Remont pokoju

Remont pokoju Wrocław

Lokalizacja:

2061 wykonawców

nawet 32% oszczędności

oferty w 3 minuty

RENONT POKOJU W MIESZKANIU

Pękająca farba, skutki zalania czy starzejąca się aranżacja. Może być wiele powodów do tego, żeby przeprowadzić remont pokoju. Jeśli chcesz zrobić to tanim kosztem, z pewnością sam zabierzesz się za prace wykończeniowe. Samo malowanie powierzchni nie będzie trudne, jednak przy okazji konieczne mogą być dodatkowe prace. Jeśli masz doświadczenie w robotach budowlanych, pewnie sobie poradzisz. Z kolei, jeżeli Twoją specjalizacją jest całkiem coś innego, tani i z pozoru szybki remont staje się w rzeczywistości wielodniową walką o niepewnym rezultacie.

Duży zakres prac dla jednej osoby może być kłopotem. Dlatego rozważ możliwość zlecenia remontu pokoju firmie, która zajmie się tym kompleksowo. W naszym serwisie ogłaszają się specjaliści z Twojej okolicy, którzy na co dzień zajmują się robotami remontowymi. W ten sposób unikniesz uciążliwej pracy, a zlecenie remontu pokoju może okazać się wstępem do bardziej zaawansowanych prac budowlanych w Twoim domu.

 

Dołącz do grona specjalistów

Jesteś fachowcem, specjalitą i chcesz otrzymywać zlecenia na usługi.
Zarejestruj się na zlecenioamt.pl, nie trać czasu na przygotowywanie ofert.
MY ZROBIMY TO ZA CIEBIE

Co może obejmować remont małego pokoju w bloku?

Prace przy remoncie pokoju na pozór wydają się mało skomplikowane i polegają jedynie na nałożeniu warstwy farby. Tymczasem taka opinia jest mocno krzywdząca dla pracowników budowlanych. Każdy specjalista musi znać się na wielu zadaniach, które mogą czekać go nawet podczas małego remontu w bloku.

Początek pracy polega na usunięciu starych powłok i pokrycia. Każdy remont to także przygotowanie podłoża, wyrównanie go, zagruntowanie czy maskowanie pęknięć. Remont małego pokoju w bloku może wymagać też nałożenia tynków strukturalnych na powierzchnię ścian, dzięki czemu uzyskany zostanie dekoracyjny efekt. Dopiero kolejnym krokiem będzie malowanie czy nakładanie innych powierzchni wykończeniowych.

Zlecenie remontu pokoju daje Ci pewność, że specjalista będzie w stanie wykonać prace zgodnie z Twoją koncepcją architektoniczną. Możesz zlecić układanie płytek na podłodze lub wykonanie wylewki utrzymującej wygląd surowego betonu. Na ścianach często również układane są płytki, ale w czasie remontu wykonawcy mogą też ułożyć panele dekoracyjne, maty korkowe czy wygłuszające. Wybór dobrego specjalisty do remontu pokoju pozwoli Ci z satysfakcją patrzeć na efekt jego prac.

Otrzymaj oferty specjalistów na remont pokoju

Brak czasu to nie jedyna przyczyna, która powstrzymuje Cię przed samodzielnym wykonaniem remontu? Takie prace wymagają sprzętu i wiedzy, których wcale nie musisz mieć. Poza tym samodzielne remonty w bloku oznaczają też kilkudniowy nieporządek i uciążliwość dla wszystkich mieszkańców. Może zatem lepiej pojechać na krótki urlop, a pracę powierzyć fachowcom?

Dzięki zleceniomat.pl z łatwością znajdziesz oferty wykonawców na remont pokoju. System intuicyjnie podpowie Ci, jakie prace mogą być potrzebne, a następnie zostanie przygotowana dla Ciebie specjalna oferta. W ten sposób otrzymasz namiary na wiele okolicznych firm, dla których usługa remontu małego pokoju będzie atrakcyjna. Sam wybierzesz, który fachowiec przeprowadzi remont w mieszkaniu, analizując opinie i stawkę za usługi.

 

Ile kosztuje remont pokoju? w Wrocławiu?

 • Ile kosztuje remont pokoju w Wrocławiu? Rozważając taką inwestycję jak remont pokoju, cena, z którą powinniśmy się liczyć, znacznie ułatwia zaplanowanie domowego budżetu i przemyślane zarządzenie wydatkami.
  Z tego też powodu warto pamiętać o tym, że kiedy chodzi o koszt remontu pokoju, powinniśmy przygotować się na kwoty wynoszące około 550-800 zł za metr kwadratowy.
  Na ostateczny cennik remontu pokoju mają jednak wpływ takie kwestie jak wykończenie ścian oraz podłóg, realizacja prac stolarskich czy zadbanie o odpowiedni stan instalacji elektrycznej.
  Dlatego też wiele zależy od stanu danego pomieszczenia oraz od tego, czy zależy nam na gruntownym remoncie, czy jedynie na odświeżeniu wnętrza.
 • Na co zwrócić uwagę, wybierając wykonawcę w kategorii remont pokoju w Wrocławiu? Wybierając specjalistę w kategorii remont pokoju w Wrocławiu, powinniśmy zobaczyć wykonane przez fachwca wcześniejsze realizacje .
 • Ile kosztuje korzystanie ze Zleceniomatu? Złożenie zlecenia w serwisie zleceniomat.pl nie wiąże się z ponoszeniem żadnych kosztów.
 • Na czym polega Zleceniomat? Zleceniomat to porównywarka ofert złożonych za naszym pośrednictwem przez Wykonawców na zlecenia utworzone przez Zleceniodawców.
 • Jak mam się zarejestrować na Zleceniomacie i wybrać wykonawcę? Nie muszisz się rejestrować w naszym serwisie, jedynie co powinieneś zrobić by wybrac wykonawcę to złożyć zlecenie.
  W kilka minut po utworzeniu zlecenia, otrzymujesz email z pomocą którego może się zalogować na konto naszego serwisu, a tam otrzymujesz dane Wykonawców którzy złożyli oferty na Twoje zapytanie.
logo
Loading...
 • Pow. pokoju m2
  Podaj powierzchnię pokoju. Jeśli chcesz remontować kilka pokoi podaj ich ilość i powierzchnię dla jednego z nich. Po przejściu do szczegółów dla każdego pokoju będziesz mógł zmienić powierzchnię i wybrać zakres prac.
  - +
 • Ilość
  - +
 • Ilość szt.
  - +
 • Podaj ilość kuchni
  - +
 • Pow. pokoju m2
  Podaj powierzchnię pomieszczenia. Jeśli chcesz wykończyć kilka takich samych pomieszczeń podaj ich ilość i powierzchnię dla jednego z nich. Po przejściu do szczegółów będzie można zmienić powierzchnię każdego z pomieszczeń i wybrać różny zakres prac.
  - +

Idziesz jak burza, już po robocie.

Tylko tyle informacji potrzebujemy, by przygotować dla Ciebie typową wycenę.

Teraz możesz