającej kilku pracowników, jak i dużej korporacji czy spółce z kilkudziesięcioma lub większą liczbą pracowników. Zakres prac zależy od specyfiki oraz indywidualnych potrzeb danej firmy. Co konkretnie wchodzi w skład owych usług?

Obsługa księgowo-kadrowa dotyczy przede wszystkim przygotowywania, rozliczania i archiwizowania umów cywilnoprawnych oraz umów o pracę. Specjalista z tej branży zajmuje się ponadto rozliczaniem delegacji i urlopów oraz prowadzeniem akt personalnych. Opracowuje listy płac i prowadzi niezbędną dokumentację związaną z wynagrodzeniami. Wystawia świadectwa pracy i konieczne zaświadczenia. Obsługa kadrowa pracowników w firmie to również konieczność nadzoru nad sprawami związanymi z badaniami lekarskimi oraz BHP. Obejmuje obsługę rozliczeń ZUS oraz przygotowywanie rocznych sprawozdań o dochodach. Księgowi wyspecjalizowani w tym zakresie odprowadzają ponadto zaliczki na podatek dochodowy, a w razie potrzeby doradzają w kwestii zarządzania zasobami ludzkimi.

Dlaczego obsługa kadrowa firm to dobre rozwiązanie?

W naszym serwisie znajdziesz cenniki specjalistów, którzy zajmują się obsługą księgową firm z wielu branż, prowadząc ewidencję w postaci ryczałtu ewidencjonowanego. SzyObsługa kadrowo-księgowa w dużych przedsiębiorstwach i korporacjach zwykle jest prowadzona przez wewnętrzny dział w firmie, nie jest to jednak regułą. Coraz częściej usługi tego typu są świadczone przez profesjonalne biura księgowe, które współpracują z firmami z każdej branży i o dowolnej wielkości. Ze wspomnianych usług zazwyczaj korzystają firmy małe i średniej wielkości, ale nierzadko na outsourcing usług księgowych decydują się także największe przedsiębiorstwa. Rozwiązanie to ma wiele zalet i najczęściej okazuje się znacznie korzystniejsze niż zatrudnianie pracownika lub całego zespołu w dziale księgowym.

Usługi kadrowo-płacowe realizowane przez wyspecjalizowaną w tym zakresie firmę to gwarancja, że wszystkie czynności i zadania księgowe są przeprowadzane terminowo i profesjonalnie. Specjaliści mają bogate doświadczenie w wykonywaniu wspomnianych usług dla firm z różnych branż. W swej karierze mieli do czynienia z rozmaitymi, również skomplikowanymi i nieoczywistymi zagadnieniami. To gwarantuje, że z łatwością poradzą sobie z każdym tematem i problemem.

Obsługa księgowo-kadrowa to także ogromne korzyści finansowe. Zatrudnianie nawet jednego pracownika w firmie na etat to duży wydatek dla pracodawcy. Koszty umowy o pracę, ZUS-u, składki zdrowotnej i urlopu powodują, że dla wielu przedsiębiorców, zwłaszcza w mniejszych firmach, zatrudnienie specjalisty z zakresu księgowości okazuje się niemożliwe ze względów finansowych. W takim przypadku obsługa płacowa realizowana przez kompetentnych fachowców zewnętrznych jest bardzo korzystna ekonomicznie. Pozwala na znaczną redukcję kosztów prowadzenia księgowości.

Usługi kadrowe zlecone wyspecjalizowanej firmie to też „spokój ducha” dla przedsiębiorcy. Może on skoncentrować się w pełni na głównym obszarze swej działalności oraz prowadzeniu biznesu, ponieważ wszystkimi zagadnieniami kadrowo-płacowymi zajmą się kompetentni eksperci. To pozwala na znaczną oszczędność czasu i zapewnia poczucie komfortu.

Najczęściej zadawane pytania do obsługi kadrowo-płacowej:

 • Ile kosztuje Obsługa kadrowo-płacowa ?

  Koszt obsługi kadrowo-płacowej bywa zależny od cen poszczególnych Wykonawców. Usługa obsługę kadrowo-płacową najczęściej rozliczana jest za wykonanie całości, ale fachowcy podają również cenę wykonania kompletu. Reasumując rozliczenie końcowe za obsługę kadrowo-płacową będzie ustalone w trakcie tradycyjnych negocjacji z wykonawcą jeszcze przed rozpoczęciem prac i zapisane w umowie.

 • Czym powinienem kierować się przy wyborze wykonawcy w kategorii Obsługa kadrowo-płacowa ?

  Spośród specjalistów, którzy złożyli oferty do Twojego zlecenia na obsługę kadrowo-płacową możesz wybrać tego z interesującymi Cię realizacjami obsługi kadrowo-płacowej lub mającego najlepsze oceny wystawione przez innych użytkowników.

 • Jak mam zlecić usługę na Zleceniomacie?

  W serwisie dostępnych jest wiele kalkulatorów, z pomocą których wycenisz koszty robocizny lub materiałów. Wystarczy kilka kliknięć, a przygotujemy dla Ciebie typową wycenę zlecenia obsługę kadrowo-płacową i wyślemy zapytania do fachowców z naszego serwisu. Nie musisz znać tematu, który chcesz wycenić. W kalkulatorach od razu zaproponujemy najpopularniejszy zakres prac i obliczymy niezbędne ilości. Nasze propozycje możesz zmienić i dostosować do swoich indywidualnych gustów i potrzeb po przejściu do edycji szczegółów. Wstępną wycenę Twojego zlecenia obsługę kadrowo-płacową poznasz zaraz po zakończeniu kalkulatora. W ciągu kolejnych minut na podanego maila prześlemy informację o przygotowanych dla Ciebie ofertach firm z podanej lokalizacji.

 • Komu i kiedy muszę zapłacić za wykonaną pracę?

  Zapłata za wykonaną pracę, zależnie od ustaleń zawartych w umowie należy się fachowcowi wykonującemu zlecenie obsługi kadrowo-płacowej.
  Najczęstszą praktyką jest płatność po wykonaniu zlecenia, jeśli zlecający wykonanie obsługi kadrowo-płacowej nie wnosi zastrzeżeń do jej wykonania.

 • Jak skontaktować się z wykonawcą na Zleceniomacie?

  W kilka minut po utworzeniu zlecenia na obsługę kadrowo-płacową, otrzymujesz email z pomocą którego możesz zalogować się na konto naszego serwisu, a tam otrzymasz dane Wykonawców którzy złożyli oferty na Twoje zapytanie o usługi kadrowo-płacowe. Ponadto jako jedyni dajemy możliwość kontaktu Zleceniodawcy z Wykonawcą za pomocą wewnętrznego komunikatora co znacznie ułatwia późniejsza analizę zgromadzonych informacji.

logo
Loading...
 • Ilość pracowników osoba
  - +

Idziesz jak burza, już po robocie.

Tylko tyle informacji potrzebujemy, by przygotować dla Ciebie typową wycenę.

Teraz możesz