Remont pokoju

Remont pokoju

Lokalizacja:

2191 wykonawców

uzyskaj max oszczędności

oferty w 3 minuty

RENONT POKOJU W MIESZKANIU

Pękająca farba, skutki zalania czy starzejąca się aranżacja. Może być wiele powodów do tego, żeby przeprowadzić remont pokoju. Jeśli chcesz zrobić to tanim kosztem, z pewnością sam zabierzesz się za prace wykończeniowe. Samo malowanie powierzchni nie będzie trudne, jednak przy okazji konieczne mogą być dodatkowe prace. Jeśli masz doświadczenie w robotach budowlanych, pewnie sobie poradzisz. Z kolei, jeżeli Twoją specjalizacją jest całkiem coś innego, tani i z pozoru szybki remont staje się w rzeczywistości wielodniową walką o niepewnym rezultacie.

Duży zakres prac dla jednej osoby może być kłopotem. Dlatego rozważ możliwość zlecenia remontu pokoju firmie, która zajmie się tym kompleksowo. W naszym serwisie ogłaszają się specjaliści z Twojej okolicy, którzy na co dzień zajmują się robotami remontowymi. W ten sposób unikniesz uciążliwej pracy, a zlecenie remontu pokoju może okazać się wstępem do bardziej zaawansowanych prac budowlanych w Twoim domu.

 

Dołącz do grona specjalistów

Jesteś fachowcem, specjalitą i chcesz otrzymywać zlecenia na usługi.
Zarejestruj się na zlecenioamt.pl, nie trać czasu na przygotowywanie ofert.
MY ZROBIMY TO ZA CIEBIE

Co może obejmować remont małego pokoju w bloku?

Prace przy remoncie pokoju na pozór wydają się mało skomplikowane i polegają jedynie na nałożeniu warstwy farby. Tymczasem taka opinia jest mocno krzywdząca dla pracowników budowlanych. Każdy specjalista musi znać się na wielu zadaniach, które mogą czekać go nawet podczas małego remontu w bloku.

Początek pracy polega na usunięciu starych powłok i pokrycia. Każdy remont to także przygotowanie podłoża, wyrównanie go, zagruntowanie czy maskowanie pęknięć. Remont małego pokoju w bloku może wymagać też nałożenia tynków strukturalnych na powierzchnię ścian, dzięki czemu uzyskany zostanie dekoracyjny efekt. Dopiero kolejnym krokiem będzie malowanie czy nakładanie innych powierzchni wykończeniowych.

Zlecenie remontu pokoju daje Ci pewność, że specjalista będzie w stanie wykonać prace zgodnie z Twoją koncepcją architektoniczną. Możesz zlecić układanie płytek na podłodze lub wykonanie wylewki utrzymującej wygląd surowego betonu. Na ścianach często również układane są płytki, ale w czasie remontu wykonawcy mogą też ułożyć panele dekoracyjne, maty korkowe czy wygłuszające. Wybór dobrego specjalisty do remontu pokoju pozwoli Ci z satysfakcją patrzeć na efekt jego prac.

Otrzymaj oferty specjalistów na remont pokoju

Brak czasu to nie jedyna przyczyna, która powstrzymuje Cię przed samodzielnym wykonaniem remontu? Takie prace wymagają sprzętu i wiedzy, których wcale nie musisz mieć. Poza tym samodzielne remonty w bloku oznaczają też kilkudniowy nieporządek i uciążliwość dla wszystkich mieszkańców. Może zatem lepiej pojechać na krótki urlop, a pracę powierzyć fachowcom?

Dzięki zleceniomat.pl z łatwością znajdziesz oferty wykonawców na remont pokoju. System intuicyjnie podpowie Ci, jakie prace mogą być potrzebne, a następnie zostanie przygotowana dla Ciebie specjalna oferta. W ten sposób otrzymasz namiary na wiele okolicznych firm, dla których usługa remontu małego pokoju będzie atrakcyjna. Sam wybierzesz, który fachowiec przeprowadzi remont w mieszkaniu, analizując opinie i stawkę za usługi.

