Remont salonu

Remont salonu

Lokalizacja:

2191 wykonawców

uzyskaj max oszczędności

oferty w 3 minuty

REMONT SALONU

Pod pojęciem remontu kryje się wiele znaczeń. Czasem chodzi jedynie o lekkie odświeżenie wnętrza, kiedy indziej o wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, a w jeszcze innym przypadku o całkowitą zmianę aranżacji lub przebudowy. Remont salonu, szczególnie bez aneksu, może nie wydawać się szczególnie skomplikowanym zadaniem, jednak jeśli zależy nam na naprawdę udanym efekcie końcowym, to warto, by nawet prostsze prace remontowe wykonali specjaliści.

W naszym katalogu znajdują się oferty firm oraz fachowców z całego kraju, którzy chętnie podejmą się każdego wyzwania, od odmalowania ścian i sufitów, po kompleksowe usługi remontowe, obejmujące wymianę podłogi, wykonanie sufitu podwieszanego, a nawet przeniesienie ścian, jeśli tylko pozwala na to konstrukcja budynku. Niezależnie od zakresu prac, z pewnością nie jeden fachowiec, posiada odpowiednie doświadczenie oraz kwalifikacje, aby podjąć się danego zlecenia. Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu nie tylko osoby szukające ekipy do remontu, ale także specjalistów świadczących takie usługi.

 

Dołącz do grona specjalistów

Jesteś fachowcem, specjalitą i chcesz otrzymywać zlecenia na usługi.
Zarejestruj się na zlecenioamt.pl, nie trać czasu na przygotowywanie ofert.
MY ZROBIMY TO ZA CIEBIE

Remonty salonu w domu lub mieszkaniu. Jak się do tego przygotować ?

Niezależnie od tego, czy mieszka się w bloku, szeregowcu, czy w domu jednorodzinnym, salon to najbardziej reprezentacyjna część każdego lokalu mieszkalnego. Dlatego wszelkie remonty w tym pomieszczeniu warto dokładanie i z dużym wyprzedzeniem zaplanować. Najbardziej istotne kwestie, na które należy zwrócić uwagę, to zakres prac, ich harmonogram oraz budżet, w którym muszą się zmieścić koszty materiałów, wynagrodzenie fachowców oraz ewentualne nowe wyposażenie pokoju.

Tani remont to nie zawsze złe rozwiązanie, ale trzeba się liczyć z tym, że efekt może nie spełnić oczekiwań lub szybko okaże się konieczna kolejna odnowa. Oczywiście, w naszym katalogu nie brakuje specjalistów, którzy dysponują ogromną wiedzą i doświadczeniem, a koszt usług nie jest wygórowany. Dlatego najlepiej po prostu poszukać opinii dotychczasowych klientów na temat danej ekipy. Szukanie specjalisty najlepiej rozpocząć jednak dopiero po określeniu zakresu prac, aby zatrudnić firmę, która samodzielnie wykona wszystkie czynności, co pozwoli na zmniejszenie kosztów oraz uniknięcia problemów wynikających z braku koordynacji.

Jak korzystać z serwisu zleceniomat.pl ?

W zleceniomat.pl proponujemy połączenie generatora indywidualnych ofert, porównywarki cen poszczególnych wykonawców oraz wyszukiwarki opinii na ich temat. Usługa jest dostępna dla każdego, kto utworzy wycenę remontu salonu, a następnie przy pomocy naszego serwisu wyśle je do wykonawców z okolicy. Nasz serwis automatycznie wygeneruje listę, na której znajdą się odpowiedni fachowcy, wszelkie informacje na ich temat, włącznie z cennikiem oraz opiniami.

Coraz więcej wykonawców decyduje się na korzystanie z naszego pośrednictwa, a już teraz oferta jest bardzo szeroka. Każdy specjalista może zarejestrować się jako wykonawca i czekać na zainteresowanych swoimi usługami.

Jaki jest koszt remontu salonu ?

