Remont kuchni

Remont kuchni Warszawa

Lokalizacja:

2118 wykonawców

nawet 32% oszczędności

oferty w 3 minuty

ILE KOSZTUJE RENONT KUCHNI W BLOKU ?

Niezależnie od tego, czy chcesz po prostu odświeżyć wygląd swojej kuchni tanim kosztem, czy też przeprowadzić generalny remont tego pomieszczenia, w naszym serwisie znajdą się fachowcy, którzy sprostają Twoim wymaganiom.
Precyzyjne oszacowanie ceny za remont kuchni może być trudne. Gdy mowa o niewielkim pomieszczeniu w bloku z wielkiej płyty, zwykle nie trzeba liczyć się z bardzo dużym wydatkiem. Wciąż jednak wiele zależy od wybranych materiałów, poziomu skomplikowania prac oraz tempa, w jakim mają zostać przeprowadzone. Usługa solidnego remontu małej kuchni powinna zamknąć się w przedziale od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Kompleksowe odnowienie dużej kuchni w domu z wymianą AGD to już koszty rzędu kilkudziesięciu tysięcy złoty. Dzięki naszemu kalkulatorowi możesz szybko oszacować zakres prac i poznać oferty fachowców z Twojej okolicy.

 

Dołącz do grona specjalistów

Jesteś fachowcem, specjalitą i chcesz otrzymywać zlecenia na usługi.
Zarejestruj się na zlecenioamt.pl, nie trać czasu na przygotowywanie ofert.
MY ZROBIMY TO ZA CIEBIE

REMONT KUCHNI - GENERALNY CZY PODSTAWOWY ?

Zlecenie odnowienia pomieszczenia, w którym przygotowujemy i często także spożywamy posiłki, wymaga nieco planowania. Przede wszystkim warto się zastanowić nad tym, czy zmieniony zostanie układ pomieszczenia. Jeśli chcesz przenieść zlew, lodówkę lub piekarnik w inne miejsca, najprawdopodobniej będą potrzebni Ci specjaliści od prac wodno-kanalizacyjnych oraz związanych z elektryką. Będzie to miało wpływ na ostateczną wycenę zlecenia. Nawet w małej kuchni, w przypadku kompleksowego remontu, kluczowe elementy wyposażenia — oświetlenie, meble, urządzenia i podłogi — są wymieniane na nowe. Z pomocą naszego serwisu znajdziesz fachowców, którzy zajmą się tego typu pracami w rozsądnej cenie.

W bloku popularniejsze są jednak drobne remonty, które mają na celu zachowanie istniejącego układu kuchni przy jednoczesnym odświeżeniu jej ogólnego wyglądu i podniesieniu komfortu użytkowania. Najważniejszymi zmianami są zazwyczaj niedrogie poprawki, takie jak malowanie ścian, położenie nowych podłóg i zakup urządzeń. Najprostsze usługi w tym przypadku to koszt kilkuset złotych, a efekty odświeżenia wnętrza, które przeprowadzi dobry fachowiec, często przekraczają oczekiwania mieszkańców.

REMONT KUCHNI W BLOKU Z WIELKIEJ PŁYTY

Osoby, które remont kuchni w mieszkaniu w bloku mają już za sobą, wiedzą jak wielkim wyzwaniem logistycznym jest to przedsięwzięcie. W końcu miejsce, w którym na co dzień przygotowujemy posiłki, może zostać wyłączone z użytkowania na kilka dni. Warto więc postawić na dobrych fachowców, dzięki którym prace remontowe zostaną ukończone w jak najkrótszym czasie. Doświadczony specjalista nie tylko precyzyjnie oszacuje termin zakończenia remontu, ale także np. pomoże w doborze odpowiednich materiałów.

Dzięki naszemu serwisowi otrzymasz niejedną ofertę, która pozwoli przeprowadzić tani i maksymalnie zadowalający remont kuchni. Korzystając z praktycznego kalkulatora zaoszczędzisz również mnóstwo czasu na indywidualnych telefonach czy wiadomościach do poszczególnych fachowców. Wszystkie oferty ze swojej okolicy będziesz mieć w jednym miejscu i komfortowo wybierzesz satysfakcjonujące rozwiązanie.

