Remont kuchni

Remont kuchni

Lokalizacja:

2260 wykonawców

uzyskaj max oszczędności

oferty w 3 minuty

ILE KOSZTUJE RENONT KUCHNI W BLOKU ?

Niezależnie od tego, czy chcesz po prostu odświeżyć wygląd swojej kuchni tanim kosztem, czy też przeprowadzić generalny remont tego pomieszczenia, w naszym serwisie znajdą się fachowcy, którzy sprostają Twoim wymaganiom.
Precyzyjne oszacowanie ceny za remont kuchni może być trudne. Gdy mowa o niewielkim pomieszczeniu w bloku z wielkiej płyty, zwykle nie trzeba liczyć się z bardzo dużym wydatkiem. Wciąż jednak wiele zależy od wybranych materiałów, poziomu skomplikowania prac oraz tempa, w jakim mają zostać przeprowadzone. Usługa solidnego remontu małej kuchni powinna zamknąć się w przedziale od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Kompleksowe odnowienie dużej kuchni w domu z wymianą AGD to już koszty rzędu kilkudziesięciu tysięcy złoty. Dzięki naszemu kalkulatorowi możesz szybko oszacować zakres prac i poznać oferty fachowców z Twojej okolicy.

 

Dołącz do grona specjalistów

Jesteś fachowcem, specjalitą i chcesz otrzymywać zlecenia na usługi.
Zarejestruj się na zlecenioamt.pl, nie trać czasu na przygotowywanie ofert.
MY ZROBIMY TO ZA CIEBIE

REMONT KUCHNI - GENERALNY CZY PODSTAWOWY ?

Zlecenie odnowienia pomieszczenia, w którym przygotowujemy i często także spożywamy posiłki, wymaga nieco planowania. Przede wszystkim warto się zastanowić nad tym, czy zmieniony zostanie układ pomieszczenia. Jeśli chcesz przenieść zlew, lodówkę lub piekarnik w inne miejsca, najprawdopodobniej będą potrzebni Ci specjaliści od prac wodno-kanalizacyjnych oraz związanych z elektryką. Będzie to miało wpływ na ostateczną wycenę zlecenia. Nawet w małej kuchni, w przypadku kompleksowego remontu, kluczowe elementy wyposażenia — oświetlenie, meble, urządzenia i podłogi — są wymieniane na nowe. Z pomocą naszego serwisu znajdziesz fachowców, którzy zajmą się tego typu pracami w rozsądnej cenie.

W bloku popularniejsze są jednak drobne remonty, które mają na celu zachowanie istniejącego układu kuchni przy jednoczesnym odświeżeniu jej ogólnego wyglądu i podniesieniu komfortu użytkowania. Najważniejszymi zmianami są zazwyczaj niedrogie poprawki, takie jak malowanie ścian, położenie nowych podłóg i zakup urządzeń. Najprostsze usługi w tym przypadku to koszt kilkuset złotych, a efekty odświeżenia wnętrza, które przeprowadzi dobry fachowiec, często przekraczają oczekiwania mieszkańców.

REMONT KUCHNI W BLOKU Z WIELKIEJ PŁYTY

Osoby, które remont kuchni w mieszkaniu w bloku mają już za sobą, wiedzą jak wielkim wyzwaniem logistycznym jest to przedsięwzięcie. W końcu miejsce, w którym na co dzień przygotowujemy posiłki, może zostać wyłączone z użytkowania na kilka dni. Warto więc postawić na dobrych fachowców, dzięki którym prace remontowe zostaną ukończone w jak najkrótszym czasie. Doświadczony specjalista nie tylko precyzyjnie oszacuje termin zakończenia remontu, ale także np. pomoże w doborze odpowiednich materiałów.

Dzięki naszemu serwisowi otrzymasz niejedną ofertę, która pozwoli przeprowadzić tani i maksymalnie zadowalający remont kuchni. Korzystając z praktycznego kalkulatora zaoszczędzisz również mnóstwo czasu na indywidualnych telefonach czy wiadomościach do poszczególnych fachowców. Wszystkie oferty ze swojej okolicy będziesz mieć w jednym miejscu i komfortowo wybierzesz satysfakcjonujące rozwiązanie.

