Remont toalety

Remont toalety

Lokalizacja:

2129 wykonawców

uzyskaj max oszczędności

oferty w 3 minuty

Remont toalety

Remont mieszkania jest kłopotliwy sam w sobie. Jednak łazienki są szczególnie trudne w modernizacji, ze względu na specjalistyczne wyposażenie. Remont toalety należy więc powierzyć ludziom, którzy doskonale znają się na tego typu pracy. Wbrew pozorom taka usługa nie musi znacząco obciążyć domowego budżetu. Wystarczy skorzystać z nowoczesnego sposobu wyszukiwania wykonawców, jakim jest zleceniomat.

 

Dołącz do grona specjalistów

Jesteś fachowcem, specjalitą i chcesz otrzymywać zlecenia na usługi.
Zarejestruj się na zlecenioamt.pl, nie trać czasu na przygotowywanie ofert.
MY ZROBIMY TO ZA CIEBIE

Remont toalety przez prawdziwych fachowców

W odpowiedzi na utworzoną wycenę (zlecenie) zleceniodawca otrzyma oferty przygotowane przez firmy i indywidualnych przedsiębiorców o doskonałej znajomości branży remontowej. Wystarczy zaznajomić się z zamieszczonymi szczegółami oferty, aby poznać więcej informacji na temat kosztów wykonania remontu toalety. Opisami, aby dowiedzieć się więcej szczegółów. Usługi są kompleksowe, co w wielu przypadkach oznacza nie tylko remont samej toalety, ale również wszystkich pozostałych elementów wyposażenia mieszkania.

Fachowiec podzieli się też wszystkimi informacjami na temat wykonywanej pracy. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi można ustalić wszystkie szczegóły usługi. Bez problemu można więc znaleźć specjalistę, który zajmie się też niestandardowymi zleceniami. To zapewnia dostęp do kompleksowej obsługi.

Szybki i terminowy remont małej toalety w bloku

Niezwykle ważną kwestią pozostaje termin wykonania. Remont toalety jest nierzadko potrzebny „na już”, np. w wyniku uszkodzenia wyposażenia. Na dodatek może być kłopotliwy, jeśli odbywa się w bloku. Naprawy i wymiana sanitariatów potrafi być hałaśliwa, co nadwyręża cierpliwość sąsiadów.

Dlatego specjaliści przywiązują dużą wagę do terminowości oraz szybkości wykonania. Im prędzej poradzą sobie z zadaniem, tym szybciej można ponownie skorzystać z łazienki. Remonty są w związku z tym mniej uciążliwe. Profesjonalna oferta zawsze będzie zawierać precyzyjną datę zakończenia prac. Oczywiście może ona ulec zmianie z przyczyn losowych, np. napotkania problemów związanych z wymianą starych rur czy innych tego typu przeszkód. Każdy specjalista jest jednak przygotowany na podobne sytuacje, dzięki czemu nie trzeba przesadnie obawiać się wydłużenia realizacji.

Usługa remontowa toalet w bardzo dobrej cenie.

Zlecenie powinno być wykonane w terminie, ale nie mniej istotny jest koszt wykonania. Fachowcy żądają nieraz bardzo dużych pieniędzy, zwłaszcza gdy reprezentują duże firmy. Dzięki zleceniomatowi można porównać wszystkie dostępne oferty pod kątem ceny. Tani remont jest jak najbardziej możliwy! Wystarczy określić swój budżet, a serwis podsunie listę dostępnych w okolicy wykonawców, którzy są w stanie podjąć się pracy za podaną kwotę. Dzięki nam można oszczędzić ponad 30% na usłudze, co pozwala przeprowadzić szybki remont naprawdę tanim kosztem.

Sprawdź dostępne w naszym serwisie zlecenia oferowane przez profesjonalistów w branży remontowej. Z pewnością któryś wykonawca spełni twoje wymagania pod względem jakości oraz przewidywanych kosztów. Ułatwieniem w znalezieniu specjalisty będzie kalkulator, który przygotowaliśmy z myślą o porównaniu ofert pod każdym względem. Zachęcamy do skorzystania z tego rozwiązania!

