Remont pokoju

Remont pokoju Wrocław

Lokalizacja:

2191 wykonawców

uzyskaj max oszczędności

oferty w 3 minuty

Dołącz do grona specjalistów

Jesteś fachowcem, specjalitą i chcesz otrzymywać zlecenia na usługi.
Zarejestruj się na zlecenioamt.pl, nie trać czasu na przygotowywanie ofert.
MY ZROBIMY TO ZA CIEBIE

Najczęściej zadawane pytania do remontu pokoju:

 • Ile zapłacę za usługę remontu pokoju w Wrocławiu?

  Cena remontu pokoju w Wrocławiu bywa zależna od cen poszczególnych fachowców. Usługa remont pokoju w Wrocławiu najczęściej rozliczana jest za wykonanie całości, ale fachowcy podają również cenę wykonania metra kwadratowego. Reasumując rozliczenie końcowe w Wrocławiu za remont pokoju będzie ustalone w trakcie tradycyjnych negocjacji z wykonawcą jeszcze przed rozpoczęciem prac oraz zapisane w umowie.

 • Czym powinienem kierować się przy wyborze wykonawcy w kategorii remont pokoju w Wrocławiu?

  Przy wyborze specjalisty do remontu pokoju w Wrocławiu, należy zwrócić uwagę na opinie o wykonawcy oraz jeśli to możliwe poznać wcześniejsze realizacje fachowca.

 • Jak mogę anulować swoje zapytanie?

  Są dwa sposoby na anulowanie dodanego zapytania na remont pokoju, pierwszy możliwy przez wysłanie maila z prośbą o jego usuniecie na adres: kontakt@zleceniomat.pl., a drugi poprzez zakończenie aktywności zapytania, klikając przycisk Zakończ w zakładce Moje wyceny.

 • W jaki sposób mogę zarejestrować się na Zleceniomacie i wybrać wykonawcę?

  Nie jest potrzebna rejestracja czy zakładanie konta w serwisie zleceniomat.pl, jedynie co należy zrobić by wybrać wykonawcę to złożyć zlecenie.
  W kilka minut po utworzeniu zlecenia remont pokoju, otrzymasz email, który pomoże Ci zalogować się na konto utworzone dla Ciebie, a na nim uzyskasz dane Wykonawców którzy złożyli oferty na Twoje zapytanie.

 • Jak szybko otrzymam odpowiedź od wykonawcy?

  Zapytanie złożone przez użytkownika po przejściu krótkiej ścieżki kalkulatora remont pokoju lub Katalogu usług umieszczonego w stopce strony trafi do Wykonawcy niezwłocznie, a odpowiedź z ofertami otrzymasz w kilka minut.

logo
Loading...
 • Pow. pokoju m2
  Podaj powierzchnię pokoju. Jeśli chcesz remontować kilka pokoi podaj ich ilość i powierzchnię dla jednego z nich. Po przejściu do szczegółów dla każdego pokoju będziesz mógł zmienić powierzchnię i wybrać zakres prac.
  - +
 • Ilość
  - +
 • Ilość szt.
  - +
 • Podaj ilość kuchni
  - +
 • Pow. pokoju m2
  Podaj powierzchnię pomieszczenia. Jeśli chcesz wykończyć kilka takich samych pomieszczeń podaj ich ilość i powierzchnię dla jednego z nich. Po przejściu do szczegółów będzie można zmienić powierzchnię każdego z pomieszczeń i wybrać różny zakres prac.
  - +

Idziesz jak burza, już po robocie.

Tylko tyle informacji potrzebujemy, by przygotować dla Ciebie typową wycenę.

Teraz możesz