Ile kosztuje remont kuchni?

Modernizacja kuchni może stanowić wydatek od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wszystko zależy od tego, jak szeroki zakres robót ma objąć. Koszt remontu kuchni wzrośnie, jeśli konieczne będzie np. skucie starych płytek czy demontaż mebli.

Ile kosztuje remont kuchni w 202 roku?

- położenie płytek może kosztować ok. 70-90 zł/m2;

- wykonanie gładzi – 28-37 zł/m2;

- malowanie ścian – 13-16 zł/m2.

Jeśli chodzi o remont kuchni koszt często uzależniony jest od rodzaju i standardu jej wyposażenia. W szczególności pod uwagę należy wziąć cenę mebli kuchennych oraz urządzeń AGD, jeśli modernizacja przewiduje również ich wymianę.

Najczęściej zadawane pytania do remontu kuchni:

 • Ile kosztuje remont kuchni

  Cena za remont kuchni bywa uzależniona od cenników usług poszczególnych Wykonawców. Zależnie od preferencji Zleceniodawcy rozliczenie remontu kuchni specjalista podaje za wykonanie całości usługi lub koszt podawany jest za wykonanie metra kwadratowego. Przedstawione w serwisie oferty fachowców dotyczące remontu kuchni nie są wiążące i wymagają osobistych negocjacji i ustaleń z wybranym fachowcem.

 • Jak wybrać dobrego wykonawcę w kategorii remont kuchni?

  Spośród specjalistów, którzy złożyli oferty do Twojego zlecenia na remont kuchni możesz wybrać tego z interesującymi Cię realizacjami remontu kuchni lub mającego najlepsze oceny wystawione przez innych użytkowników.

 • Jak działa Zleceniomat?

  Zleceniomat to porównywarka ofert złożonych za naszym pośrednictwem przez Wykonawców na zlecenia remontu kuchni  utworzone przez Zleceniodawców.
  W serwisie dostępnych jest wiele kalkulatorów, z pomocą których wycenisz koszty robocizny lub materiałów. Wystarczy kilka kliknięć, a przygotujemy dla Ciebie typową wycenę zlecenia na remont kuchni  i wyślemy zapytania do fachowców z naszego serwisu.

 • Jak mogę cofnąć wysłane zapytanie?

  Cofnięcie zapytania remontu kuchni jest mozliwe na dwa sposoby, pierwszy przez wysłanie maila z prośbą o jego usuniecie na adres: kontakt@zleceniomat.pl., a drugi poprzez zakończenie aktywności zapytania, klikając przycisk Zakończ w zakładce Moje wyceny.

 • Kiedy i komu należy zapłacić za zrealizowanie zlecenia?

  Zapłata za usługę najczęściej reguluje umowa między Zleceniodawcą zlecenia na remont kuchni , a jego Wykonawcą.
  Przeważnie za wykonanie zlecenia płaci się po jego zakończeniu, jeśli zlecający wykonanie remontu kuchni nie wnosi zastrzeżeń do jej wykonania.

logo
Loading...
 • Pow. Kuchni m2
  Podaj powierzchnię kuchni. Jeśli chcesz remontować kilka kuchni podaj ich ilość i powierzchnię dla jednej z nich. Po przejściu do szczegółów dla każdej kuchni będziesz mógł zmienić powierzchnię i wybrać zakres prac.
  - +
 • Ilość
  - +
 • Podaj ilość kuchni
  - +
 • Ilość szt.
  - +
 • Pow. kuchni m2
  Podaj powierzchnię pomieszczenia. Jeśli chcesz wykończyć kilka takich samych pomieszczeń podaj ich ilość i powierzchnię dla jednego z nich. Po przejściu do szczegółów będzie można zmienić powierzchnię każdego z pomieszczeń i wybrać różny zakres prac.
  - +

Idziesz jak burza, już po robocie.

Tylko tyle informacji potrzebujemy, by przygotować dla Ciebie typową wycenę.

Teraz możesz