 

ILE KOSZTUJE REMONT KUCHNI w Warszawie ?

 • Koszt remontu kuchni w Warszawie? Modernizacja kuchni może stanowić wydatek od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wszystko zależy od tego, jak szeroki zakres robót ma objąć. Koszt remontu kuchni wzrośnie, jeśli konieczne będzie np. skucie starych płytek czy demontaż mebli.
  Ile kosztuje remont kuchni w 2021 roku?
  - położenie płytek może kosztować ok. 70-90 zł/m2;
  - wykonanie gładzi – 28-37 zł/m2;
  - malowanie ścian – 13-16 zł/m2.
  Jeśli chodzi o remont kuchni koszt często uzależniony jest od rodzaju i standardu jej wyposażenia. W szczególności pod uwagę należy wziąć cenę mebli kuchennych oraz urządzeń AGD, jeśli modernizacja przewiduje również ich wymianę.
 • Jak korzystać z serwisu zleceniomat.pl ? W zleceniomat.pl proponujemy połączenie generatora indywidualnych ofert, porównywarki cen poszczególnych wykonawców oraz wyszukiwarki opinii na ich temat. Usługa jest dostępna dla każdego, kto utworzy wycenę remontu luchni, a następnie przy pomocy naszego serwisu wyśle je do wykonawców z okolicy. Nasz serwis automatycznie wygeneruje listę, na której znajdą się odpowiedni fachowcy, wszelkie informacje na ich temat, włącznie z cennikiem oraz opiniami. Coraz więcej wykonawców decyduje się na korzystanie z naszego pośrednictwa, a już teraz oferta jest bardzo szeroka. Każdy specjalista może zarejestrować się jako wykonawca i czekać na zainteresowanych swoimi usługami.
 • Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawcy? Twoje zlecenie natychmiast po jego złożeniu jest przetwarzane przez nasz serwis, w którym Wykonawcy umieścili swoje cenniki na wykonywane przez nich usługi. Pozwala nam to na niezwłoczne przesłanie Ci ofert w ich imieniu.
 • Komu i kiedy muszę zapłacić za usługę? Zapłata za usługę reguluje umowa między Zleceniodawcą zlecenia, a jego Wykonawcą.
  Najczęściej za wykonanie zlecenia płaci się po jego zakończeniu.
 • W jaki sposób mogę kontaktować się z wykonawcą? W kilka minut po utworzeniu zlecenia, otrzymujesz email z pomocą którego możesz się zalogować na konto naszego serwisu, a tam otrzymujesz dane Wykonawców którzy złożyli oferty na Twoje zapytanie. Ponadto jako jedyni dajemy możliwość kontaktu Zleceniodawcy z Wykonawcą za pomocą wewnętrznego komunikatora co znacznie ułatwia późniejszą analizę zgromadzonych informacji.
logo
Loading...
 • Pow. Kuchni m2
  Podaj powierzchnię kuchni. Jeśli chcesz remontować kilka kuchni podaj ich ilość i powierzchnię dla jednej z nich. Po przejściu do szczegółów dla każdej kuchni będziesz mógł zmienić powierzchnię i wybrać zakres prac.
  - +
 • Ilość
  - +
 • Podaj ilość kuchni
  - +
 • Ilość szt.
  - +
 • Pow. kuchni m2
  Podaj powierzchnię pomieszczenia. Jeśli chcesz wykończyć kilka takich samych pomieszczeń podaj ich ilość i powierzchnię dla jednego z nich. Po przejściu do szczegółów będzie można zmienić powierzchnię każdego z pomieszczeń i wybrać różny zakres prac.
  - +

Idziesz jak burza, już po robocie.

Tylko tyle informacji potrzebujemy, by przygotować dla Ciebie typową wycenę.

Teraz możesz