Szklarz

Szklarz

Lokalizacja:

562 wykonawców

uzyskaj max oszczędności

oferty w 3 minuty

Szkło należy do jednych z najczęściej stosowanych na całym świecie materiałów. Jest cenione ze względu na swoje walory użytkowe oraz estetyczne. Wprawny szklarz potrafi stworzyć z niego naprawdę niesamowite rzeczy. Wystarczy znaleźć wykonawcę, który doskonale zna się na swojej pracy.

 

Dołącz do grona specjalistów

Jesteś fachowcem, specjalitą i chcesz otrzymywać zlecenia na usługi.
Zarejestruj się na zlecenioamt.pl, nie trać czasu na przygotowywanie ofert.
MY ZROBIMY TO ZA CIEBIE

W pełni profesjonalny zakład szklarski

Czym powinien się wyróżniać fachowiec? Przede wszystkim dużym doświadczeniem. Praca z tak delikatnym materiałem wymaga zdobycia wiedzy, a także dostępu do nowoczesnego warsztatu. Zakład szklarski musi wobec tego być wyposażony w liczne narzędzia. Tylko w ten sposób może zagwarantować najwyższą jakość wykonania – i to niezależnie od rodzaju zlecenia.

Profesjonalnych wykonawców można też rozpoznać po wszechstronności. Specjaliści przeprowadzają pomiar, montaż, szlifowanie, piaskowanie, klejenie, fazowanie i wiele innych czynności wymaganych do precyzyjnej obróbki. Ponadto usługi szklarskie powinny obejmować pracę na każdym rodzaju, gatunku lub grubości szkła: od laminowanego, przez hartowane, aż po lakobel czy szkło ornamentowe i na grubościach szkła w zakresie od 2 do 19 mm kończąc.

Równie ważny jest termin realizacji, włącznie z szybkością obsługi. Pogotowie szklarskie może przydać się dosłownie w każdej chwili. Na szczęście wiele firm prowadzi podobny serwis. Usługa jest realizowana nawet w nocy (np. w przypadku wybicia szyby tarasowej, co wymaga natychmiastowej reakcji).

Kompleksowe usługi szklarskie

Co tak właściwie może wykonać szklarz? Możliwości jest naprawdę wiele. Oferta zakładów nie powinna mieć zbyt wielu ograniczeń. Wyjątkami są firmy, które specjalizują się w jakimś konkretnym sposobie wykonania czy rodzaju szkła. W każdym innym przypadku zakład szklarski jest zazwyczaj uniwersalny. Z powodzeniem podejmie się realizacji kabin prysznicowych, luster łazienkowych, drzwi z elementami szklanymi bądź wykonanymi w całości ze szkła, balustrad, paneli i tym podobnych projektów. Oferta jest więc nadzwyczaj rozbudowana, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę możliwość pracy przy samochodach (szyby i lusterka) czy transporcie publicznym (przeszklenia kabin kierowców itp.). Usługi szklarskie obejmują jeszcze niezliczone drobne akcesoria, włącznie z naprawą czy regeneracją szkła (zwłaszcza przy pomocy szlifowania).

Gdzie szukać specjalistów?

Znalezienie odpowiedniego wykonawcy zajmuje sporo czasu. Trzeba bowiem przejrzeć wiele stron internetowych, zasięgnąć opinii, sprawdzić referencje itd. A nawet wtedy nie ma się pewności, że zamówiony specjalista jest faktycznie konkurencyjny.

Na szczęście da się uniknąć związanych z tym problemów. Wystarczy skonstruować zlecenie przy pomocy Zleceniomatu. Nasz serwis zbiera zweryfikowane oferty z Twojego regionu, a następnie wysyła je – wraz z najważniejszymi szczegółami – na twój adres mailowy. Dzięki temu możesz bez problemu zorientować się, którzy fachowcy spełnią twoje wymagania.

Zachęcamy do skorzystania ze Zleceniomatu. Znajdziesz u nas setki wykonawców z całej Polski. Jeśli zależy ci na czasie i pieniądzach, to tworzone za naszym pośrednictwem zlecenia z pewnością nie zawiodą.

Ile kosztują usługi szklarskie?

Usługi szklarskie mają bardzo zróżnicowany cennik. Wiele zależy od rodzaju zlecenia. Dla przykładu koszt wykonania kabiny prysznicowej będzie wyższy od wstawienia szyby do lodówki. Niemniej można się spodziewać korzystnego cennika ze względu na dużą konkurencję pomiędzy zakładami szklarskimi.

Cena standardowego zlecenia (montażu szyby okiennej, drzwiowej itd.) mieści się w granicach od 100 do 200 zł. Z kolei wycena panelu szklanego do kuchni (wraz z montażem) może sięgnąć 2000-3000 zł. Różnice pomiędzy wykonawcami potrafią wahać się nawet o kilkaset złotych.

Najczęściej zadawane pytania do usług szklarskich:

 • Cena usług szklarskich ?

  Koszt za usługi szklarskich bywa uzależniona od cen usług poszczególnych fachowców. Korzystając z przygotowanych w naszym serwisie kalkulatorów można poznać całkowity koszt usług szklarskich lub poszczególne składowe zlecenia. Przedstawione w serwisie oferty fachowców dotyczące usług szklarskich nie są wiążące i wymagają osobistych negocjacji i ustaleń fachowcem.

 • Czym powinienem kierować się przy wyborze wykonawcy w kategorii usługi szklarskich ?

  Spośród specjalistów, którzy złożyli oferty do Twojego zlecenia na usługi szklarskich możesz wybrać tego z interesującymi Cię realizacjami usług szklarskich lub mającego najlepsze oceny wystawione przez innych użytkowników.

 • W jaki sposób mogę zarejestrować się na Zleceniomacie i wybrać wykonawcę?

  Nie jest potrzebna rejestracja czy zakładanie konta w serwisie zleceniomat.pl, jedynie co należy zrobić by wybrać wykonawcę to złożyć zlecenie.
  W kilka minut po utworzeniu zlecenia usługi szklarskich, otrzymasz email, który pomoże Ci zalogować się na konto utworzone dla Ciebie, a na nim uzyskasz dane Wykonawców którzy złożyli oferty na Twoje zapytanie.

 • Jak mogę znaleźć dobrego wykonawcę na Zleceniomacie?

  Parę minut po złożeniu zlecenia usługi szklarskichwysyłamy na skrzynkę email wiadomość z pomocą którego może zalogować się na konto naszego serwisu, a na nie dostaniesz dane Wykonawców którzy złożyli oferty na Twoje zapytanie. Wśród fachowców którzy złożyli oferty, wybierz tego który przedstawi najlepsze dotyczczasowe realizacje usług szklarskich lub ma najlepsze oceny wystawione przez innych użytkowników.

 • Jak anulować dodane zapytanie?

  Anulowanie zapytania usługi szklarskich jest mozliwe przez wysłanie maila z prośbą o jego usuniecie na adres: kontakt@zleceniomat.pl., możliwe jest również samodzielne zakończenie aktywności zapytania, poprzez kliknięcie przycisku Zakończ w zakładce Moje wyceny.

logo
Loading...

Idziesz jak burza, już po robocie.

Tylko tyle informacji potrzebujemy, by przygotować dla Ciebie typową wycenę.

Teraz możesz