Ile kosztuje remont pokoju?

Rozważając taką inwestycję jak remont pokoju, cena, z którą powinniśmy się liczyć, znacznie ułatwia zaplanowanie domowego budżetu i przemyślane zarządzenie wydatkami. Z tego też powodu warto pamiętać o tym, że kiedy chodzi o koszt remontu pokoju, powinniśmy przygotować się na kwoty wynoszące około 550-800 zł za metr kwadratowy. Na ostateczny cennik remontu pokoju mają jednak wpływ takie kwestie jak wykończenie ścian oraz podłóg, realizacja prac stolarskich czy zadbanie o odpowiedni stan instalacji elektrycznej. Dlatego też wiele zależy od stanu danego pomieszczenia oraz od tego, czy zależy nam na gruntownym remoncie, czy jedynie na odświeżeniu wnętrza.

Najczęściej zadawane pytania do remontu pokoju:

 • Cena remontu pokoju ?

  Koszt remontu pokoju zależy od cenników usług lokalnych specjalistów. Korzystając z przygotowanych w naszym serwisie kalkulatorów można poznać całkowity koszt remontu pokoju lub poszczególne składowe zlecenia. Przedstawione w serwisie oferty fachowców dotyczące remontu pokoju nie są wiążące i wymagają osobistych negocjacji i ustaleń z wybranym fachowcem.

 • Jak wybrać dobrego wykonawcę w kategorii remont pokoju?

  Spośród specjalistów, którzy złożyli oferty do Twojego zlecenia na remont pokoju możesz wybrać tego z interesującymi Cię realizacjami remontu pokoju lub mającego najlepsze oceny wystawione przez innych użytkowników.

 • Komu i kiedy muszę zapłacić za usługę?

  Umowa miedzy Zleceniodawcą zlecenia na remont pokoju, a Wykonawcą zazwyczaj zobowiązuje do zapłaty za wykonaną pracę, zaraz po jej zakończeniu, jeśli zlecający wykonanie remontu pokoju nie wnosi zastrzeżeń do jej wykonania.

 • Jak mogę założyć konto na Zleceniomacie i wybrać wykonawcę?

  Nie jest potrzebna rejestracja czy zakładanie konta w serwisie zleceniomat.pl, jedynie co należy zrobić by wybrać wykonawcę to złożyć zlecenie.
  W kilka minut po utworzeniu zlecenia remont pokoju, otrzymasz e mail, który pomoże Ci zalogować się na konto utworzone dla Ciebie, a na nim uzyskasz dane Wykonawców którzy złożyli oferty na Twoje zapytanie.

 • Jak mogę skontaktować się z Zespołem Obsługi?

  Kontakt z Zespołem Obsługi Użytkownika możliwy jest drogą mailową, pisząc na adres:
  - kontakt@zleceniomat.pl
  - jeśli wolisz rozmowę bezpośrednią możesz zadzwonić na numer+48 799 939 300.

logo
Loading...
 • Pow. pokoju m2
  Podaj powierzchnię pokoju. Jeśli chcesz remontować kilka pokoi podaj ich ilość i powierzchnię dla jednego z nich. Po przejściu do szczegółów dla każdego pokoju będziesz mógł zmienić powierzchnię i wybrać zakres prac.
  - +
 • Ilość
  - +
 • Ilość szt.
  - +
 • Podaj ilość kuchni
  - +
 • Pow. pokoju m2
  Podaj powierzchnię pomieszczenia. Jeśli chcesz wykończyć kilka takich samych pomieszczeń podaj ich ilość i powierzchnię dla jednego z nich. Po przejściu do szczegółów będzie można zmienić powierzchnię każdego z pomieszczeń i wybrać różny zakres prac.
  - +

Idziesz jak burza, już po robocie.

Tylko tyle informacji potrzebujemy, by przygotować dla Ciebie typową wycenę.

Teraz możesz