Decydując się na zmianę aranżacji pokoju dziennego, wiele osób zastanawia się, jaki jest koszt remontu salonu. Warto przy tym wspomnieć, że ostateczna cena zależy od wielu czynników – między innymi od rodzaju przeprowadzonych prac, stanu pomieszczenia czy zakupionego wyposażenia. Zazwyczaj na podstawowe prace wykończeniowe związane z gruntowaniem ścian, szpachlowaniem czy montażem podłogi powinniśmy przeznaczyć około 2-3 tys. złotych, w zależności od wielkości pokoju dziennego. Ponadto, jeśli chodzi o remont salonu, cena zależy także od kosztów związanych z zakupem mebli, oświetlenia i sprzętu elektronicznego. Z tego też powodu w oszacowaniu kosztów niezwykle pomocne okazuje się utworzenie wyceny. Na naszej stronie, oprócz znalezienia odpowiedniego wykonawcy, można z łatwością stworzyć podstawową wycenę, a także dowiedzieć się, jaki jest najczęściej spotykany cennik remontu salonu.

Najczęściej zadawane pytania do remontu salonu:

 • Cena remontu salonu ?

  Koszt remontu salonu bywa zależny od cen poszczególnych Wykonawców. Usługa remont salonu najczęściej rozliczana jest za wykonanie całości, ale fachowcy podają również cenę wykonania metra kwadratowego. Reasumując rozliczenie końcowe za remont salonu będzie ustalone w trakcie tradycyjnych negocjacji z wykonawcą jeszcze przed rozpoczęciem prac i zapisane w umowie.

 • Na co zwrócić uwagę, wybierając wykonawcę w kategorii remont salonu ?

  Wybierając specjalistę w kategorii remont salonu , powinniśmy zobaczyć wykonane przez fachowca wcześniejsze realizacje oraz poznać opinie o nim wystawione przez innych użytkowników serwisu.

 • Czy korzystanie ze Zleceniomatu jest płatne ?

  Złożenie zlecenia remont salonu  w serwisie zleceniomat.pl nie wiąże się z ponoszeniem żadnych kosztów zarówno przez Zleceniodawców jak i Wykonawców.

 • W jaki sposób mogę znaleźć dobrego wykonawcę na Zleceniomacie?

  Parę minut po złożeniu zlecenia remont salonuwysyłamy na skrzynkę email wiadomość z pomocą którego może zalogować się na konto naszego serwisu, a na nie dostaniesz dane Wykonawców którzy złożyli oferty na Twoje zapytanie. Wśród fachowców którzy złożyli oferty, wybierz tego który przedstawi najlepsze dotyczczasowe realizacje remontu salonu lub ma najlepsze oceny wystawione przez innych użytkowników.

 • Komu i kiedy muszę zapłacić za wykonaną pracę?

  Umowa miedzy Zleceniodawcą zlecenia na remont salonu, a Wykonawcą zazwyczaj zobowiązuje do zapłaty za wykonaną pracę, zaraz po jej zakończeniu, jeśli zlecający wykonanie remontu salonu nie wnosi zastrzeżeń do jej wykonania.

logo
Loading...
 • Pow. pokoju m2
  Podaj powierzchnię pokoju. Jeśli chcesz remontować kilka pokoi podaj ich ilość i powierzchnię dla jednego z nich. Po przejściu do szczegółów dla każdego pokoju będziesz mógł zmienić powierzchnię i wybrać zakres prac.
  - +
 • Ilość
  - +
 • Ilość szt.
  - +
 • Podaj ilość kuchni
  - +
 • Pow. pokoju m2
  Podaj powierzchnię pomieszczenia. Jeśli chcesz wykończyć kilka takich samych pomieszczeń podaj ich ilość i powierzchnię dla jednego z nich. Po przejściu do szczegółów będzie można zmienić powierzchnię każdego z pomieszczeń i wybrać różny zakres prac.
  - +

Idziesz jak burza, już po robocie.

Tylko tyle informacji potrzebujemy, by przygotować dla Ciebie typową wycenę.

Teraz możesz