Remont kuchni

Remont kuchni Wrocław

Lokalizacja:

2260 wykonawców

uzyskaj max oszczędności

oferty w 3 minuty

Dołącz do grona specjalistów

Jesteś fachowcem, specjalitą i chcesz otrzymywać zlecenia na usługi.
Zarejestruj się na zlecenioamt.pl, nie trać czasu na przygotowywanie ofert.
MY ZROBIMY TO ZA CIEBIE

Najczęściej zadawane pytania do remontu kuchni:

 • Ile zapłacę za usługę remontu kuchni w Wrocławiu?

  Koszt remontu kuchni w Wrocławiu bywa zależny od cen poszczególnych Wykonawców. Usługa remont kuchni w Wrocławiu najczęściej rozliczana jest za wykonanie całości, ale fachowcy podają również cenę wykonania metra kwadratowego. Reasumując rozliczenie końcowe w Wrocławiu za remont kuchni będzie ustalone w trakcie tradycyjnych negocjacji z wykonawcą jeszcze przed rozpoczęciem prac i zapisane w umowie.

 • Jak wybrać dobrego wykonawcę w Wrocławiu w kategorii remont kuchni?

  Wśród fachowców którzy złożyli oferty na Twoje zapytanie o remont kuchni w Wrocławiu, wybierz tego który przedstawi najlepsze dotychczasowe realizacje remontu kuchni lub ma najlepsze oceny wystawione przez innych użytkowników.

 • Kiedy i komu należy zapłacić za zrealizowanie zlecenia?

  Umowa miedzy Zleceniodawcą zlecenia na remont kuchni, a Wykonawcą zazwyczaj zobowiązuje do zapłaty za wykonaną pracę, zaraz po jej zakończeniu, jeśli zlecający wykonanie remontu kuchni nie wnosi zastrzeżeń do jej wykonania.

 • Jak anulować dodane zapytanie?

  Anulowanie zapytania remont kuchni jest mozliwe przez wysłanie maila z prośbą o jego usuniecie na adres: kontakt@zleceniomat.pl., możliwe jest również samodzielne zakończenie aktywności zapytania, poprzez kliknięcie przycisku Zakończ w zakładce Moje wyceny.

 • W jaki sposób mogę kontaktować się z wykonawcą?

  Chwilę po wysłaniu zlecenia na remont kuchni, serwis przekazuje na skrzynkę Zleceniodawcy oferty Wykonawców, a wśród nich numer telefonu oraz adres email. Ponadto jako jedyni dajemy możliwość kontaktu Zleceniodawcy z Wykonawcą za pomocą wewnętrznego komunikatora.

logo
Loading...
 • Pow. Kuchni m2
  Podaj powierzchnię kuchni. Jeśli chcesz remontować kilka kuchni podaj ich ilość i powierzchnię dla jednej z nich. Po przejściu do szczegółów dla każdej kuchni będziesz mógł zmienić powierzchnię i wybrać zakres prac.
  - +
 • Ilość
  - +
 • Podaj ilość kuchni
  - +
 • Ilość szt.
  - +
 • Pow. kuchni m2
  Podaj powierzchnię pomieszczenia. Jeśli chcesz wykończyć kilka takich samych pomieszczeń podaj ich ilość i powierzchnię dla jednego z nich. Po przejściu do szczegółów będzie można zmienić powierzchnię każdego z pomieszczeń i wybrać różny zakres prac.
  - +

Idziesz jak burza, już po robocie.

Tylko tyle informacji potrzebujemy, by przygotować dla Ciebie typową wycenę.

Teraz możesz