Zakładanie ogrodów

Zakładanie ogrodów

Lokalizacja:

581 wykonawców

uzyskaj max oszczędności

oferty w 3 minuty

Zleceniomat to miejsce, w którym osoby zainteresowane założeniem ogrodu mogą znaleźć odpowiedniego wykonawcę. Serwis wysyła oferty specjalistów zajmujących się architekturą ogrodów, zakładaniem ich oraz prowadzeniem. Ekipy chcące promować wykonywane przez siebie usługi, mają możliwość ich łatwej i szybkiej wyceny. Z kolei zleceniodawcy mogą sprawnie wyszukać zespół bądź pojedynczą osobę, która oferuje najlepsze warunki realizacji. Zapraszamy do przejrzenia wszystkich propozycji zawierających wykonywanie ogrodów.

 

Dołącz do grona specjalistów

Jesteś fachowcem, specjalitą i chcesz otrzymywać zlecenia na usługi.
Zarejestruj się na zlecenioamt.pl, nie trać czasu na przygotowywanie ofert.
MY ZROBIMY TO ZA CIEBIE

Urządzanie ogrodu

Na portalu znajdują się liczne oferty zagospodarowania przestrzeni przeznaczonej na ogród. To odpowiednie miejsce dla tych, którzy dopiero zakupili działkę, jak również dla ludzi chcących zmienić charakter już istniejącego ogrodu. Wykonawcę bez problemu wytypuje właściciel działki wymagającej zaprojektowania terenu od podstaw. Urządzanie ogrodu może zainteresować także posiadacza np. starego sadu z drzewami owocowymi.

Za pośrednictwem serwisu swoje oferty wysyłają fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. W zależności od preferencji zleceniodawcy mogą wybrać zespół zajmujący się urządzaniem ogrodów w stylu japońskim, angielskim, francuskim czy włoskim. Nie brakuje ekip proponujących zakładanie ogrodów wiejskich, cieszących się coraz większym powodzeniem. Niezależnie od tego, co obejmuje dana usługa, z pewnością znajdzie się zespół chętny do jej wykonania.

Realizacja ogrodów

Głównym filarem działalności dużej części ogłoszeniodawców jest realizacja ogrodów. Idealną ekipę znajdą tutaj osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa. Poszukujący mogą swobodnie przebierać spośród ofert firm z podanej lokalizacji. Wystarczy uzupełnić odpowiedni formularz, określić zakres usług oraz pozostałe parametry, aby przekonać się, ile mniej więcej może kosztować takie zlecenie.

Serwis to doskonałe miejsce spotkań zleceniodawców oraz zleceniobiorców. Specjaliści mogą zareklamować się w ogłoszeniu, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Wiedza oraz doświadczenie w dziedzinie architektury zieleni znacząco ułatwia im pozyskanie nowych współprac. Zakładanie ogrodu najlepiej zlecić wykwalifikowanej firmie.

Zakładanie ogrodów

Osoby marzące o pięknym zakątku na swojej posesji mają duży wybór. Mogą skupić się na dokładnym wyborze elementów zlecenia, a później pozostaje im jedynie wytypowanie ekipy. Portal zapewnia bezpieczeństwo współpracy pomiędzy zleceniodawcą a zlecającym. Daje pewność, że człowiek, który zgłosi chęć realizacji zadania, to fachowiec. Gwarantuje też, że opinie opublikowane na stronie to oceny wystawione przez ludzi, którzy naprawdę skorzystali z usług danego przedsiębiorstwa. Upewnia to zleceniodawców, że zgłosi się do nich specjalista o kompetencjach potwierdzonych przez zadowolonych klientów.

Na portalu sukcesywnie pojawiają się nowe ogłoszenia firm oferujących zakładanie ogrodów. To zarówno ekipy funkcjonujące na rynku od lat, jak i świeżo powstałe, młode zespoły, które dynamicznie się rozwijają. Dzięki różnorodności katalogu poszukujący mogą ustalić, czyja oferta prezentuje się najkorzystniej.

Ile kosztuje założenie ogrodu?

Każdy, kto zakupił działkę i szuka profesjonalnej pomocy, z pewnością zastanawiał się, ile kosztuje założenie ogrodu. Wbrew pozorom nie jest to tak droga usługa, a rozpiętość cenników jest naprawdę ogromna. Wszystko zależy bowiem od wielu czynników, wśród których najważniejszym jest rozmiar ogrodu. Cena urządzenia działki wynosi zazwyczaj od 20 do 40 zł/m². Indywidualna wycena obejmuje m.in. oczyszczenie i odwodnienie terenu, wykonanie prac ziemnych, stworzenie instalacji nawadniania oraz oświetlania, a także inne prace budowlane. Im mniej usług, tym niższa kwota.

Najczęściej zadawane pytania do zakładania ogrodów:

 • Ile kosztuje ?

  Cena za bywa uzależniona od cenników usług poszczególnych Wykonawców. Zależnie od preferencji Zleceniodawcy rozliczenie specjalista podaje za wykonanie całości usługi lub koszt podawany jest za wykonanie . Przedstawione w serwisie oferty fachowców dotyczące nie są wiążące i wymagają osobistych negocjacji i ustaleń z wybranym fachowcem.

 • Ile ocen dostępnych jest w kategorii
 • Jak mogę skontaktować się z Zespołem Obsługi?

  Kontakt z Biurem Obsługi Klienta jest możliwy na kilka sposobów:
  - mailowo pisząc na adres: kontakt@zleceniomat.pl
  - telefonicznie, dzwoniąc na numer telefonu: +48 799 939 300.

 • W jaki sposób mogę kontaktować się z wykonawcą?

  W kilka minut po utworzeniu zlecenia na , otrzymujesz email z pomocą którego możesz zalogować się na konto naszego serwisu, a tam otrzymasz dane Wykonawców którzy złożyli oferty na Twoje zapytanie o . Ponadto jako jedyni dajemy możliwość kontaktu Zleceniodawcy z Wykonawcą za pomocą wewnętrznego komunikatora co znacznie ułatwia późniejsza analizę zgromadzonych informacji.

logo
Loading...

Idziesz jak burza, już po robocie.

Tylko tyle informacji potrzebujemy, by przygotować dla Ciebie typową wycenę.

Teraz możesz