Czy chcesz zamknąć formularz? Wszystkie wprowadzone dane zostaną utracone.
Zapisz formularz do późniejszej edycji
Kontynuuj edycję formularza
Wyjdź bez zapisania odpowiedzi

Cennik usług remontowych i wykończeniowych


 

Szukasz fachowców świadczących usługi z tego cennika?


Zaznacz interesujące Cię usługi i dodaj je do wyceny
lub
Skorzystaj z wygodnych kalkulatorów

by


 

Porównać ceny
fachowców

Oszczędzić
nawet 32%

Wybierać spośród
3000 firm


Masz pytanie?


 

Jesteś fachowcem i chcesz otrzymywać zlecenia na
Remonty i wykończenia


Zaloguj się i dodaj ten cennik do swojej oferty.

Jeśli nie masz konta, dołącz za darmo do fachowców z naszego serwisu i znajdź nowych klientów.
Składaj oferty nie marnując swojego czasu!

 

Załóż darmowe
konto

Jak utworzyć konto?Zarejestruj się za darmo.Podaj lokalizację i odległość, w jakiej mamy szukać zleceń.Zaprezentuj swoją firmę w wizytówce.

Utwórz swój
cennik usług

Jak dodać cennik?Dodaj cały cennik lub pojedyncze pozycje.Podaj oczekiwane ceny za wykonanie usługi.Pokaż przykłady realizacji dodając swoje zdjęcia.

Odpoczywaj
gdy szukamy zleceń

Co robimy, gdy odpoczywasz?Szukamy dla Ciebie zleceń.Tworzymy oferty na podstawie Twoich cenników.Wysyłamy oferty i kontakt do Ciebie potencjalnym klientom. 

 

 

Opis Cennika

Wykonujesz remonty mieszkań? Prowadzisz firmę remontową? Często nazywają Cię „Złota Rączka”? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś twierdząco, to Zleceniomat.pl jest miejscem, w którym zatrzymasz się na dłużej! Od teraz nie musisz już szukać zleceń na swoje usługi! Poświęć kilka minut i przygotuj swój cennik usług remontowych, a zlecenia same do Ciebie trafią!


Jak przygotować cennik usług remontowych?

Jako wykonawca zleceń, z pewnością dysponujesz gotowym cennikiem swoich usług. Przygotowując kosztorys remontu mieszkania, robisz to na podstawie szacunkowych bądź też szczegółowych informacji o zleceniu. Wymaga to od Ciebie czasu poświęconego na dojazd do klienta, sprawdzenie metrażu, ustalenia szczegółów remontu oraz zakresu prac. Dzisiaj możesz o tym zapomnieć, bo Zleceniomat.pl zrobi to za Ciebie!
edyne, co musisz zrobić to przygotować swój cennik usług remontowych. Jest to zadanie bardzo proste, a nasz portal poprowadzi Cię intuicyjnie przez cały proces generowania cennika. Wystarczy, że wybierzesz cennik usług i dodasz go do swojej oferty, a następnie uzupełnisz go swoje ceny. Raz przygotowany cennik będzie już działał automatycznie, wysyłając oferty do zleceniodawców. Innymi słowy, Zleceniomat zajmie się szukaniem nowych zleceń za Ciebie!
Oczywiście w każdej chwili możesz wpływać na zmianę cennika czy zakres świadczonych usług. Pamiętaj, że im lepiej przygotujesz swój cennik, tym większe będą szanse na znalezienie ciekawych zleceń!

Zleceniomat.pl – i zlecenia remontowe same się szukają!


Dołączając do grona zleceniobiorców, oszczędzasz czas i pieniądze! Nie musisz już samodzielnie szukać zleceń i składać ofert. Nasz system zrobi to za Ciebie! Dodatkowo, jeśli zleceniodawca wybierze Twoją firmę na wykonawcę zlecenia, po jego zakończeniu będzie mógł wystawić opinię. To dodatkowe punkty popularności, które także przekładają się na zwiększenie ilości zleceń.
Dbaj o dobrą reputację wśród klientów! Przygotuj szczegółowy cennik usług remontowych, a resztą zajmie się Zleceniomat.pl!

Jak otrzymać ofertę na usługi remontowe i wykończeniowe.

Są dwie możliwości by porównać oferty fachowców na usługi remontowe i wykończeniowe. Zaznacz interesujące Cię usługi z tego cennika, dodaj je do wyceny i wyślij zapytanie. W kilka minut otrzymasz cenniki firm z Twojej okolicy. Jednak dużo łatwiej zrobisz to przy pomocy naszych kalkulatorów remontowych i wykończeniowych. Nasz intuicyjny formularz zaproponuje Ci najpopularniejszy zakres prac remontowych i obliczy niezbędne ilości. Na na koniec przedstawimy Ci gotową wycenę, a po chwili otrzymasz oferty cenowe od firm.

 

Szukaj