Ile kosztuje remont toalety ?

Koszt remontu toalety zależy przede wszystkim od rodzaju i standardu wykorzystanych materiałów, zakresu prac oraz wykonawcy usług. Przykładowy cennik remontu toalety wynosi:

- montaż standardowego sedesu – ok. 80-100 zł/szt.;

- montaż umywalki podwieszanej – ok. 70 zł/szt.;

- skucie glazury – ok. 20-30 zł/m2;

- malowanie sufitu – ok. 10 zł/m2;

Jeśli chodzi o remont toalety, cena finalna w dużej mierze zależy od zastosowanych materiałów. Na przykład, koszt zwykłych płytek ściennych lub podłogowych to wydatek rzędu 15-20 zł/m2, a gresu, marmuru lub innego kamienia naturalnego – od kilkudziesięciu do ponad 200 zł/m2.

Najczęściej zadawane pytania do remontu toalety:

 • Jaka jest cena remontu toalety ?

  Koszt za remont toalety bywa uzależniona od cen usług poszczególnych fachowców. Korzystając z przygotowanych w naszym serwisie kalkulatorów można poznać całkowity koszt remontu toalety lub poszczególne składowe zlecenia. Przedstawione w serwisie oferty fachowców dotyczące remontu toalety nie są wiążące i wymagają osobistych negocjacji i ustaleń fachowcem.

 • Na co zwrócić uwagę, wybierając wykonawcę w kategorii remont toalety ?

  Wśród fachowców którzy złożyli oferty na Twoje zapytanie o remont toalety , wybierz tego który przedstawi najlepsze dotychczasowe realizacje remontu toalety lub ma najlepsze oceny wystawione przez innych użytkowników.

 • Czy korzystanie ze Zleceniomatu jest płatne ?

  Korzystanie z serwisu zleceniomat.pl jest całowicie bezpłatne, a umożliwia otrzymywanie przez Wykonawców zapytań na usługi które wykonują, a Zleceniodawcom ofert cenowych na interesujące ich usługi.

 • Jak mam zlecić usługę na Zleceniomacie?

  W serwisie dostępnych jest wiele kalkulatorów, z pomocą których wycenisz koszty robocizny lub materiałów. Wystarczy kilka kliknięć, a przygotujemy dla Ciebie typową wycenę zlecenia remont toalety i wyślemy zapytania do fachowców z naszego serwisu. Nie musisz znać tematu, który chcesz wycenić. W kalkulatorach od razu zaproponujemy najpopularniejszy zakres prac i obliczymy niezbędne ilości. Nasze propozycje możesz zmienić i dostosować do swoich indywidualnych gustów i potrzeb po przejściu do edycji szczegółów. Wstępną wycenę Twojego zlecenia remont toalety poznasz zaraz po zakończeniu kalkulatora. W ciągu kolejnych minut na podanego maila prześlemy informację o przygotowanych dla Ciebie ofertach firm z podanej lokalizacji.

 • Kiedy moje zapytanie trafi do wykonawców?

  Zapytanie złożone przez użytkownika po przejściu krótkiej ścieżki kalkulatora remont toalety lub Katalogu usług umieszczonego w stopce strony trafi do Wykonawcy niezwłocznie, a odpowiedź z ofertami otrzymasz w kilka minut.

logo
Loading...
 • Pow. toalety m2
  Podaj powierzchnię toalety. Jeśli chcesz remontować kilka toalet podaj ich ilość i powierzchnię jednej z nich. Po przejściu do szczegółów będziesz mógł zmienić powierzchnię dla każdej toalety i wybrać zakres prac.
  - +
 • Ilość
  - +
 • Podaj ilość toalet
  - +
 • Podaj ilość toalet
  - +

Idziesz jak burza, już po robocie.

Tylko tyle informacji potrzebujemy, by przygotować dla Ciebie typową wycenę.

Teraz możesz